کانادایی’ هزینه استقراض پایین رفتن در میان ویروس نگرانی

OTTAWA — بانک مرکزی کانادا برش نرخ بهره کلیدی خود را هدف توسط نیم درصد حذف آن را به 1.25 درصد در پاسخ به شوک اقتصادی از رمان شیوع کروناویروس.

بانک مرکزی روز چهارشنبه گفت که آن را برش هدف خود را برای یک شبه رای به دلیل COVID-19 به عنوان ویروس است که به نام بود “مواد منفی شوک” به این کشور چشم انداز اقتصادی.

در ماه ژانویه بانک مرکزی گفت: اقتصاد جهانی بود و نشان دادن نشانه هایی از ثبات اما فرماندار Stephen Poloz در را باز کرد به امکان کاهش نرخ بهره اگر ضعف در اقتصاد مداوم تر از انتظار می رود.

در بیانیه روز شنبه بانک مرکزی کانادا گفته است که با روشن شدن اقتصاد کانادا رشد نخواهد کرد تا آنجا که قبلا پیش بینی شده برای سه ماهه اول این سال است.

بانک مرکزی با اشاره به مختل زنجیره تامین و لرزاند کسب و کار و مصرف کننده اعتماد به نفس و همچنین خط راه آهن محاصره و عمل کار توسط معلمان انتاریو و زمستان سخت آب و هوا.

در این بیانیه همچنین گفت: بانک مرکزی ممکن است بیشتر تنظیم کلید آن رای اگر وضعیت آن.

“در تمام این تحولات چشم انداز است که به وضوح ضعیف تر در حال حاضر از آن در ماه ژانویه” بیانیه ای گفت:.

“به عنوان وضعیت تکامل می یابد حاکم بر شورا آمادگی خود را برای تنظیم سیاست های پولی بیشتر در صورت نیاز برای حمایت از رشد اقتصادی و حفظ تورم در هدف.”

برش در بانک نرخ کلیدی است برای اولین بار از تابستان 2015 به ارمغان می آورد و این نرخ را به سطح آن نبوده است در اوایل سال 2018 است.

اقتصاددانان تا به حال به طور گسترده ای پیش بینی بانک خواهد کاهش نرخ آن پس غیر منتظره نیمی از نقطه برش توسط فدرال رزرو آمریکا در روز سه شنبه به نرخ آن به عنوان یک اورژانس اقتصادی حائل برابر COVID-19 نگرانی.

این تصمیم پس از یک تماس میان روسای بانک های مرکزی و وزرای مالیه کشورهای G7 از جمله کانادا در مورد چگونه به مقابله با شوک های اقتصادی شیوع بیماری ممکن است داشته باشد.

بانک مرکزی کانادا به طور کلی نهایی تصمیم خود را در نرخ اواخر روز سه شنبه به این معنی که تماس خود را برای تصمیم گیری پس از ایالات متحده فدرال رزرو در آن حرکت می کند.

بازارهای مالی انتظار داشتند حداقل یک کاهش نرخ بهره در این سال, اما پیش بینی را ثابت تصمیم روز شنبه به عنوان اولین از چه چیزی می تواند چندین کاهش به بانک مرکزی این کشور نرخ بهره کلیدی هدف است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید 4 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im