کانادا penitentiaries: خطرناک برای پیری و تسکینی زندانیان

اخیر فدرال نظارت گزارش موجود وحشتناک در مورد جزئیات یک حادثه در Millhaven منطقه ای مرکز درمانی در انتاریو است. یک زندانی برگزار شد توسط چهار سپاه پاسداران به عنوان یک زانو بر گردن او تا “چهره اش بنفش” و دیگری گفت: “من می خواهم به تقدیر بر روی صورت خود را؟”

حوادث مانند این که هیچ جایی در هر زندان فدرال. اما آنها به ویژه در مورد زمانی که گزارش از یک استانی به رسمیت شناخته شده بیمارستان تعیین شده به زندانی کردن افرادی که پیری یا زندگی با جدی مسائل مربوط به سلامت روان.

این وحشتناک عمل توضیح داده شده است در گزارش سالانه دفتر تادیبی محقق (OCI) که به تازگی در مجلس مطرح.

این گزارش رنگ یک تصویر تلخ از زندگی در کانادا penitentiaries: افزایش تعداد قتل و استفاده از نیروی حوادث و بالاترین بروز خشونت در میان زندانیان در یک دهه.

فیلم های نظارت از استفاده-از-نیروی حادثه شرح داده شده در Millhaven منطقه ای مرکز درمان. (دفتر تادیبی محقق)

استفاده از زور و خشونت

در 2018-19 این OCI نامیده می شد 24,798 بار به ارائه نهادی نظارت و بررسی شکایات زندانیان.

هر چند گفتن این حجم از تماس به OCI باید به عنوان خوانده شده تنها یک شاخص واقعی وسعت و عمق درد و رنج انسان مداوم در کانادا penitentiaries با توجه به تعداد زندانیان که هرگز انتخاب کنید تا گوشی به گزارش بدرفتاری.

در Millhaven منطقه ای مرکز درمان و 28 درصد از استفاده-از-نیروی حوادث تلقی می شد توسط تادیبی محقق به عنوان “غیر ضروری و یا نامناسب است.” این است که بسیار بالاتر از میانگین ملی از 13 درصد است.

استفاده از زور بررسی شد در نیوبرانزویک اقیانوس اطلس نهاد به عنوان به خوبی. استفاده از اسپری فلفل بود گزارش 167 بار در تاسیسات — بالاترین ثبت شده در تمام اداره خدمات تادیبی کانادا (CSC) نهاد.

این OCI گزارش یک “بیش از اتکا” در اسپری فلفل به عنوان امری عادی در سراسر CSC. استفاده از “شدت بالا قوطی که اسپری فلفل اسپری تا 45 متر” غیر انسانی و تحمل باید در هر کانادایی در زندان, زندان یا penitentiaries.

مدل-5 ISPRA Protectojet مورد استفاده در CSC امکانات: بالا-شدت قوطی که اسپری مایع اسپری فلفل تا 45 متر. (ISPRA با مسئولیت محدود.)

این خوشه در خشونت و استفاده از زور هستند نشان دهنده یک مشکل بزرگتر: دفاعی نهادی فرهنگی است که مقاوم در برابر تغییر. در سال 2018 پس از انتصاب از آن کلی به عنوان کمیسر اصلاحات دفتر او بود و موظف به تصویب جامع تغییرات و افزایش پاسخگویی در CSC. این ملاقات ارائه شده و امید است که تغییر ممکن است در دسترس است.

اما همانطور که اشاره شد توسط تادیبی محقق مسائل گزارش شده به دفتر او “اجرای کانتر” به چشم انداز مشخص شده در دستور کمیسر اصلاحات است. تغییر معنی دار به نظر می رسد متوقف شده است.

زندانیان خود را می گویند

Jarrod را تکان داد و من در حال گفت و گو ویراستاران در مجله زندانیان در زندانیک زندانی نوشته شده است, کارشناسی گرا علمی مجله است. مجله ویژگی های در حال انجام گفت و گو در کانادا Carceral دولت نوشته شده توسط افراد زندانی در کانادا penitentiaries.

بیش از سه سال گذشته همکاران به گفت و گو در کانادا penitentiaries مطرح کرده اند بسیاری از مسائل برجسته در جدید ترین OCI گزارش; قابل توجه مواد مغذی ناکافی “طبخ لرز” آماده سازی مواد غذایی سیستم ضعیف, سلامت, مراقبت از عدم معنی دار فرصت های شغلی و موانع برای انتشار برنامه ریزی است.

طبخ لرز غذا آماده بودن در بریتیش کلمبیا متوسط-امنیتی کوه نهاد. (دفتر تادیبی محقق)

در آینده مارس مسئله همکاران ما منعکس قبلی لیبرال عدالت حکم. آنها ابراز نا امیدی با کشت و تکرار توصیه هایی از گزارش مانند تادیبی محقق و نظارت مسیرهای.

به عنوان توصیه های تکرار در طول زمان با چند معنی دار تغییرات در زندگی روزمره از دولت فدرال مردم زندانی, زندانیان همچنان به رنج می برند و می میرند در unlivable شرایط.

به طور طبیعی تادیبی محقق نشده دوباره تماس در CSC برای اجرای توصیه های ساخته شده توسط خود را در گذشته گزارش شده است. او برجسته توصیه های پیری و تسکینی زندانیان فدرال محکوم زنان و استفاده از زور.

اما به نظر می رسد که از تادیبی محقق شده است کاهش می یابد در بسیاری از راه های به CSC suggestion box — محدود به قدرت بررسی و اقتدار را توصیه ها اما فاقد هر دندان واقعی. با وجود این تادیبی محقق گزارش باقی مانده است یک منبع ارزشمند برای کسانی که علاقه مند هستند در زندان به عدالت و به دنبال سرمایه گذاری در تغییر معنی دار.

یک صندلی چرخدار که قادر به جا از طریق یک تلفن درب در فدرال مرکز آموزش در Laval, Qué. (دفتر تادیبی محقق)

گزارش امسال نشان می دهد ناتوانی CSC برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد تعداد زندانیان فدرال که بومی پیری و زندگی با مسائل مربوط به سلامت روان. در پاسخ OCI ساخته شده چند توصیه برای کاهش استفاده از حبس برای کاهش جمعیت در این ناکارآمد امکانات.

ما ستایش تادیبی محقق توصیه هایی برای گسترش آزادی فرصت برای پیری و تسکینی زندانیان کاهش بالا نمایندگی از مردم بومی در زندان فدرال و ارائه جایگزین حبس برای افراد با مسائل مربوط به سلامت روان.

اما ما باید اکو توصیه زندانی همکاران به گفت و گو در کانادا Carceral دولت برای کاهش و در نهایت از بین بردن استفاده از این عمل غیر انسانی حبس در دسترس نباشد.

این قطعه بود که شرکت نوشته شده با Jarrod را تکان جرم شناسی در مقطع کارشناسی دانشجو در دانشگاه اتاوا و یک عضو از مجله زندانیان در زندانهای editoral تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im