کانادایی ها را مجاز به بازدید از کشورهای اتحادیه اروپا به زودی در حالی که آمریکایی ها باید صبر کنید

اتحادیه اروپا به طور رسمی مورد توافق مجموعه ای از توصیه هایی است که اجازه خواهد داد که مسافران از خارج از بلوک به بازدید از کشورهای عضو اتحادیه اروپا ماه پس از آن بسته مرزهای خارجی آن در پاسخ به شیوع COVID-19.

به عنوان تا به حال شده است به طور گسترده ای انتظار می رود لیستی از 14 کشور شامل نمی ایالات متحده که در زمان عفونت رای نمی معیارهای تعیین شده توسط اتحادیه اروپا برای آن در نظر گرفته شود “امن کشور است.”

معیارهای مستلزم آن است که تایید COVID-19 نفر در کشور در لیست مشابه هستند و یا زیر که اتحادیه اروپا در هر 100 ، 000 شهروندان بیش از گذشته 14 روز (شروع از 15 ژوئن).

کشورها همچنین باید یک “ثبات و یا کاهش روند از موارد جدید در این مدت در مقایسه با قبلی 14 روز” در حالی که اتحادیه اروپا را در نظر بگیرید که چه اقدامات کشورهای در حال مصرف مانند تماس با ردیابی و چگونه قابل اعتماد هر کشور داده است.

ایالات متحده نه تنها بیشترین تعداد گزارش coronavirus عفونت از هر ملت در حال حاضر 2,590,582 اما همچنین بالاترین تعداد مرگ و میر در 126,141 با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

در اوایل این هفته گزارش شد که حداقل 16 ایالت آمریکا شد توقف برنامه ای برای بازگشایی, به گزارش COVID-19 عفونت فعال در سراسر کشور است.

اتحادیه اروپا لیست انتظار می رود که به بررسی هر دو هفته با این حال دیپلمات های اتحادیه اروپا مشتاق بودند به استرس در روز سه شنبه بود که آن را “بسیار بعید” معیارهای ورود به مطالعه خواهد بود تغییر داده است.

این به این معنی متحده عفونت نرخ نیاز به طور چشمگیری افت اگر آمریکایی ها بود و اجازه ورود به کشورهای اروپایی فقط به عنوان اروپایی در صنعت گردشگری وارد چه به طور سنتی اوج خود ماه.

چین که در آن ویروس نشات گرفته است نه در لیست اولیه از 14 اما اتحادیه اروپا مایل است به جای آن که در لیست اگر دولت چین reciprocates و اجازه می دهد تا شهروندان اتحادیه اروپا برای ورود به مرزهای خود.

 

سفر معافیت

 

مسافران در کشور است که نمی توان این لیست هنوز هم می توانید وارد کنید اگر آنها سقوط به زیر معافیت: شهروندان اتحادیه اروپا و یا اعضای خانواده یک شهروند اتحادیه اروپا; دراز مدت اتحادیه اروپا ساکنان و یا اعضای خانواده و کسانی که با یک “ضروری تابع یا نیاز” از جمله دیپلمات های بهداشت و درمان کارگران و یا برخی از کارگران کشاورزی.

در حالی که توصیه ها و لیست کشورها روشن, مرز, کنترل چیزی است که به کار گرفته شده است در سطح ملی و نه در سطح اتحادیه اروپا در بروکسل. به عنوان این شورا می گوید: توصیه “است نه یک سند الزام آور. مقامات کشورهای عضو باقی می ماند مسئول اجرای محتوای این پیشنهاد است.”

آن است که انتظار نمی رود که کشورهای عضو را منحرف از توصیه های در یک جهت است که اجازه می دهد تا برای بیشتر کشورها برای اضافه شدن به لیست خود.

این تصمیم به تعویق افتاد بیش از دو ساعت پس از حداقل دو کشور درخواست مهلت عقب رانده شود در میان نگرانی ها در مورد خطرات ناشی از باز کردن. اتحادیه اروپا منابع سی ان ان گفت که حداقل در سه کشور تا به حال ممتنع در توصیه به همان دلایلی.

لیست کشورهای موجود در این توصیه ها عبارتند از: الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه.

توصیه های در حال انتظار برای به اجرا در آمده است به عنوان اوایل به عنوان از 1 ژوئیه باقی مانده است تا به کشورهای عضو به تصمیم بگیرید که دقیقا چگونه به پیاده سازی هر گونه تغییر در مرز سیاست.

مقامات اتحادیه اروپا قبلا به سی ان ان تاکید کرد که تصمیمات گرفته شده در این هفته هستند نه سیاسی اما بر اساس علم و هدف تنها به حفاظت از شهروندان از ویروس resurging در سراسر این قاره است. اما همان کسانی که مقامات در انتظار پاسخ از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا حمله کردند اتحادیه اروپا در مسائل دیگر مانند تجارت و سیاست خارجی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de