کانادایی ها در کشتی کروز آماده به خانه آمده

تورنتو — در یک قرنطینه کشتی کروز که در آن بیش از 600 مسافر را آزمایش مثبت برای COVID-19 کیت ملافه یکی از آنهایی که خوش شانس.

این زن کانادایی است که منزوی در کابین خود را برای بیش از دو هفته دریافت کلمه رسمی صبح روز پنجشنبه به وقت محلی که او آزمایش منفی برای رمان coronavirus – دادن او همه روشن برای پرواز به کانادا در روز جمعه.

“من دو نفر از دوستان که تست مثبت شد و به بیمارستان منتقل دیروز. بنابراین من هنوز هم در مورد آنها نگران. اما من خوشحالم که من قادر خواهید بود برای رفتن به خانه” ملافه گفت: CTV News Channel در روز چهارشنبه.

تا کنون 47 کانادایی از 250 در هیئت مدیره کشتی را آزمایش مثبت برای بیماری که به کشته شدن بیش از 2100 نفر در سراسر جهان آلوده 76,000 دیگران است. یکی دیگر از 79 مورد در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی تایید شد یکشنبه آوردن مجموع تعداد 621.

متاسفانه ملافه را خانه سفر با دوستان خود رز و گرگ Yerex. گرگ آزمایش مثبت برای این ویروس برای اولین بار و رز را در مدت کوتاهی پس از آن. آنها حذف شده از کشتی و در حال درمان در بیمارستان دانشگاه, جایی که آنها در حال به اشتراک گذاری یک اتاق دو نفره.

“آنها یک جعبه بنتو از مواد غذایی ژاپنی شب گذشته به طوری که آنها خوشحال بودند که در مورد” گفت: ملافه بود که در تماس با این زن و شوهر بیش از ایمیل. “آنها از افراد سالم است. من فکر می کنم چرا که آنها هیچ علائم این یک نسخه خفیف و من مطمئن هستم که آنها درمان خواهد شد و به سرعت راه خود را به خانه بیش از حد.”

صدها نفر از اتباع خارجی در حال حاضر متحرك هواپیما. در اوایل صبح روز جمعه به وقت محلی کانادایی که تست کردم منفی خواهد مدیره یک پرواز اجاره خانه برگشت.

هنگامی که آنها به زمین در کانادا, آنها بررسی خواهد شد دوباره نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون در انتاریو قبل از حمل و نقل شرق به یک هتل و مرکز کنفرانس در Cornwall, Ont. برای یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه.

ملافه گفت که او نمی fazed در مورد دوباره وارد قرنطینه در کانادا است.

“من هنوز نگران است که من باید این ویروس یا این که هر گونه علائم می تواند نشان می دهد تا در 14 روز,” او گفت:.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: بهترین طرح برای کانادایی ها که تست مثبت است به درمان به صورت محلی در ژاپن است.

اما مقامات ژاپنی دریافت کرده اند, انتقاد آنها چگونه رفتار کشتی کروز شیوع. دکتر که کمک به درمان مسافران در کشتی گفت: به اندازه کافی انجام شد در هیئت مدیره برای جدا کردن مسافران که تست مثبت و کسانی که منفی بودند.

آمریکا مرکز کنترل بیماری تکرار این نگرانی ها نشان می دهد که ژاپن در تلاش نشده اند ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترده انتقال در کشتی.

دولت را در دفاع از خود پاسخ آن را کامل است.

حتی پس از ژاپن است که در حال حاضر شاهد بحران آسیب دیده از اقتصاد آن است. حدود 400,000 گردشگران چینی را لغو سفرهای خود را به ژاپن از طریق پایان ماه مارس.

در پاسخ به ژاپن ارائه $96 میلیون دلار کمک های اضطراری بسته برای کمک به کسب و کار مبارزه برآید.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de