تورنتو — تورنتو — کانادایی شده اند به طور فزاینده مهم از دولت فدرال عملکرد پس از 2015 با همه زمان کم تعداد که فکر می کنم فدرال در حال انجام یک کار خوب با توجه به Nanos مطالعه تحقیقاتی که شروع به ردیابی “خلق و خوی کانادا” 13 سال پیش.

وقتی پرسیده شد که در پایان 2019 چگونه آنها را توصیف عملکرد فعلی دولت فدرال به رهبری نخست وزیر جاستین ترودو 25 درصد از کانادایی ها گفت: “بسیار ضعیف” و 19 درصد گفت: “تا حدودی ضعیف”.

در ضمن شش درصد گفت: دولت عملکرد “بسیار خوب” و 21 درصد گفت: “تا حدودی خوب است.” بیست و هفت درصد پاسخ داد: “به طور متوسط.”

Nanos تحقیقات انجام شده 13 سال پیگیری مطالعه در رابطه با موسسه تحقیقات سیاست عمومی. ناظر انتخابات Nik Nanos گفت: آخرین تصویب امتیاز اعداد نشان می دهد که “مقدار قابل توجهی از امید برای لیبرالها در آغاز ماموریت خود” تاکنون به نصف کاهش دهد.

“بازگشت در سال 2015 زمانی که لیبرال ها بودند و اولین انتخاب در حدود 60 درصد از کانادایی ها فکر می کردند که فدرال دولت لیبرال به رهبری نخست وزیر جاستین ترودو شد انجام یک کار بسیار خوب یا خوب کار گفت:” Nanos در اخبار CTV’ خط روند پادکست.

“سریع به جلو و در حال حاضر این رقم به 27 درصد است.”

ردیابی مطالعه همچنین نشان می دهد تعداد فزاینده ای از کانادایی ها که فکر می کنم این کشور در حال حرکت در جهت اشتباه است. در پایان سابق محافظه کار استفن هارپر نخست وزیر دستور در سال 2014 فقط 37 درصد از کانادایی ها تا به حال یک نظر مثبت که در آن ما به رهبری است. این تعداد افزایش یافت و به 63 درصد بعد از ترودو لیبرال ها انتخاب شدند به اکثریت در سال 2015. اما پس از کاهش به 41 درصد است.

شهرت بین المللی

وقتی که می آید به چه کانادایی درک ما شهرت جهانی اعداد نمی کنید بهتر است برای دولت لیبرال. در Nanos مطالعه سه سال اول ترودو دستور شد و قوی تر از هر از هر یک از هشت سال دنبال تحت هارپر. ترودو متعهد به کانادا بازگشت در شورای امنیت سازمان ملل متحد به عنوان مثال و برای تقویت سیاست خارجی و بهبود ما شهرت بین المللی.

اما با تنها 22 درصد از کانادایی ها در حال حاضر با داشتن یک دیدگاه مثبت از ما چگونه ممکن است نگاه به بقیه جهان ما در پایین ترین نقطه از سال 2013.

“این چیزی است که جالب در مورد این. دولت قادر به پیشرفت در همه چیز مانند USMCA و حال آن که از اهمیت حیاتی برای کانادایی ها گفت:” Nanos. “اما آن را فقط به نظر می رسد که …, Justin Trudeau, هر زمان که او را به نمایندگی از کانادا در سراسر جهان آن را فقط به نظر می رسد که همیشه وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس انحراف از آنچه که من می گویم او ماموریت اصلی [که] تضعیف توانایی های خود را به یک تاثیر قابل توجهی.”

ردیابی مطالعه اعداد را شامل نمی شود این دوره در ماه ژانویه پس از ایران اعتراف کرد به سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری که کشته و 176 نفر از جمله 57 کانادایی. ترودو در پاسخ به تراژدی و محکومیت ایران در حملات موشکی به طور گسترده ای مورد ستایش.

روش

Nanos انجام یک RDD دوگانه قاب (زمین و سلولی) ترکیبی تلفنی و آنلاین تصادفی بررسی 1,010 کانادایی 18 سال سن و یا بالاتر بین دسامبر 22 و 29 , 2019 به عنوان بخشی از یک اتوبوس نظرسنجی. شرکت کنندگان به طور تصادفی استخدام با تلفن با استفاده از عوامل زنده و اداره یک نظرسنجی آنلاین. نتایج آماری بررسی می شود و وزن بر اساس سن و جنسیت با استفاده از آخرین اطلاعات سرشماری و نمونه است که از لحاظ جغرافیایی طبقه بندی به عنوان نماینده کانادا.

حاشیه خطا به صورت تصادفی بررسی 1,010 کانادایی است که 3.1 درصد امتیاز 19 بار از 20. این مطالعه یک ابتکار عمل مشترک بین Nanos تحقیقات و موسسه تحقیقات سیاست عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو