کانادایی ‘انتظار همه چیز را به زشت,’ فکر می کنم بیشتر همه گیر کمک های مورد نیاز: Nanos

تورنتو — اکثر کانادایی ها نظر سنجی می گویند کمک های مالی بیشتر مورد نیاز است برای مردم و کسب و کار صدمه دیده توسط COVID-19 pandemic, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

این Nanos تحقیقات نظرسنجی راه اندازی شده توسط who نشان داد که 60 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند حداقل “تا حدودی” کمک های مالی مورد نیاز است قبل از بازگشت به حالت عادی. از هر 10 کانادایی گفت: کمتر کمک مورد نیاز است در حالی که یکی در چهار گفت: این مقدار درست است که در حال حاضر در دسترس است.

به تاریخ دولت کانادا دریافت کرده است بیش از هفت میلیون منحصر به فرد از برنامه های کاربردی به کانادا, واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) و پرداخت بیش از 25 میلیارد دلار در کمک های پول. این هفته مجلس نوشته و تصویب $9 میلیارد صندوق برای دانش آموزان تلاش در طول بیماری همه گیر.

نظرسنجی جدید که به بررسی 1,049 بزرگسالان در اواخر ماه آوریل نشان می دهد که کانادایی ها انتظار می رود تاثیر این بیماری همه گیر به بدتر گفت: ناظر انتخابات Nik Nanos ذکر است که این نظر سنجی طراحی شده برای دریافت کانادایی’ چشم انداز “post-شیوع دوره است.” حتی با تهاجمی بسته محرک بسیاری هنوز بر این باورند کمک های بیشتر نیاز است.

“این تقریبا مثل کانادایی ها انتظار همه چیز را به زشت,” او گفت: CTVNews.ca تماس با این بیماری همه گیر “یک-دو پانچ” هدف قرار دادن این کشور در سلامت اقتصادی و روده. “آنها نیروبخش خود را برای خبر بد.”

این نظرسنجی همچنین از پاسخ دهندگان در مورد چگونه دولت ممکن است قادر به مدیریت بدهی از کمک های ارائه شده و چگونه به زودی کسب و کار باید مجاز به بازگشایی و آغاز خود را به جبران ضرر و زیان خود.

مدیریت بدهی ها و بازگشایی

پاسخ دهندگان کمتر متحد در مورد بدهی دولت با بیش از یک چهارم از پاسخ دهندگان گفت: دولت باید حفظ برنامه های فعلی و اجازه می دهد که بدهی به رشد در حالی که یکی دیگر از سه ماهه گفت: مالیات باید افزایش یابد در کسب و کار. هجده درصد پشتیبانی افزایش HST در حالی که 17 درصد پشتیبانی کاهش به برنامه ها و خدمات.

فقط نه درصد, پشتیبانی, افزایش مالیات بر افراد که Nanos گفت: باعث می شود یک چیز کاملا روشن است: “آنها نمی خواهند به پرداخت قبض,” او گفت:.

در ضمن در سراسر کشور استراتژی برای بازگشایی استان ها و مناطق مختلف شروع به تحقق طوری که کسب و کار می توانید پول را دوباره اما کانادایی ها نامشخص باقی می ماند چگونه به زودی آنها باید اجازه داده شود برای باز کردن درهای خود را.

تنها پنج درصد گفت: کسب و کار باید بازگشایی بلافاصله که در میان شگفت انگیز ترین نتایج این نظرسنجی گفت: Nanos با اشاره به تظاهرات اخیر در کانادا خواستار بازگشت به کار. نتایج نظرسنجی نشان می دهد که آن دسته از فعالان نشان دهنده “یک اقلیت بسیار کوچک از جمعیت در این نقطه در زمان,” او گفت:.

حدود 40 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که نمی دانم چه بازگشایی جدول زمانی باید در حالی که یک سوم از پاسخ دهندگان گفته باید حداقل دو ماه. بیست و هشت درصد آن را گفت باید یک ماه یا کمتر.

“وجود ندارد بسیاری از کانادایی ها که ایمان آوردند و یا انتظار می رود که کسب و کار باز خواهد شد در کوتاه مدت گفت:” Nanos. “این صحبت می کند به عدم قطعیت است که کانادایی ها و همچنین اطلاعات متناقضی است که آنها در حال دیدن در کشورهای دیگر است که باید روش های مختلف.”

فیزیکی فاصله و مرز

این نظرسنجی نشان داد که کانادایی ها بودند تا حدودی واحد در دو جبهه: فاصله فیزیکی و بسته کرد. برخی از 95 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که در حال تمرین فیزیکی فاصله و 92 درصد گفت: آنها حداقل تا حدودی حمایت از حفظ مرز بین آمریکا و کانادا بسته به غیر از سفر ضروری است تا تعداد موارد جدید در جنوب مرز قطره به طور قابل توجهی حتی در صورتی که چند ماه طول می کشد و یا دیگر.

روش

این مشاهدات بر اساس ترکیبی بررسی 1,049 کانادایی 18 سال سن و یا بالاتر بین آوریل 25 و 27 سال 2020 به عنوان بخشی از یک اتوبوس نظرسنجی. حاشیه خطای این نظرسنجی ±3.1 درصد امتیاز 19 بار از 20.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de