کانادایی ها در قرنطینه: آنچه باید evacuees انتظار خود بازگشت ؟

تورنتو — در حال انجام مقدمات در کشور بزرگترین پایگاه نیروی هوایی در انتاریو در انتظار ورود 250 کانادا evacuees که در مستند در چین در شهر ووهان مرکز از رمان coronavirus.

کانادا از شهروندان انتظار می رود که هیئت مدیره اجاره هواپیما در چین در پنج شنبه شب به وقت محلی قبل از ورود به کانادا نیروهای پایگاه ترنتون در Quinte غرب, Ont., واقع در حدود 170 کیلومتری شرق تورنتو است.

از وجود آنها منتقل خواهد شد به یوکان تسلیم یک 290-اتاق متل-مانند محل اقامت واقع در پایه. این تسهیلات به طور منظم استفاده می شود به خانه خانواده های نظامی و دیگر بازدید کنندگان به این پایگاه.

کانادا عودت خواهد شد و سپس صرف 14 روز در قرنطینه به اطمینان حاصل شود آنها را با آلوده جدید تنفسی ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 24,500 مردم در سطح جهان و منجر به 492 مرگ و میر.

لایحه Glisky مدیریت ویرایشگر برای InQunite.ca گفت: قرنطینه کانادایی خواهد بود قرار دارد در آرامش نسبی در طول اقامت خود در این پایگاه است.

“این واقعا برای تمام مفاهیم و اهداف ، این یک هتل لوکس, اما آن را بسیار راحت,” او گفت: CTV خود را صبح روز چهارشنبه.

در طول 14 روز دوره Glisky گفت: این تسهیلات به کارکنان به طور منظم نمی تواند کار کند و او مظنون evacuees خواهد بود برای مراقبت توسط کارکنان با آژانس بهداشت عمومی کانادا.

اثرات روانی

در حالی که تدارکات از اقامت خود را در پایه مرتب شده اند خود را بهزيستی روانشناختی در قرنطینه موضوع دیگری است.

این کانادایی ها در ووهان شده اند انتظار در مستند پس Jan. 23 هنگامی که دولت چین اعمال کنترل دقیق بر روی این شهر از 11 میلیون نفر از مردم در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. هنگامی که آنها به زمین در کانادا آنها را به صورت دو هفته دیگر از محدودیت.

استیون تیلور استاد دانشگاه و روانشناس بالینی در دانشگاه بریتیش کلمبیا گفت: اثرات روانی برگزار می شود در قرنطینه می تواند برای هر فرد متفاوت است.

“برخی از مردم را به خوبی با آنها مقابله منطقی خوب,” او گفت: CTV شبکه خبری در روز سه شنبه. “مردم دیگر آنها برای پیدا کردن آن بسیار دشوار است.”

تیلور گفت: ماهیت قرنطینه منجر به چگونه به خوبی مردم را در آن دوره است.

“آیا مردم آماده هستند گفت: چه انتظار می رود. این که آیا آن را یک وضعیت که در آن آنها را پاک کردن انتظارات در مورد چگونه آنها می شود وجود دارد, درجه انزوا. خواهد آنها را از تماس با خانواده و دوستان در قرنطینه?” او گفت:.

کسانی که ممکن است در مبارزه با قرنطینه شرایط ممکن است نمایشگاه نشانه هایی از تحریک پذیری و بی خوابی و نگرانی و اضطراب, تیلور گفت.

برای کودکان, روانشناس گفت: عوامل خود را به عنوان سیستم پشتیبانی و اگر آنها به اندازه کافی فعالیت های کمک به چگونه به خوبی آنها مقابله در قرنطینه. او گفت: کودکان هستند احتمال بیشتری برای نمایش علائم فیزیکی مانند سردرد یا معده درد, اگر آنها در حال مبارزه.

همانطور که برای چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها در حال منتشر شده از قرنطینه تیلور گفت: آنها ممکن است مجبور به مقابله با انگ در جوامع خود. او گفت: ننگ است که اغلب کوتاه مدت است و مردم معمولا می توانید فقط “سخت آن را” تا زمانی که از آن عبور می کند.

بیش از 300 کانادایی خواسته اند به تخلیه از ووهان اما این هواپیما تنها برای 250 مسافر. این هنوز مشخص نیست اگر یک دوم چارتر پرواز ارسال خواهد شد به دیگران به کانادا.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im