تورنتو — صدها کانادایی در هوبئی چین در انتظار تخلیه توسط دولت فدرال است اما مقامات چینی را نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی نشان دادن علائم ترک به عنوان بخشی از آن سخت تلاش ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. چین موافقت کرده است که اجازه می دهد تا خانواده ها با کودکان کانادا را ترک با هم, با این حال بدون در نظر گرفتن وضعیت تابعیت از پدر و مادر.

بازگشت کانادایی خواهد رسید در کانادا نیروهای پایه در ترنتون, Ont., که در آن آنها خواهد ماند برای 14 روز برای آزمایشات پزشکی به عنوان یک اقدام احتیاطی. این می آید به عنوان انتاریو مقامات بهداشتی می گویند تعداد coronavirus موارد بررسی شده در کانادا به نظر می رسد انداختن.

برخی از 300 کانادایی در هوبئی درخواست کمک از دولت فدرال به مرخصی 280 از آنها در کانادا گذرنامه گفت: وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین در یک نشست خبری دوشنبه. آن تعدادی که در ادامه به نوسان توسط ساعت و بیش از 500 کانادایی ثبت شده در این منطقه ،

“ما خواسته مقامات چینی اجازه می دهد مراقبان اولیه که آیا آنها در حال شهروندان کانادا, اقامت دائم و یا چینی های ملی قادر به پرواز با آن فرزند در کانادا. ما با دریافت تضمین است که چین را به دنبال کت و شلوار در که گفت:” شامپاین.

شامپاین گفت: دولت در حال کار در سراسر ساعت برای آماده سازی خود را برای بازگشت به وطن بود و در انتظار نهایی مصوبات از چین است. اجاره هواپیما را در حالت آماده به کار در هانوی ویتنام در حالی که دولت منتظر چین اجازه ورود به ووهان, که در آن حریم هوایی است که در حال حاضر بسته شده است. دومین هواپیما نیز مجاز در مورد اولین کسی نمی تواند جای هر کس که مایل به ترک. دولت نیز همکاری با دیگر کشورها پرواز شهروندان خود در خارج از چین در مورد آنها اتاق به جای یک تعداد انگشت شماری از دیگر کانادایی ها در صورت لزوم.

بر اساس اطلاعات دریافت شده تا کنون هیچ کانادایی در حال نشان دادن علائم عفونت, مقامات گفت. ایستاده سریع استقرار تیم فرستاده شده به ووهان بر روی سایت برای کمک به کسانی که باقی می ماند پشت, از جمله هر کسی که بیمار و کانادا اقامت دائم قادر به ترک.

“درک ما از مقامات چینی است که هیچ کسی است که علائم ارائه خواهد شد قادر به پرواز است. این است که در واقع بخشی از چین تلاش گسترده برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. آنها بوده ام مصمم بر این با همه کشورها گفت:” کانادا وزیر بهداشت Patty Hajdu.

بازگشت کانادایی ها باید تحت یک سلامت کامل فرآیند غربالگری که شامل حال بررسی قبل از خروج از فرودگاه و ورود به فرودگاه توسط مقامات چینی و کانادایی مقامات قبل از سوار شدن به هواپیما و در طول پرواز که در آن دو پزشکان و چهار پرستاران را در میان پرسنل همراه مسافران است. هر کسی که نشان می دهد علائم در طول پرواز خواهد بود تفکیک و نقاب برای مدت پرواز. وجود خواهد داشت یک سوخت گیری توقفگاه بین راه در ونکوور در آن زمان هر مسافر با علائم را دریافت فوری کمک های پزشکی andbeisolated. مسافران در حال نمایش دوباره پس از ورود در ترنتون.

دولت گفت: هر گونه انتقاد از آهسته پاسخ بی اساس و نیز رد گمانه زنی ها بر سر اینکه آیا تنش های سیاسی با چین در سال گذشته مانع از بازگشت تلاش. شامپاین گفت: سرعت این روند و هنگامی که یک هواپیما امن شده است در خط با کشورهای دیگر که باید عودت شهروندان است. او اشاره کرد که تنها یک هفته پیش تنها دو کانادایی به حال درخواست کمک است.

شده است 11 روز پس از ووهان و دیگر شهرستانها در استان هوبئی منطقه سخت ترین ضربه توسط یک شیوع کروناویروس که ادعا کرده حداقل 362 زندگی و آلوده بیش از 17,200 مردم در سطح جهان قفل شده بود توسط مقامات چینی. مقامات بهداشتی می گویند که بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس نشان داده اند که علائم بین 2 و 10 روز پس از قرار گرفتن در معرض. هر قرنطینه اقدامات اعمال شده به طور معمول شده است برای 14 روز.

“این مهم است که ما با نگاهی کلی به تصویر در هنگام سفر و محدودیت قرار داده شد و توسط دولت چین,” دکتر گفت: David Williams, Ontario افسر ارشد پزشکی وزارت بهداشت در یک کنفرانس مطبوعاتی افزود که مقامات بهداشتی ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت از نزدیک.

دولت فدرال مطرح شده آن ارزیابی سطح خطر برای سفر به چین هفته گذشته توصیه که کانادایی جلوگیری از غیر ضروری سفر به این کشور و به طور خاص اجتناب از همه سفر به استان هوبئی. اما بر خلاف برخی دیگر از کشورها آن را متوقف کوتاه از اعمال سختگیرانه ممنوعیت سفر که اجازه ورود برای مسافران و سایر اتباع خارجی که به تازگی از سفر به چین است.

در کانادا مقامات تصریح کرد که این خطرات به کانادایی ها باقی مانده بسیار کم و خاطر نشان کرد کانادایی ها به حالت عادی سرد و آنفولانزا – فصل احتیاطی از جمله مکرر شستن دست و سرفه به آستین.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام به خبرنگاران گفت: 126 آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ with119 تست منفی که از یکشنبه. تنها چهار موارد یافت شده در کانادا; سه در انتاریو و بریتیش کلمبیا. تنها یک نفر بود به بستری در بیمارستان و در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده. باقی مانده سه نفر در خود انزوا در خانه و خوبی انجام می دهند, مقامات گفت.

دکتر باربارا Yaffe, انتاریو کاردانی افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: در جریان کنفرانس مطبوعاتی قبل از آن که هر کس در این هواپیما که در نزدیکی اولین بیمار ابلاغ شده است نظارت و در صورت لزوم تست شده است.

جهانی تلفات ویروس

هفته گذشته سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس بهداشت جهانی. بیش از آخر هفته فیلیپین گزارش اولین مرگ ناشی از این ویروس در خارج از چین و در زمان اقدامات لازم برای ممنوعیت غیر شهروندان از چین است. محدودیت های مشابه بودند اعمال شده توسط ایالات متحده و استرالیا و نیوزیلند و ژاپن و سنگاپور و اندونزی.

چین با انتقاد از این حرکت حتی به عنوان مقامات چینی همچنان به تحمیل سخت مستند اقدامات در تعدادی از آن خود شهرستانها محدود کردن سفر در داخل و خارج برای بیش از 50 میلیون نفر است. Wenzhou ژجیانگ یک شهرستان بندر, نزدیک به 10 میلیون نفر در برخی از 460 کیلومتری جنوب شانگهای و 850 متر در جنوب شرقی ووهان اعمال قانون اجازه داده است که تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری هر روز دیگر برای خرید لوازم ضروری. فقط در شرق ووهان شهر میانمار که دارای جمعیت حدود 7.5 میلیون و بدترین دوم-آمار شهرستان پس از ووهان همچنین اعمال محدودیت های مشابه. رسانه های چینی گزارش دادند بیش از آخر هفته که 337 حزب عدالت و مجازات شدند برای قراضه شیوع بیماری در این شهرستان است.

استیون هافمن, استاد جهانی, سلامت, حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه نیویورک گفت: CTV شما صبح که چنین توده قرنطینه اقدامات هرگز رخ می دهد در کانادا برای تعدادی از دلایل.

“در کانادا زمینه چیزی مثل این فقط می تواند غیر قابل تصور” او گفت:. “این خواهد بود که در مجموع نقض منشور کانادایی حقوق و آزادی. بنابراین همه کانادایی ها یک راست به آزادی – برای محدود کردن این حق (آن) باید آشکارا قابل توجیه در آزاد و دموکراتیک جامعه است.”

او گفت: هدفمند قرنطينه و انزوا از کسانی که بزرگترین در خطر گسترش آن را حس و ثابت شده است به کار می کنند. اما توده قرنطینه می تواند به افزایش ترس و نگرانی برای کسانی که در درون آن برش آنها را از جهان و از ملزومات مانند منابع غذایی او گفت که در نتیجه مردم در تلاش برای دور زدن قفل اقدامات و باعث می شود کار سخت تر برای مقامات.

“به طور معمول این نوع از چیزهایی که کار نمی کند و می تواند باعث برخی از آسیب.”

اصلاح:

دکتر باربارا Yaffe است انتاریو کاردانی افسر ارشد پزشکی سلامت. نسخه قبلی این مقاله misidentified و موقعیت خود را.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو