کانادا مسافر بازداشت شده در تایلند در میان COVID-19 سردرگمی آمدن به خانه

OTTAWA — یک کانادایی که در بازداشت در تایلند به مدت پنج روز در میان COVID-19 شیوع است در نهایت آمدن به خانه.

کمپبل Chamberlin, 26 شده بود رفت و آمد در سراسر آسیا برای بیش از یک سال است که این بیماری همه گیر آغاز شد. روز سه شنبه در حالی که Chamberlin بود در یک پرواز های از تایلند به سریلانکا بسته مرزهای خود به برخی از بازدید کنندگان خارجی — به این معنی که کانادا نمی تواند وارد کنید.

“آنها از من پرسید چرا من آنجا بودم در سریلانکا و زمانی که من در جواب گردشگری این مرد فقط سرش را تکان داد متاسفانه در من و من در زمان پاسپورت و چپ” گفت: Chamberlin.

که پس از مهاجرت مقامات مصادره تمام گذرنامه خود او و سه نفر دیگر از گردشگران-دو از فرانسه و دیگری از آلمان — قرار داده شد بازگشت در هواپیما آنها پرواز کرده بود در در. اما زمانی که آنها وارد تایلند شدند که آنها را منع از ورود به آن کشور را به عنوان به خوبی.

تایلندی Lion Air کارکنان محصور مسافران که آنها در حال حاضر مسئول. با توجه به Chamberlin تایلندی Lion Air کارکنان هرگز قرار بود اجازه داده اند آنها را به در اصلی پرواز به سریلانکا.

“از آنچه من درک می کنم, تایلندی شیر هوا باید شناخته شده [در مورد محدودیت های مسافرتی] و نه به ما اجازه هیئت مدیره به همین دلیل است که آنها پس از آن مسئول به ما بعد از آن” Chamberlin گفت.

“ما آورده بودند به این اتاق. من فکر نمی کنم هیچ کدام از ما متوجه شد که در آن نقطه که در آن قرار بود پنج روز چرا که هیچ کس واقعا توضیح داد: هر چیزی به ما.”

اتاق که در آن مقامات هواپیمایی برگزار شد مسافران بود و نور کمی ریختن از طریق پنجره های کوچک با دوربین های روی دیوار و یک سری از تشک گذاشته برای Chamberlin و دیگر بازداشت شدگان به خواب.

در حالی که Chamberlin رود به صبر کردن برای چند ساعت و شاید شب قبل از اینکه قرار داده شده در یک پرواز به ساعت رفت و از آن آشکار شد که آنها می تواند گیر برای برخی از زمان.

زمانی که Chamberlin خواسته برای دسترسی به توشه خود را, او گفت که او گفت که او می تواند نه — او را مجبور به رفتن روز بدون مسواک زدن دندان های خود را. هواپیمایی بود شارژ او را 40 دلار در هر روز برای ماندن در این اتاق است که او اجازه به ترک. Chamberlin نیز مجبور شد تا به جست و خیز برخی از وعده های غذایی به عنوان او تا به ماهی آلرژی و ادامه داد: به خدمت ماهی به دلیل یک مانع زبان.

خوشبختانه Chamberlin هنوز هم تا به حال تلفن همراه خود را. او داوطلب خدمت سربازی به کمک مادرش جودی ارسکین که زندگی در اتاوا و خواهرش, Kelly Chamberlin که هر دو بر خاست به عمل است.

کلی مشترک Chamberlin داستان بیش از همه رسانه های اجتماعی که در آن بسیاری از دوستان نیز به اشتراک گذاشته شده آن برای درخواست کمک. ارسکین اقدام به تماس با دولت فدرال کمک خطوط و Chamberlin همچنین با ارسال یک ایمیل به دولت درخواست کمک های اضطراری.

اما با هزاران نفر از کانادا مسافران خواستار دولت کمک خطوط در تلاش برای پیدا کردن راه بازگشت به خانه در میان COVID-19 شیوع ارسکین در بر داشت آن را در زمان و ساعت برگزاری و چند مکالمات برای رسیدن به کسی که می تواند کمک کند.

در یک نقطه زمانی که ارسکین اقدام به صحبت با کسی که با دولت کانادا کمک های اضطراری خط – که به او گفته شده بود ممکن است قادر به کمک به — او گفت: او اطلاع داده شد که ممکن است آن را دشوار است به دلیل آن را فقط بعد از 4 بعد از ظهر و کارکنان که در حال حاضر خانه رفته است.

“من نا امید با دولت کانادا. من می دانم که آنها در حال غرق و من دوست دارم آنها را به نفع شک…اما کمپبل نشستن در فرودگاه با پرواز” گفت: Erskine.

“من درک می کنم که آنها باید 8,000 ایمیل. من آن را دریافت کنید. اما این بچه من من می خواهم او را به خانه.”

Chamberlin گفت: او را به نام سفارت کانادا در تایلند چهار یا پنج بار قبل از او “نبود فقط آویزان است.”

یک بار Chamberlin شرح مشکل خود را به کارکنان سفارت او گفت: یک فرد از سفارت بود “باور نکردنی مفید” و رسمی حتی تا آنجا پیش رفت که به تصویب همراه شخصی خود را به شماره. اما مدت کوتاهی پس از آن Chamberlin سیم کارت زد و او مجاز به خرید دیگر است.

“من معتقدم که او انجام آنچه او می گفت:” Chamberlin اضافه کرد که دیگر خارجی ها بازداشت در کنار او تا به حال هیچ تماسی با خود سفارت.

در یک ایمیل به CTVNews.ca یک سخنگوی دولت تایید کرد که آنها آگاه بودند از این مورد و مشغول به کار بودند به کمک Chamberlin.

در بین خود مناقصه به دریافت نگه دارید از دولت ارسکین در نهایت موفق به دریافت در تماس با یک محقق خصوصی بر زمین در سریلانکا است که در نهایت او اطلاع داد که Chamberlin شده بود پرچم به عنوان یک خطر مسافری چرا که او تبدیل شده بود از دو کشور — و در حال حاضر یک نامه از یک شرکت هواپیمایی بود و نیاز به تایید می کنند که آنها مایل به پذیرفتن او به عنوان یک مسافر.

در ضمن Chamberlin و اصحاب او بزرگ شد به طور فزاینده ای نا امید در این اتاق کوچک که در آن آنها برگزار شد به عنوان مسافران در شرایط مشابه که سرنوشت در دستان شرکت های هواپیمایی دیگر می آیند و بروید در عرض چند ساعت داشتن پرواز به آنها را به خارج از کشور.

با وجود به طور منظم بازجویی کارکنان شرکت هواپیمایی که بازدید از اتاق که در آن آنها تا به حال او را بازداشت Chamberlin شد و بارها و بارها گفت که تایلندی شیر هوا تا به حال هیچ جدول زمانی برای زمانی که آنها خواهد آزادی او و اصحاب او. با هیچ گذرنامه و هیچ ایده زمانی که آنها منتشر خواهد شد کلی گفت: “مثبت” برادر شد “افسرده.”

“که برادر بزرگ من و او را به صدمه زدن و من می تواند هر چیزی را انجام دهید” گفت: کلی.

اما خبر خوب آمد و در روز شنبه هنگامی که کمپبل بود ناگهان مطلع بود رزرو پرواز به توکیو با طرح نهایی برای سفر به کانادا. در حالی که آلمانی خود را همراه نیز تا به حال یک پرواز او گفت CTVNews.ca که سرنوشت دو دختر فرانسوی مسافران همچنان نامشخص است.

او همچنین گفت که او را “شگفت زده” توسط مادرش و برادر که کار کرد “non-stop 24/7” او را به خانه.

“من بسیار سپاسگزار برای هر کس که من تا به حال کمک به من.”

در پایان روز کمپبل گفت: او از تجربه آموخته.

“قطعا وجود دارد یک درس در مورد رزرو با تخفیف هواپیمایی” او به شوخی.

اما واقعی درس او آموخته است داستان احتیاطی برای مسافران دیگر مانند او را به عنوان پیشرفت این بیماری همه گیر.

“من مسافر من همیشه به مردم رفتن نگه دارید تا زمانی که شما می توانید بدون توجه به آنچه. اما من واقعا فکر می کنم در حال حاضر اگر شما در حال برنامه ریزی در سفر از هر کشور شما در آن باید واقعا تنها بود بازگشت به کشور خود” کمپبل گفت:.

CTVNews.ca رسیده به تایلندی شیر هوا برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو