تورنتو — دولت فدرال توصیه کانادایی برای لغو یا به تعویق انداختن همه غیر ضروری سفر به خارج از کشور تا اطلاع ثانوی به عنوان بخشی از یک سری از سفر مربوط به اقدامات اعلام کرد روز جمعه در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت اشاره کرد که در بسیاری از کشورها اجرا شده ویژه ورود و خروج سیاست ها و هشدار داد که دولت های خارجی می تواند اعمال محدودیت در حرکت با کمی توجه کنید به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در حالی که شرکت های هواپیمایی می تواند لغو پرواز. این اقدامات می تواند به شدت مختل کردن برنامه سفر برای کانادایی و بالقوه آنها را ترک رشته در خارج از کشور طولانی تر از انتظار می رود دولت گفت.

“ما به نظارت بر وضعیت در خارج از کشور به ارائه معتبر و به موقع اطلاعات به کانادایی ها برای کمک به آنها را به خوبی تصمیم گیری آگاهانه در مورد سفر خود را. ما همچنان به کار در سراسر ساعت به ارائه کمک و خدمات کنسولی به کانادایی ها در خارج از کشور تحت تاثیر COVID-19” گفت: وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین, در بیانیه ای.

بازگشت به خانه نیز می تواند سخت تر به عنوان پروازهای بین المللی به کانادا به زودی محدود به خاص در کانادا به فرودگاه.

“ما اعتقاد داریم که این یک اقدام احتیاطی است که ما باید به طوری که ما در خارج از کشور کنسانتره مسافران بین المللی از آمدن به کانادا به تعداد کمتری از فرودگاه و ما جزئیات بیشتر در مورد که در مدت کوتاهی گفت:” وزیر فدرال حمل و نقل مارک Garneau.

تعیین فرودگاه هنوز به نام اما فرودگاه بین المللی ونکوور که به طور معمول می بیند نزدیک به 100000 نفر عبور در هر روز می تواند در میان چند مجاز به پذیرش پروازها از خارج از کشور. Toronto Pearson فرودگاه در ضمن به طور معمول در این کشور شلوغ ترین هاب اتصال با بیش از 175 شهرستانها در سراسر جهان.

هیچ جدول زمانی در عین حال در زمانی که این سیاست جدید را به اثر می آیند اما کانادایی ها در حال حاضر در خارج از کشور بودند توصیه به در نظر گرفتن تغییر برنامه سفر به منظور بازگشت به خانه قبل از آن.

در یک بعد از کنفرانس مطبوعاتی امروز فدرال امنیت عمومی وزیر بیل بلر گفت: دولت اخیرا اجرا شده “افزایش اقدامات غربالگری در تمام زمین و ریلی و دریایی نقاط ورود.”

“ما متمرکز منابع ما به خصوص در افرادی که در حال سفر از مناطق دارای ریسک بالا و…برای همه مسافران بین المللی آنها به موضوع غربالگری” بلر گفت.

“اگر برای مثال آنها شده اند به یکی از این مناطق در معرض خطر آنها دریافت برخی اطلاعات و اگر آنها نیاز به تعامل بیشتر با ما مقامات بهداشت عمومی, ارجاع می گیرد درست در فرودگاه. ما همچنین ارائه آن دسته از مسافران بین المللی با اطلاعات اضافی آنها باید تبدیل به علامت یا احساس بد.”

در ضمن کروز کشتی یا کشتی حامل بیش از 500 نفر را مجاز به توقف در کانادا تا ژوئیه 1, زمانی که محدودیت را بازبینی شود.

“همانطور که می دانید کشتی کروز شروع فصل در آغاز آوریل در اینجا در کانادا” Garneau گفت.

“ما خواهد بود مهلت وضعیت پس از 30 ژوئن و یا در پیش بینی اگر همه چیز بهبود یافته و در آن لحظه ما را به یک تصمیم در مورد اینکه آیا ما می توانیم اجازه می دهد کشتی کروز فصل به سر.”

او افزود که سلامت اضافی اقدامات خواهد بود در محل قرار داده و در کشتی های کوچکتر اما مشخص نیست که آنها چه خواهد بود.

در ونکوور, این شهر مرکز شهر حوض نشسته ترسناک خالی است. ترمینال است که به طور معمول مشغول این زمان از سال در آماده سازی برای صدها نفر از کشتی های کروز که به طور معمول از طریق در طول فصل. با کشتی کروز بازديد تولید حدود 3 میلیارد دلار در سال برای اقتصاد آن خواهد شد یک ضربه خرد کردن به گردشگری و خدمات صنعت.

در اوایل این هفته دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر توصیه کانادایی برای اجتناب از کشتی های کروز.

در اوایل این هفته دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر توصیه کانادایی برای اجتناب از کشتی های کروز.

“همه چیز روی میز در همه زمان ها برای مدیریت این وضعیت است که در حال تحول” Garneau گفت.

دکتر هوارد Njoo, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر گفت که “مرزهای don’t stop ویروس ها.”

“کسی می تواند بدون علائم و توسعه علائم تنها پس از عبور از مرز پس از آن مهم تر به یک سیستم به صفحه نمایش مردم با مقامات بهداشت برای تشخیص و جداسازی آنهایی هستند که آلوده به سرعت در حال,” او گفت:.

“این است که چرا سیستم ما در کانادا انجام شده است خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de