کانادا و ناتو هلیکوپتر های درگیر در حادثه سواحل یونان

تورنتو — کانادا و ناتو هلیکوپتر درگیر شده است در یک حادثه در سواحل یونان و جستجو و نجات در حال انجام است.

در یک جفت از توییت کانادا نیروهای مسلح عملیات گفت: این تماس از دست رفته با CH-148 Cyclone که مستقر شده بودند پردازنده هالیفاکس-class frigate HMCS فردریکتون و “بود و شرکت در متفقین تمرینات سواحل یونان” به عنوان بخشی از عملیات اطمینان.

جستجو و عملیات نجات در حال حاضر در جریان است.

نظامی گفت: آن را نمی تواند ارائه اطلاعات بیشتر در این زمان به دلیل وضعیت در حال تحول است.

در یک بیانیه سرهنگ Juanita چانگ رئیس امور عمومی برای ستاد عالی متفقین در اروپا تایید کرد همچنین این حادثه اما ارائه چند جزئیات اضافی.

“من تایید شده است وجود دارد یک حادثه مربوط به یک هلیکوپتر از یک کشتی تحت فرماندهی ناتو,” چانگ در بیانیه ای گفت:. “در حال حاضر وجود دارد یک جستجو و عملیات نجات در حال انجام و ملی اطلاعیه وقوع است. “

در ماه ژانویه HMCS فردریکتون چپ Halifax برای شش ماه استقرار در سراسر اروپا برای عملیات اطمینان که با هدف “تقویت ناتو به دفاع جمعی” و نشان دادن همبستگی با کشورهای متحد در مرکز و شرق اروپا با توجه به نیروهای مسلح کانادا سایت.

چندین کانادا کشتی های جنگی درگیر در ماموریت بوده است به یاد می آورد با توجه به COVID-19 اما HMCS فردریکتون باقی مانده است.

این کشتی بازدید ایتالیا در ماه مارس و برنامه ریزی برای سفر به یونان و دریای سیاه به عنوان یکی از هشت کشتی های جنگی ناتو در ایستاده دریایی گروه 2 فراهم می کند که حضور نظامی خود در دریای مدیترانه است.

کانادا نظامی شروع به استفاده از این طوفان هلیکوپتر برای اهداف آموزشی در سال 2015 پس از بیش از یک دهه از گران تاخیر با تولید کننده Sikorsky. آن نبود تا سال 2018 است که ارتش شروع به استفاده از آنها در ماموریت.

نظامی که قرار است دریافت کرده اند 28 مکش از Sikorsky در نوامبر 2008 اما تا به امروز تنها با دریافت 18.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im