کانادا گفت که او نمی تواند هیئت مدیره خانه پرواز از جامائیکا به دلیل حکومت او نمی دانند وجود

تورنتو — 96 ساله کانادایی در تلاش برای رسیدن به خانه از جامائیکا گفته شد او نمی تواند هیئت مدیره پرواز خود را به دلیل یک مسافرت حکومت او نمی دانست که وجود داشته است.

چارلز اسمیت, کانادا-بریتانیا دو شهروند و دخترش کارن Johnson, اقامت دائم کانادا, رزرو کرده بود دو رفت و برگشت کسب و کار کلاس بلیط با ایر کانادا به جامائیکا در اواخر ماه ژانویه برای شرکت در مراسم تشییع جنازه یک عضو خانواده است.

آنها هر دو هواپیما به جامائیکا بدون موضوع خود را با استفاده از معتبر انگلیسی گذرنامه. اما در فوریه. 11 هنگامی که آنها وارد فرودگاه برای بازگشت به خانه به تورنتو به آنها گفته شد یک مشکل وجود دارد.

“هنگامی که ما رفت و به بررسی عامل گفت: پدر من نمی تواند پرواز به دلیل اسناد و مدارک خود را ندارد به منظور” جانسون گفت: CTV News تورنتو در روز جمعه. “من نمی توانستم باور کنم این اتفاق می افتد.”

Jamaica

جانسون گفته شد توسط یک Air Canada عامل است که به دلیل پدر او دو شهروند کانادایی او نیاز به یک پاسپورت معتبر کانادایی برای ورود مجدد به کشور است.

با توجه به دولت کانادا سایت, شروع در ماه نوامبر سال 2016 دوگانه شهروندان کانادایی دیگر نمی تواند به سفر یا حمل و نقل از طریق کانادا توسط هوا با غیر پاسپورت کانادایی. عمده استثنا برای این قاعده است که برای آمریکا و کانادا دوگانه شهروندان است که می تواند سفر با یا پاسپورت.

جانسون گفت پدرش, سفر به کانادا چند بار قبل از سال 2016 بدون پاسپورت کانادایی و گفت: آنها هر دو غافل قوانین تغییر کرده بود.

جانسون گفت که او و پدر او گفته بودند به ترک فرودگاه و رفتن به سفارت کانادا برای درخواست گذرنامه موقت. سفارت به آنها گفت که اسمیت نیاز به یک گذرنامه اما گفت که این روند می تواند تا هفت روز کسب و کار به این معنی که آنها از دست رفته خود را پرواز.

“پدر من است 96 و او دارو در کانادا, او نیاز به” جانسون گفت. او گفت: پدر او طول می کشد تعدادی از داروها و این امر می تواند نا امن را بدون نسخه.

“هوا کانادا عامل گفت: اگر شما نیاز به دارو و سپس به دکتر مراجعه کنید. او تا به حال هیچ شفقت است.”

“ما نمی تواند صبر کنید هفت روز است.”

Passports

جانسون گفت که چون پدرش عرضه دارو در حال اجرا بود, او نیاز به پیدا کردن یک گزینه سریعتر خانه.

“این پیشنهاد توسط کسی که ما می تواند پرواز را از طریق امریکا و سپس رانندگی در سراسر مرز کانادا” جانسون گفت. “روز بعد ما رفت و برگشت به فرودگاه و رزرو پرواز به بوفالو.”

نزدیک به 24 ساعت پس از آنها در اصل برنامه ریزی شده برای ترک جامائیکا جفت ارز با هواپیما به بوفالو, n. y., یک شهر در کنار آبشار نیاگارا, Ont. آنها اجاره ماشین و سوار در سراسر مرز بدون مشکل و وارد خانه با خیال راحت.

“خدا را شکر پدر من است به عنوان قوی به عنوان او است” جانسون گفت. “او نمی باید دارو را برای یک روز.”

Air Canada

“او می شود بسیار اشتباه است. در جامائیکا او فکر می کردم چرا که او یک پاسپورت کانادایی است که او بازداشت شود. آن را عظیم استرس در ذهن خود.”

جانسون گفت: او بخواهد هوایی کانادا به آنها هشدار داد در مورد این موضوع را قبل از آنها به سمت چپ کانادا.

“چرا آنها به من اجازه خروج از کشور اگر من حق دارند اسناد و مدارک ؟ ما میره طریق بدون مشکل” جانسون گفت.

جانسون و اسمیت نمی شد برای بازپرداخت خود را به 1500 دلار بازگشت به مبارزه به تورنتو و نیز در قلاب برای حدود $1,000 در هزینه های خطوط هوایی آمریکا پرواز به بوفالو.

او گفت که او تا رسیده به هوایی کانادا و ثبت یک شکایت رسمی است اما در انتظار پاسخ.

اخبار CTV تورنتو تماس ایر کانادا برای اظهار نظر در این موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im