OTTAWA — کانادایی سرنشین دیگر COVID-19 زده کشتی کروز انتظار می رود برای شروع در حال آمدن صفحه اصلی امروز.

مرجان شاهزاده خانم وارد میامی شنبه با 97 کانادا مسافران و کانادا دو خدمه روی عرشه کشتی و شاهزاده Cruises گفت: تخلیه از مهمانان که مناسب برای پرواز یکشنبه آغاز خواهد شد.

این شرکت گفته است که ده نفر در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در حالی که دیگران در حال تجربه علائم شبه آنفولانزا.

کانادا COVID-19 caseload رشد 1,471 شنبه در مجموع 14,018 تایید و presumptive موارد در حالی که این ویروس مربوط به مرگ و میر افزایش 46 به 233.

اما در میان ترسناک است که اخبار نیز وجود دارد برخی از علت خوش بینی. بریتیش کلمبیا پزشکی سلامت افسر دکتر بانی هنری گفت: منحنی در تعدادی از موارد در استان به نظر می رسد مسطح.

و نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در روزانه خود را در جلسه دیروز که کانادا دریافت خواهد بود “میلیون ها نفر” از به شدت مورد نیاز فولاد-درجه N95 ماسک در 48 ساعت آینده توسط یک خبره پرواز باری.

ترودو همچنین گفت که او برنامه ریزی شده به صحبت با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای آینده به امید متقاعد کردن رئیس جمهور آمریکا برای لغو کاخ سفید-دستور ممنوعیت صادرات کلید COVID-19 لوازم پزشکی به کانادا و خارج از کشور.

اتاوا است بیشتر حمایت های مالی با هدف کمک به این کشور آسیب پذیر ترین زنده ماندن این بیماری همه گیر.

ترودو اعلام کرد 40 میلیون دلار برای زنان و برابری جنسیتی کانادا روز شنبه با تا 30 میلیون دلار برای رسیدگی به نیازهای فوری از پناهگاه های جنسی و حمله به مراکز.

یکی دیگر از 10 میلیون دلار را به بومی خدمات کانادا شبکه از 46 پناهگاه های اضطراری و $157.5 میلیون را به سمت پرداختن به نیازهای کانادایی تجربه بی خانمانی.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید آوریل 5 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو