کانادایی پیدا کردن هزاران دلار در بلامعارض چک در سازمان تنظیم مقررات سایت

تورنتو — کمی از ویژگی های شناخته شده در آژانس درآمد کانادا وب سایت است که منجر مردم را به صدها و حتی هزاران دلار در بلامعارض دولت چک.

به تازگی منتشر شده ابزار موجود در حساب من, پورتال اجازه می دهد تا شما را به مشاهده و جمع آوری هر گونه چک شما ممکن است از دست رفته از سازمان مالیاتی قدمت به عنوان طولانی به عنوان شما شده اند و پر کردن مالیات.

با توجه به سازمان تنظیم مقررات و ابزار اخیرا “نرم راه اندازی” در سایت. اما بسیاری از مالیات دهندگان تا به حال هیچ ایده آن وجود داشت تا کاربر توییتر @3rdPeriodSuits مشترک کشف.

“من تو را دیدم یک پست در مورد آن [در ق] شنبه شب و فکر نمی کنم خیلی از آن” کاربر گفته CTVNews.ca توسط ایمیل. او کاهش یافته است به ارائه نام خود را.

“یک بار چک کردم و دیدم من تا به حال یک چک نشستن وجود دارد, من نمیفهمد من باید آتش یک توییت کردن و اجازه دهید مردم می دانند.”

کانادایی شده اند marvelling بیش از ابزار رسانه های اجتماعی و پیدا کردن صدها هزار دلار آنها هرگز می دانستم که آنها تا به حال.

“تا به حال $224 ارزش چک از 10 سال پیش” نوشت: یک کاربر توییتر. “پول من ساخته ام مرور توییتر.”

یک مرد خوش شانس می گوید که او در بر داشت بیش از 6000$.

“من در بر داشت وجود دارد دو گزارش uncashed چک از سال 2011 در مجموع $6819.24,” کریستوفر ماتیوز گفت CTVNews.ca از طریق ایمیل.

“من بسیار شگفت زده شد که چنین مبلغ زیادی رفته بود خسته شده اید و گزارش نشده نه سال! پس از یادگیری این, من بلافاصله پر کردن و ارسال فرم های مورد نیاز به این چک درخواست صدور مجدد.”

ماتیوز اشاره او مطمئن نیستید که چگونه این چک کرد اما نا امید شد به یاد بگیرند که سازمان تنظیم مقررات ندارد یک سیستم در محل برای اطلاع کانادایی که در حال از دست رفته در نقدی که حق آنان است.

“اکثر مردم به احتمال زیاد حتی امضا به سازمان تنظیم مقررات سایت به اعتقاد من می توان آن را تا حدودی پیچیده فرآیند ثبت نام پس اگر چک از دست داده بود در پست الکترونیکی آنها خواهد بود کاملا غافل است که دولت هنوز هم مدیون آنها پول” او گفت:.

چرا سازمان تنظیم مقررات مدیون من پول ؟

هر سال به سازمان تنظیم مقررات و مسائل مربوط به میلیون ها نفر از پرداخت به کانادایی ها برای بازپرداخت و مزایای. این پرداخت ها معمولا صادر شده توسط چک یا واریز مستقیم, اگر کاربر ثبت نام برای این سرویس از طریق حساب خود را.

“این پرداخت صادر شده توسط یا پرداخت مستقیم و یا با چک. بیش از زمان پرداخت می تواند باقی می ماند uncashed به دلایل مختلف مانند مالیات دهندگان misplacing چک و یا تغییر آدرس” یک سخنگوی سازمان تنظیم مقررات گفت: CTVNews.ca از طریق ایمیل.

“به عنوان دولت چک هرگز منقضی و یا بیات-تاریخ سازمان تنظیم مقررات نمی تواند از درجه اعتبار ساقط اصلی چک و چاپ مجدد یکی از جدید مگر اینکه درخواست شده توسط مالیات دهندگان.”

برای پیدا کردن تازگی راه اندازی از ویژگی های ورود به سیستم خود را به سازمان تنظیم مقررات حساب آنلاین با استفاده از “حساب من” پورتال.

تحت عنوان “خدمات مرتبط” بر روی سمت راست مرورگر خود را شما نگاه کنید یک گزینه با عنوان “uncashed چک” در پایین لیست. از اینجا شما قادر خواهید بود برای بررسی برای دیدن اگر شما هر گونه چک شده اند که از چپ uncashed برای شش ماه یا بیشتر.

پس از پر کردن یک فرم امن, شما باید پول خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im