کانادایی که به اتهام فرار از زندان در سال 1973 در بر داشت زندگی در کالیفرنیا

تورنتو — یک کانادایی که به اتهام فرار از زندان نزدیک به 50 سال پیش بازداشت شده است در کالیفرنیا که در آن او ظاهرا زندگی آرام cul-de-sac تحت یک نام در نظر گرفته.

ژان پل Halleux گرفته شده بود به زندان صبح روز چهارشنبه پس از تسلیم شدن خود را در یک دفتر خدمات مارشال ایالات متحده یک سخنگوی سرویس گفت CTVNews.ca.

با توجه به ساکرامنتو شهرستان کلانتر دفتر 74 سال است واجد شرایط برای وثیقه.

KOVR-تلویزیون در ساکرامنتو گزارش می دهد که Halleux شده است می خواستم در کانادا از سپتامبر سال 1973 زمانی که او به اتهام فرار از سنگی کوه نهاد خارج وینیپگ.

دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط KOVR-تلویزیون نشان می دهد که او نیز با استفاده از نام Jean-Paul Healleux یوسف پل Halleux و یوسف Rivard اما خوب می دانستم که او را به عنوان توماس نازکن.

جورج سالتر زندگی می کند که در همان خیابان در Sacramento County, توصیف Halleux به عنوان “یک مرد طبیعی” و شگفت زده به یاد بگیرند که خود را از اتهام تاریخچه.

“او موفق به فرار از زندان ؟ مرسی. که فقط نشان می دهد شما هیچ وقت نمی دانید که همسایگان خود را در حال,” او گفت:.

نام توماس فروتن به نظر می رسد به خود گرفته اند و از نزدیکی یک قبرستان که در آن یک قبر تحمل است که نام memorializes کسی که فوت در سال 1949 در سن دو.

با توجه به اسناد دادگاه Halleux فرار از سنگی کوه در حالی که در خدمت یک جمله برای شکستن را به یک چوب حیاط در حالی که در آزادی مشروط پس از قبلی سرقت.

Halleux همچنان در بازداشت در Sacramento County اصلی زندان به عنوان او در انتظار استرداد به کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im