تورنتو — بیمارستان ها در سراسر کانادا را آغاز کرده اند که در نظر گرفتن اقدامات شدید به عنوان یک راه برای محدود کردن گسترش COVID-19 داخل درهای خود را.

در Sunnybrook علوم سلامت مرکز در تورنتو ماموران امنیتی شده اند مستقر در نزدیکی ورودی برای اطمینان از افراد پاک دست خود را قبل از ورود. کسانی که وارد می کنند در صورتی که یک سرفه یا تب.

این اقدامات ممکن است به نظر می رسد اما آنها به منظور حفاظت از کارکنان بیمارستان و بیماران از گسترش ویروس.

“مردم کمتر در اطراف کمتر احتمال دارد ما قصد داریم به انتقال” دکتر اوری Nathens سر از جراحی در Sunnybrook بیمارستان گفت: CTV News. “ما همچنین نمی خواهید مردم را به آوردن COVIFD-19 آن در بیمارستان اگر آنها نمی نیاز به مراقبت در بیمارستان است.”

همانطور که از دوشنبه شب وجود دارد 441 تایید و presumptive موارد COVID-19 در کانادا پوشا هر استان. مقامات بهداشت در بریتیش کلمبیا اعلام کرد سه اضافی مرگ و میر در روز دوشنبه و همچنین آوردن کل کانادا و میر به چهار.

برای کمک به درمان کسانی که مبتلا به این ویروس در بیمارستان در بریتیش کلمبیا و انتاریو در حال حاضر شروع لغو اعمال جراحی الکتیو.

“ما انتظار چنین هجوم بیماران که بیمارانی که نیاز نیست ICU نیاز به بستری و تخت, شاید در یک بخش جراحی” دکتر مایکل وارنر مدیر پزشکی مراقبت بحرانی در مایکل Garron بیمارستان. “با لغو اعمال جراحی الکتیو ما در حال ایجاد ظرفیت برای آن دسته از بیماران است.”

وارنر گفت: صرفا انتخابی اعمال جراحی مانند جراحی کاتاراکت و جراحی زیبایی باید تمام توان خود را در بیمارستان. پزشکان حتی تا به حال به لغو برخی از سرطان عمل جراحی.

لغو این عملیات نه تنها آزاد کردن تخت بیمارستان برای بیماران, اما آن را نیز آزاد کردن کارکنان پزشکی اگر هر یک از آنها نیاز به قرنطینه شود و همچنین.

“برخی از شماره های خود ما کارکنان خواهد شد یا قرنطینه می شود و یا مریض و که را کاهش می دهد مردم در دسترس به ارائه مراقبت های جراحی گفت:” Nathens.

چندین بیمارستان در سراسر کشور در حال حاضر راه اندازی غربالگری امکانات متشکرم به کمک آزمون بیمارانی که فکر می کنم آنها ممکن است virus.

برای کمک به یک پتانسیل هجوم بیماران در چند روز آینده برخی از پزشکان و پرستاران در بخش های دیگر در حال آموزش دیده برای نقش در بخش مراقبت های ویژه اگر تبدیل شدن آنها مورد نیاز است.

“ما همچنین شروع به عبور قطار پرستاران که نمی به طور معمول کار در بخش مراقبت ويژه بلکه باید کسانی که مهارت” وارنر گفت. “امروز من کار بر روی یک برنامه برای کمک به آموزش غیر فشرده پزشکان برای پر کردن نقش من اگر من تبدیل به قادر به کار است.”

درمان COVID-19 در حال حاضر نشان داده شده است به یک کار فشرده روند. آن دو نفر به قرار دادن یک شب در یک پزشک در حالی که آن طول می کشد سه تا کسی که در یک تنفس ماشین.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا نیز خبر از ارسال کار اضافی برای پرستاران مورد نیاز برای رسیدگی به COVID-19 شیوع.

این آژانس به دنبال استخدام پرستاران تقریبا در تمام شهرهای کانادا “برای حمایت موثر هماهنگی فدرال و استانی و منطقه ای آمادگی و پاسخ به ظهور رمان coronavirus (COVID-19) در چین” با توجه به ارسال.

در ضمن ثبت نام انجمن پرستاران انتاریو نیز پله بالا است.

روز پنج شنبه سازمان قرار دادن یک تماس اضافی برای ثبت نام پرستاران و پزشکان به طور بالقوه خود را در دسترس برای کمک به انتاریو telehealth برنامه. به تاریخ آنها را دریافت کرده ام بیش از 3000 پاسخ.

یک سخنگوی RNAO گفت: اواخر یکشنبه که 59 از این پرستاران در حال حاضر مشغول به کار در اتاوا.

آنچه می تواند مردم را برای کمک به?

مردم همچنین می توانید کاهش فشار بر امکانات بیمارستان وارنر گفت: با پیروی از دولت و کارشناسان پزشکی مشاوره برای تمرین های اجتماعی فاصله.

“به عنوان خط مقدم پزشک خواهد شد که مراقبت از زندگی-threateningly بیمار مبتلا به این بیماری من می خواهم به منظور محدود کردن تعدادی از بیمارانی که در این صورت و همچنین مطمئن شوید که سیستم بهداشت و درمان را به جای بیماران مبتلا به بیماری های دیگر,” او گفت:.

اجتماعی فاصله شامل اجتناب از اجتماعات بزرگ و حفظ یک فضای حدود دو متر بین خود و شخص دیگری.

Otther توصیه شامل خود منزوی در صورت لزوم و اغلب شستن دست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de