تورنتو — از چمن زار به کبک محققان در سراسر کانادا در حال کار مجدانه برای پیدا کردن یک درمان — و یا حداقل یک درمان — برای مبارزه با گسترش این رمان جدید کروناویروس.

یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه آلبرتا در حال یادگیری چگونه remdesivir یک دارو های ضد ویروسی به طور معمول استفاده می شود برای درمان ابولا ممکن است در برابر coronavirus.

Remdesivir هنگامی که کنار جاده افتاده است و در حال حاضر به عنوان یک حزب سوسیالیست به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19.

“وجود دارد بسیاری از مطالعات کشت سلولی و در مدل های حیوانی نشان داده اند که remdesivir در واقع نشان می دهد یک اثر ضد ویروسی علیه مربوط coronaviruses مانند ابتال به بیماری مرس و سارس” ماتیاس Gotte یک virologist در دانشگاه آلبرتا بخش پزشکی میکروبیولوژی و ایمونولوژی گفت: CTV News.

تیم خود را مطالعه اخیرا منتشر شده در مجله Biological Chemistry است که در میان اولین به توضیح دهد که چرا remdesivir کار ممکن است در برابر coronaviruses مانند COVID-19 با توقف یک مکانیزم ژنتیکی در ویروس.

“اگر هدف شما این دستگاه پس از آن دیگر کار نمی کند و سپس تکثیر ویروس” Gotte گفت.

در حالی که آزمایش این دارو هنوز در مراحل بسیار ابتدایی بود remdezivir نشان داده است برخی از نتایج مثبت در ایالات متحده, که در آن سابق COVID-19 بیمار کریس کین اعتبارات این دارو برای کمک به او بهبود می یابند.

“من فکر می کنم ظرف 48 ساعت من احساس خیلی بهتر از که در آن من بود” کین گفت. “من فکر می کنم که remdezivir به من اضافی jumpstart و یا برق و یا هر آنچه مورد نیاز من که به نوبه خود گوشه ای.”

Gotte گفت که در حالی که تیم خود را به صفر در در دارو زود است برای گفتن که ممکن است کمک کند.

“پاسخ ممکن آری یا نه” او گفت:. “ما در واقع باید به ببینید که چه کسی ممکن است در درمان با remdezivir. آن است که واقعا بسیار بیمار و یا در این بیماران همچنین کسانی که فقط خفیف یا متوسط علائم؟”

دیگر کانادا مطالعات در مورد امکان COVID-19 درمان نیز در حال حرکت به سرعت.

محققان دانشگاه بریتیش کلمبیا در حال آزمایش با مواد مخدر است که در اصل برای درمان سارس به نام APNO1. آن را به پایان رسید تا بودن ناموفق اما ممکن است نقش مهمی در حفاظت از بیمار ریه در موارد شدید COVID-19.

“ما به مواد مخدر در واقع بلوک به طوری که این ویروس نمی تواند با اتصال به آن متصل کردن سیستم پس از آن نمی تواند وارد سلول ها” گفت: Josef Penninger علوم زندگی موسسه در دانشگاه بریتیش کلمبیا.

Penniger گفت: دادگاه در حال حاضر در جریان است در چین با استفاده از 28 COVID-19 بيمار.

“چهارده از آنها خواهد شد در واقع مواد مخدر و 14 از آنها دارونما چرا که آن را واقعا مهم است که با کنترل دنباله ما واقعا درک اگر مواد مخدر کار می کند و چگونه کار می کند.”

“ما انتظار داریم در سه تا چهار هفته به نتایج,” او اضافه شده است.

کانادا واکسن ساخته شده از گیاهان مشتق شده است که به سرعت در حال توسعه در دانشگاه از لاوال در کنسرت با بیوتکنولوژی شرکت مستقر در کبک به نام Medicago.

پیشنهاد واکسن ساخته شده از ذرات است که نگاه مانند یک پوسته از یک ویروس طراحی شده برای فریب بدن به مبارزه با عفونت با توجه به رهبری دانشمند دکتر Gary Kobinger.

“آن را می دهد که سیستم ایمنی بدن بسیار خوب تصویر که در آن به توسعه حفاظتی و ایمنی” Kobinger گفت. او همچنین کمک به توسعه یک واکسن ابولا.

محققان امیدوارند به فدرال دریافت تایید برای شروع بشر آزمون در مدت زمانی کوتاه.

“ما کنار هم قرار دادن یک برنامه در کلینیک در سه تا چهار ماه در حال حاضر” گفت: Kobinger.

Kobinger اضافه شده است که محققان در زمینه COVID-19 علوم در حال گرفتن فوق العاده پشتیبانی از اتاوا.

“من هرگز دیده می شود پشتیبانی بسیار و بسیار ابزارها و من نمی توانم به شما بگویم که چقدر حمایت ما از دولت در تمام سطوح,” او گفت:.

یکشنبه شب بیش از وجود دارد 335,000 تایید موارد COVID-19 سراسر جهان, از جمله بیش از 14,500 مرگ و میر. در کانادا وجود دارد نزدیک به 1500 نفر تایید و یا presumptive موارد این ویروس با 21 مرگ و میر.

— این داستان نوشته شده توسط ملیسا لوپز مارتینز ویژه به CTVNews.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو