کانادایی ها گیر کرده در خارج از کشور و التماس برای کمک دولت در میان coronavirus هرج و مرج

تورنتو — کانادایی ها گیر کرده در خارج از کشور به دام افتاده در زیر سخت خارجی مرز تعطیلی می گویند که بدون دریافت کمک های کنسولی و یا اطلاعات در مورد بازگشت به وطن با وجود “گدایی” دولت برای کمک به.

“برخی از ما در حال اجرا هستند از دارو… [ما] دو فرزند کوچک انتظار در خانه” ماشا Andreeva کانادایی به دام افتاده در لیما پرو گفت: CTV News.

Andreeva یکی از صدها کانادایی در گیر پرو پس از کشور صادر شده در سراسر کشور وضعیت اضطراری در 15 مارس. فراگیر محدودیت های جلوگیری از مردم را از رفت و آمد در داخل یا خارج از کشور و اعمال دقیق مقررات منع رفت و آمد بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح

بیش از 500 کانادایی ها را از پیوست Facebook گروهی به نام “کانادایی ها در گیر پرو” که در آن آنها تبادل اطلاعات در مورد مستند.

“پلیس وجود دارد و وسایل نقلیه نظامی در خیابان ها در حال حاضر آن را جنون” Andreeva گفت.

دیگر رشته کانادا مسافران را گزارش کرده اند تجارب مشابه با استناد به ارتباط ضعیف و عدم کمک های کنسولی.

لورا Nikhamki می گوید او 12 – و 16-سال-کودکان بخشی از یک بزرگتر تورنتو تیم ملی جودو رشته در شرق اوکراین است.

“ما در حال التماس برای چیزی که باید انجام شود بلافاصله” Nikhamki گفت: CTV News.

“این می تواند چهار هفته و هشت هفته… ما هیچ چیز نمی دانم و آن را بسیار ترسناک است.”

دانشگاه مک گیل پروفسور آنتونی ویلیامز-Jones, سفر در مراکش با پنج دانش آموزان گفت: CTV News آنها “چپ به دستگاه های خود را” پس از صحبت به سفارت کانادا.

دادخواست آغاز شده توسط ویلیامز جونز خواستار دولت به بسیج “هر آنچه که ممکن است به معنی” به بازگرداندن کانادایی از دریافت بیش از 14,000 امضا.

“در حالی که ما خوش آمدید, توصیه های فدرال و استانی که در حال تشویق کانادایی به خانه ما محکوم به این واقعیت است که شهروندان ما هستند که از چپ به دستگاه های خود را” می خواند دادخواست.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland روز پنجشنبه گفت که کنسولی پشتیبانی ارائه شده به افراد در پرو و مراکش انعکاس نخست وزیر جاستین ترودو احساسات است که دولت این است که “کار فوری” برای کمک به کانادایی ها به خانه.

اما ترودو قبلا اذعان کرد که آن را می تواند هفته برای برخی از کانادایی ها به بازگشت به خانه.

دولت فدرال نیز ارائه کمک های مالی برای کانادا مسافران ارائه وام اضطراری به $5,000 برای کمک به آنها را دوباره به خانه که بسیاری از توجه داشته باشید مفید نیست برای کانادایی ها گیر کرده در خارج از کشور وجود نداشت و اگر هم پرواز ترک کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو