پزنان, لهستان — کانادایی ها در اروپا در حال تلاش برای ایجاد راه خود را بازگشت به خانه به چندین کشور اروپایی در حال محدود کردن ترافیک بسته شدن مرزها و تعلیق پروازهای بین المللی در تلاش برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

همه 27 عضو اتحادیه اروپا باید موارد گزارش شده از COVID-19 که بیمار بیش از 22,000 نفر در این قاره, کشته شدن بیش از 1300 تا کنون.

لهستان تعلیق همه پروازهای بین المللی و قطار در یکشنبه ترک بسیاری از خارجی ها از جمله کانادایی در تلاش برای پیدا کردن راهی برای خروج از این کشور است.

چندین کانادایی در لهستانی شهر پزنان در حدود 300 کیلومتری غرب ورشو می گویند به آنها گفته شده است که یکی باقی مانده پرواز از ورشو به تورنتو کامل است.

Renata Kaniewski از اتاوا که در سفر به لهستان برای مادر او را تشییع جنازه می گوید بعدی در دسترس پرواز ارائه شده توسط LOT Polish Airlines است که برای برنامه ریزی مارس 29.

اما او می گوید: هیچ تضمینی وجود ندارد که پرواز اتفاق می افتد که دولت لهستان هشدار داده پروازهای بین المللی می تواند به حالت تعلیق ،

“در حال حاضر من نگران برگشت به کانادا حتی با یک پرواز جدید بلیط برای Mar. 29 زیرا دولت در اینجا در لهستان نگه می دارد گفت: پروازهای بین المللی می تواند با تاخیر و حتی دیگر, او گفت:.

“و اخبار در تلویزیون اینجا می گوید هیچ چیزی در مورد چگونگی خارجی می تواند به عقب بر گردیم خانه. آنها تنها به بحث در مورد چگونه لهستان در حال برنامه ریزی برای دریافت به مردم خود بازگشت به کشور است.”

لهستان گزارش شده نزدیک به 100 COVID-19 مورد از شنبه, از جمله دو مرگ.

مدارس و بسیاری از کسب و کار در کشور دستور داده شده است بسته در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19. و همچنین رستوران ها تنها مجاز به فروش دور از وعده های غذایی.

در پوزنان عمدتا کاتولیک شهر به اندازه Winnipeg, کلیسا توده ها ممنوع شده است برای جماعت بزرگتر از 50 نفر است. در برخی از مناطق دانش آموزان ارسال شده دست نوشته نشانه های ساختمان ارائه به ارائه وعده های غذایی به سالمندان است.

در یک ایمیل به کانادایی ها در لهستان امور جهانی کانادا گفت که با شروع در 12:01 صبح روز یکشنبه که مرزهای کشور خواهد بود بسته به تمام اتباع خارجی که قانونی نیست و ساکنان در لهستان.

“همه بین المللی پروازهای مسافربری و قطار معلق خواهد شد. ترافیک ماشین به لهستان ادامه خواهد داد اما تحت کنترل دقیق. همه مردم وارد لهستان مورد نیاز خواهد بود به خود قرنطینه برای 14 روز” ایمیل می گوید.

اتاوا گفته است که اگر آن را در نظر ارائه پروازهای بازگشت خانه به شهروندان آن رشته در کشورهای اروپایی به عنوان ارائه شد به کانادایی ها در کالیفرنیا و ژاپن و چین که در آن رمان coronavirus نشات گرفته است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 14 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو