کانادا ساخته شده COVID-19 واکسن آماده برای شروع بشر در محاکمات به زودی

تورنتو — در چند هفته بالقوه COVID-19 واکسن توسعه در کبک تبدیل خواهد شد اولین بار در کانادا ساخته شده کانديد واکسن به وارد آزمایش های انسانی.

Nathalie Landry, معاون اجرایی رئیس جمهور, علمی و امور پزشکی با Medicago این شرکت biopharmaceutical پشت واکسن گفت: اخبار CTV که آنها “را به اتمام بالینی توسعه این واکسن” و تنها “چند هفته دور [از] آغاز اولین آزمایش بالینی در انسان است.”

تیم های تحقیقاتی با دانشگاه لاوال کار با این شرکت برای توسعه واکسن نامزد شده است. هر دو دولت فدرال و دولت کبک باید کمک بودجه نسبت به این واکسن را توسعه می دهد.

Landry توصیف واکسن به عنوان “یک ویروس مانند ذرات […] تولید شده در تکنولوژی ساخت منحصر به فرد است که با استفاده از گیاهان” است. آن را پس از دریافت SARS-Cov-2 ژن است که نام فنی برای این ویروس است که باعث COVID-19.

در اوایل حیوانات آزمایش واکسن است که تولید شده در گیاهان توتون و تنباکو موش شروع به تولید مثبت پاسخ آنتی بادی را ظرف 10 روز از دریافت یک دوز واحد محققان گفت: ممکن است.

Landry گفت: این شرکت با ارائه این واکسن برای تصویب به آغاز آزمایش های انسانی و که در حال حاضر در حال بررسی توسط بهداشت و درمان کانادا.

“اگر ما تصویب در زمان ما خواهد بود با ثبت نام افراد و آغاز این مطالعه توسط اواسط ماه جولای” او گفت:.

اولین فاز “طراحی شده برای ارزیابی ایمنی و ايمنی زايی واکسن,” او توضیح داد. آن را به ثبت نام در بزرگسالان با سن 18 تا 55 و انجام خواهد شد در یک بالينی سایت در مونترال.

“اگر همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده این فاز یک را ارائه نتایج تا پایان ماه اوت و سپتامبر خواهیم بود انتخاب بهترین درمان واکسن گزینه” Landry گفت.

فاز دو از محاکمه خواهد راه اندازی در ماه اکتبر.

این شرکت دارای دو بخش اصلی امکانات است که می تواند به تولید واکسن خود را اگر آن را پاک شد به تولید. یکی از امکانات واقع در شهر کبک, اما آنها نیز بزرگتر تسهیلات در کارولینای شمالی.

“است که یک مرکز تجاری است که می تواند به تولید حجم بالاتر از دوزهای” Landry گفت. “پس تولید را در هر دو مکان.”

تا کنون این شرکت تنها با استفاده از کبک تسهیلات به تولید واکسن.

او گفت که در بعد از محاکمه و پس از ایمنی واکسن شده است و مطمئن باشید آنها می خواهم به یک “مطالعه جهانی” از این واکسن به منظور به درستی تست چقدر موثر است.

“ما نیاز به توزیع جهانی به مطمئن شوید که ما در منطقه است که [است] متاسفانه تجربه COVID-19 موارد,” او گفت:.

Landry می گوید که برای دریافت یک واکسن رسما پاک برای تولید تجاری “شما باید ثابت کند که این واکسن بی خطر است ساکاريد و موثر است.”

آن را سخت به دقت اشاره کردن که این واکسن می تواند در دسترس عموم به آن همه بستگی دارد در چه مدت بعد از آزمایش به منظور مطالعه اثر بخشی را. در موارد خاص که در آن وجود دارد که اطلاعات کافی در مورد نحوه موثر و ایمن واکسن است که از فاز دو, محاکمه دولت می تواند گام و در نظر گرفتن سرعت بخشیدن به تولید اجازه آن را به صورت اضطراری استفاده Landry گفت.

تصمیم گیری نیز می تواند ساخته شده به ایجاد یک واکسن در دسترس زود به بخش های خاصی از جمعیت Landry توضیح داد. اما با فرض اینکه این واکسن می رود از طریق فرایند طبیعی این امر نیاز به رفتن را از طریق یک سوم مرحله اول.

“امیدوارم در حدود همان زمان در سال آینده ما خواهد بود که نزدیک به اتمام است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net