تورنتو — دانیل Hennink و Cathryn ادگار سفر به پرو برای یک بار-در-یک-زندگی سفر به ماچو پیچو. اما قبل از این جفت ارز از پاریس, Ont. می تواند به نفس اینکا ارگ پرو را به دولت تحمیل سراسری مستند و لغو تمام پروازهای بین المللی حداقل به مدت 15 روز.

“مطلقا هیچ چیز شما می توانید انجام دهید” ادگار که در حال حاضر در انزوا در یک AirBnb با تور, گروه, گفت اخبار CTV.

به عنوان ده ها تن از کشورها به حالت تعلیق سفر هوایی به امید متوقف کردن گسترش جهانی COVID-19 برخی کانادا از مسافران که در سمت چپ صفحه اصلی قبل از وقوع انفجار خودشان به دام افتاده در خارج از کشور با هیچ نشانه روشنی از زمانی که آنها می آیند خانه.

مک گیل پروفسور آنتونی ویلیامز جونز در سفر به مراکش با پنج تن از دانش آموزان خود را برای یک geology field trip. در یکشنبه, مراکش, وزارت امور خارجه اعلام کرد که آن را تعلیق بین المللی همه پروازهای مسافری و از کشور “تا اطلاع ثانوی” اگر 100 “استثنایی پرواز” شده اند مجاز به بازگرداندن گردشگران است.

اما برای لحظه ای ویلیامز جونز و دانش آموزان خود را گیر هستند.

“من فکر نمی کنم وجود دارد هیچ راهی برای خروج از کشور در حال حاضر,” او گفت:.

امور جهانی کانادا صادر بلانت هشدار به کانادا از مسافران در روز شنبه اصرار آنها را به خانه می آیند در حالی که هنوز هم شانس.

“شرکت های هواپیمایی پرواز لغو شد. محدودیت های جدید ممکن است تحمیل شود با کمی هشدار دهنده است. برنامه سفر خود را ممکن است به شدت مختل و شما ممکن است مجبور به ماندن در خارج از کانادا بیش از انتظار” وزارت گفت: در یک ایمیل برای ثبت نام کانادایی در خارج از کشور.

کانادا تحمیل خود محدودیت های مسافرتی. خارجی مسافران از هر نقطه به جز آمریکا ممنوع خواهد شد از ورود به کانادا و هر کانادایی مسافران برگزاری نمایشگاه علائم COVID-19 اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره پرواز به کانادا.

پروازهای بین المللی تنها مجاز در چهار فرودگاه عمده: Toronto Pearson International Airport, Montreal-Pierre Elliott Trudeau International Airport فرودگاه بین المللی ونکوور و کلگری فرودگاه بین المللی. پروازهای داخلی و کسانی که از ایالات متحده, مکزیک کارائیب و سنت پیر و میکلون معاف هستند.

کسانی که قوانین را اثر چهار شنبه.

شرکت های هواپیمایی نیز کلمپ پایین در سفر. Top world news اعلام کرد که آن را متوقف بین المللی و ایالات متحده پروازهای روز یکشنبه در 11:59 p. m. برای ماه بعد.

دولت فدرال نیز ارائه کمک های مالی برای کانادا مسافران ارائه وام اضطراری به $5,000 برای کمک به آنها را دوباره به خانه.

Snowbirds لیلی Hrabchak و 71 و همسرش, Tommy Hrabchak, 86 در حال مبارزه را در فلوریدا, با وجود این واقعیت است که بیمه خود را ارائه شده است, توقف پوشش درمانی پس از مارس 23.

تورنتو و شوهر گفت: آنها نمی خواهند به خانه می آیند در حال حاضر در مورد آنها خود را به این ویروس در فرودگاه و یا در هواپیما.

“به یک تفنگ قرار داده و به معبد من به من گفتن که شما رو از نزدیک شما را به فروشگاه شما رو بسته و شما رو به شما عزیزان به یک وضعیت بالقوه خطرناک — چرا آنها حتی می خواهید به انجام این کار؟” Hrabchak گفت.

دانشجوی کارشناسی ارشد یوسف Nesrallah تنظیم شده است برای بازگشت به کانادا از بریتانیا در روز چهارشنبه. خود را بالا نگرانی: سلامت خود را.

“اولویت این است که مطمئن شوید که من سالم ماندن من قادر به هیئت مدیره پرواز و من قادر به آن را به Toronto,” او گفت:.

همانطور که از سه شنبه شب هشت کانادایی کشته شده اند از COVID-19 و 598 آلوده شده اند. Coronavirus در حال حاضر آلوده بیشتر کانادایی ها از سارس را در اوایل 2000s.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو