کانادایی ها گفته شده است به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر. ما گوش دادن ؟

تورنتو — به عنوان رهبران در بسیاری از استان ها شروع به صحبت کردن در مورد شل شدن جنبش محدودیت داده های جدید نشان می دهد کانادایی در حال حاضر ممکن است تصمیم گیری خود به خود به بیرون از خانه کمی بیشتر.

فیزیکی فاصله شده است یک کلید سلاح در جنگ علیه COVID-19 در کانادا و سراسر جهان است. از آنجا که این ویروس میتواند از فردی به فرد کل جمعیت شده اند خواست تا هرگز به عرض دو متر از هر کسی است که یک بخشی از خانواده خود را.

کانادایی ها شروع به شنیدن این پیام بود کارگردانی در آنها در اواسط ماه مارس. آنها به شدت به ماه رفت و در هر استان یا منطقه اعلام متحده و یا اضطراری و چند سفارش همه ساکنان خود را برای همیشه در خانه بمانند مگر اینکه مطلقا لازم است. برای کمک به تسهیل این بسیاری از استان ها دستور تعطیلی “غیر ضروری” کسب و کار که برای کار از خانه است نه یک گزینه از جمله بخش های زیادی از این کشور در خرده فروشی و خدمات بخش صنعت.

در دسترس عموم داده ها نشان می دهد این پیام رو از طریق. تکنولوژی غول های گوگل و اپل هر دو شده است ردیابی مکان تحرک از طریق اطلاعات از دستگاه های تلفن همراه و هر دو یافت کاهش شدید آف در Canadians’ جنبش سطوح به مه داد راه را برای ماه آوریل است.

گوگل در جامعه تحرک گزارش برای کانادا یافت می شود که فعالیت در کانادا پارک پایین بود نزدیک به 40 درصد از سطح پایه تا پایان ماه مارس است. زمان صرف شده در مکان های آسیب دیده توسط دولت بسته شدن سفارشات پایین بود و حتی بیشتر قابل ملاحظه ای بیش از 50 درصد برای خرده فروشی و تفریح مقصد و نزدیک به 60 درصد برای محل کار. زمان صرف شده در صفحه اصلی و در عین حال حدود 30 درصد از آنچه گوگل به طور معمول اقدامات است.

اپل تحرک روند گزارش ردیابی مشابه نتیجه گیری برای کانادا با وجود گزارش داده متفاوت است. در حالی که گوگل ردیابی محل داده ها در گوشی های و, مقایسه یک محل فعلی ترافیک سطح آن قبل از همه گیر فعالیت اپل بازها گزارش خود در مورد درخواست جهت در نقشه های اپل.

به دنبال در جستجو برای راه رفتن و رانندگی مسیرهای اپل اندازه گیری کانادایی’ جنبش و فعالیت به عنوان 50 درصد و یا بیشتر در زیر سطح معمول برای بسیاری از اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل در حالی که حمل و نقل عمومی-مرتبط با فعالیت پایین بود بیش از 80 درصد است.

هر دو گزارش نشان می دهد افزایش جنبش در روزهای منتهی به عید پاک – زمانی که بسیاری از خرده فروشان مجاز به باز بماند تصمیم به نزدیک به دو قانونی تعطیلات – و تعجب آور پایین ترین نرخ های جدید در فعالیت های جنبش در آخر هفته عید پاک و سپس بازگشت به حالت عادی همه گیر دوران فعالیت هفته بعد.

اپل و گوگل هر دو می گویند که حفظ حریم خصوصی در جمع آوری این داده ها جمع آوری آن بدون اطلاعات شناسایی شخصی در دسترس در هر نقطه در این فرآیند است.

یک گزارش در اوایل این ماه از Environics تجزیه و تحلیل به این نتیجه رسیدند که وجود دارد بیشتر, هوای آزاد, ترافیک پا در این بیماری همه گیر در مناطق مرتبط با درآمد پایین نشان می دهد کسانی که به ترک خانه های خود را اغلب ممکن است درآمد پایین و قادر به کار از خانه و یا شاغل در محل کار است که تلقی شده است ضروری است.

گوگل اطلاعات در حال حاضر متوقف می شود در آوریل 17, با فعالیت در پارک ها و فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها 22 درصد نرمال در سطح خرده فروشی و تفریح کردن با 53 درصد و فعالیت در محل کار کردن با 59 درصد است.

داده اپل همچنان برای یک هفته دیگر نشان از یک افزایش قابل توجهی در درخواست برای هر دو رانندگی و مسیرهای پیاده روی. هر چند هر دوی آنها هنوز به خوبی در زیر سیب پایه سطوح – 31 درصد و 36 درصد بود – آنها در بالاترین نقطه از اواسط ماه مارس زمانی که استانهای دیگر بودند و فقط شروع به دنبال کبک رهبری در اعلام متحده اضطراری.

Apple Mobility Trends

اگر این روند ادامه دارد و اگر گوگل و دیگر اقدامات از تحرک نشان می دهد یافته های مشابه آن می تواند نشان می دهد یک امکان بسیار واقعی از خوشنودی – کانادایی تحت سایش فیزیکی فاصله مورد نیاز و شروع به چشم پوشی از آنها را در راه است که تا این هفته گذشته شده بود اتفاق می افتد.

افزایش درخواست برای جهت از نقشه های اپل می آید به عنوان آب و هوا در حال گرم شدن است و در بسیاری از نقاط کشور ساخت این ایده از صرف وقت در خارج از منزل بیشتر وسوسه انگیز و به عنوان ملی گفتگو در اطراف COVID-19 به طور فزاینده ای تحت سلطه صحبت از شروع به بازگشایی اقتصاد است.

نیوبرانزویک سست برخی از قوانین آن در روز جمعه بازگشایی پارک ها و سواحل و دوره های گلف و مکان های عبادت – اما هنوز هم نیاز به فاصله فیزیکی در همه این اماکن پس از تشخیص هر مورد جدید از رمان coronavirus برای هفت روز. فاز اول ساسکاچوان بازگشایی آغاز خواهد شد مارس 4, در حالی که استان از جمله Manitoba در جزیره پرنس ادوارد و سخت ضربه انتاریو و کبک اعلام کرده اند که بازگشایی قصد دارد در آثار هستند.

هر دو گوگل و اپل ساخته شده اند در دسترس محدود جغرافیایی خرابی یافته های خود را در کانادا. نه نشان می دهد هر گونه همبستگی بین داده های خود را و لیست استان ها نسبت به بازگشایی.

وجود دارد چند قابل توجه در روند منطقه ای داده از جمله این که ساکنان انتاریو و Quebecers به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که شروع به کار از خانه در حالی که پارک ها در بریتیش کلمبیا واقع شاهد فعالیت بیشتر از حد معمول – بیش از 40 درصد بیشتر برای بیشتر از دو هفته گذشته با توجه به گوگل.

تورنتو و مونترال ساکنان بسیار بیشتر از بسیاری از کانادایی ها را متوقف کرده اند به درخواست نقشه های اپل برای پیدا کردن رانندگی و یا مسیرهای پیاده روی در حالی که وجود داشته است عمده upticks در جستجو برای عابر پیاده جهت در کلگری و ادمونتون پس آخر هفته عید پاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de