مقامات بهداشتی کانادا به چین برای درس چگونه به آماده شدن برای COVID-19

تورنتو — مقامات بهداشت عمومی ضروری و هشدار دهنده است که COVID-19 می تواند در به دست آوردن زمین در شمال امریکا و در حالی که دکتر کانادا که رهبری یک تیم در چین به مطالعه این ویروس می گوید جهان “است که به سادگی آماده نیست” به صورت بالقوه همه گیر.

دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیشنهاد روز سه شنبه virus خواهد شد به احتمال زیاد تا حد زیادی گسترش یافته و گسترده است.

“زمان جهانی شرایط نشان می دهد این احتمال وجود دارد که این ویروس باعث می شود که یک بیماری همه گیر” او گفت:.

دکتر ترزا Tam ارشد بهداشت عمومی افسر کانادا می گوید مقامات در حال آماده را به اقدامات قوی برای محافظت در برابر شیوع بیماری که “شاید می تواند شامل برخی از تعطیلی از تجمع جرم به عنوان مثال که در آن وجود دارد بالاتر است و احتمال گسترش یافته است.”

برخی کانادا بيمارستان در حال حاضر در حال آماده شدن برای یک پتانسیل شیوع بیماری از جمله انتاریو Scarborough شبکه بهداشت و درمان که دارای 18 تخت اختصاص داده شده برای هر بيمار مبتلا به COVID-19.

“ما باید همه دست به دست در عرشه به ارائه خدمات برای بیماران اگر ما یک هجوم” دکتر کیر Zoutman رئیس ستاد در سکربروق شبکه بهداشت و درمان گفت: CTV News.

نزدیک به چهار درصد از کارکنان پزشکی در چین تبدیل شده اند آلوده به طوری enhanced protection برای کارکنان مهم است گفت: دکتر نیل راو پزشکی میکروبیولوژیست در Halton خدمات بهداشت و درمان و CTV را بیماری های عفونی متخصص.

این شامل در آوردن اضافی لباس و ماسک و دستکش.

“ما به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای محافظت از آنها را از گرفتن عفونت,” او گفت:. “ما باید برای حفاظت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از گرفتن عفونت بنابراین ما نمی از دست دادن اعتماد به نفس در کارکنان بهداشتی درمانی و از دست دادن توانایی مراقبت از بیماران که بیمار هستند.”

COVID-19 همچنین نشان داده است خود را به خصوص مضر برای کسانی که در سن 80 و معنی احتیاطی اضافی در سالمندان امکانات برخوردار است.

“خانه های پرستاری در حال یک مجموعه کامل برای یک ویروس شبیه به این را خاموش” Rau اضافه شده است.

در چین یک استراتژی است که ثابت شده است موثر است افزایش در پزشکی از راه دور که در آن مردم که بسیار بیمار در خانه بمانند و دریافت مشاوره آنلاین.

دکتر ورا Etches پزشکی مسئول سلامت در اتاوا نشان می دهد مردم سهام تا در نسخه اگر عفونت شروع به پخش شده است.

“حتی مواد غذایی که غیر فاسد شدنی است خوب به فوق العاده در دست اگر شما می توانید بنابراین شما لازم نیست که برای اجرا به داستان های مواد غذایی اگر شما احساس بد,” او گفت:.

روز سه شنبه دکتر بروس Aylward متخصص اپیدمیولوژی و دستیار مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) صحبت در ژنو در مورد سفر اخیر خود به چین به عنوان رهبری یک تیم مستقل از کارشناسان که به بررسی COVID-19 شیوع است که بیمار بیش از 78,000 کشته و بیش از 2,700 در این کشور سرزمین اصلی.

این گروه شامل 13 کارشناسان بین المللی و 12 اتباع چینی که در سفر به پکن و گوانگدونگ استان سیچوان استان و شهر ووهان به کانون شیوع برای ارزیابی تاثیر از اقدامات برای مراقبت از آلوده و جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس تنفسی.

پس از بازدید با صدها نفر از کارگران بهداشت و درمان, مقامات دولتی, داوطلبان و شهروندان سراسر کشور برای یک هفته Aylward گفت: تیم مشخص است که چین تا به حال موفق به کاهش تعداد موارد جدید را “قوی” رویکرد.

“این اتفاق ارزیابی از تیم که آنها را به تغییر این دوره از شیوع” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است. “صدها هزار نفر از مردم در چین نیست COVID-19 به این دلیل تهاجمی پاسخ.”

با توجه به Aylward چین در پاسخ به پاتوژن شامل مورد پیدا کردن ردیابی تماس های اجتماعی فاصله و جنبش محدودیت. او گفت: این کشور با موفقیت در واکنش به شیوع مصرف متفاوت و متناسب با رویکرد به مناطق مختلف بنابراین به عنوان به نه اگزوز منابع خود را.

اپیدمیولوژی گفت: یکی از چیزهایی که او بیشتر زده در طول سفر خود شد و این کشور بسیج از مردم است. او توضیح داد که چین اقدام جمعی و همکاری در پاسخ خود به عنوان “فوق العاده است.”

“ما صحبت کرد و به صدها نفر از مردم در هتل سکس در قطار, در هواپیما که کاملا خارج از سیستم و همه آنها به اشتراک گذاشته شده این حس مسئولیت و پاسخگویی به بخشی از این” او به یاد می آورد.

در ووهان در خصوص Aylward گفت که او شاهد جمعیت گروه با هم به مبارزه با شیوع بیماری است.

“همانطور که شما درایو را به این شهر را در شب با چراغ در آن شهر ارواح اما پشت هر پنجره در هر آسمان خراش وجود دارد مردم در همکاری با این پاسخ” او گفت:. “آن سرسام آور است.”

Aylward نیز ستایش چین توانایی به repurpose به “ماشین آلات از دولت” مانند حمل و نقل و زیرساخت های دیگر برای پاسخ دادن به بهداشت و درمان اضطراری. او گفت: کشور با استفاده از تکنولوژی و علم هم مهم بود در حصول اطمینان از پاسخ به موقع و مناسب در تمام مناطق از جمله مناطق روستایی هستند.

“چه چین نشان می دهد این است که در آن می رود این است که در کنترل ما تصمیم به اعمال این نوع از سخت گیری و رویکرد به این بیماری و شیوع آن” او گفت:.

به عنوان چین می شود یک دسته در گسترش COVID-19 در درون مرزهای خود را به بقیه جهان است که در برخورد با افزایش تعداد موارد ظاهر پس از این ویروس شناسایی شد هشت هفته پیش.

در کره جنوبی وجود داشته است نزدیک به 1000 تایید موارد این ویروس در حالی که ژاپن هایش با حدود 860 موارد بسیاری از آن نشات گرفته بر روی یک کشتی کروز ساخته شده است که پورت وجود دارد در آغاز ماه فوریه است.

در جای دیگر مقامات ایرانی گزارش داده اند که 15 مرگ و میر ناشی از این بیماری تا کنون در حالی که ایتالیا تبدیل شده است این سایت از بزرگترین شیوع در اروپا با نزدیک به 300 مورد.

در شمال امریکا, ایالات متحده تایید کرده است 53 بيمار و کانادا گزارش شده 11 همه در انتاریو و B. C.

Aylward گفت: در این مرحله بقیه جهان است “به سادگی آماده نیست” برای COVID-19 شیوع در درون مرزهای خود را. او گفت: کشور در حال حاضر باید افزایش تخت بیمارستان ظرفیت جوراب زنانه ساقه بلند در هواکش و اکسیژن لوازم توسعه قرنطینه برنامه ریزی و بررسی های آزمایشگاهی قابلیت های.

این که کارشناس تاکید کرد که بقیه جهان می تواند و باید یاد بگیرند که از چین تجربه در برخورد با شیوع ویروس.

“در این نقطه از جهان نیاز به تجربه چین,” او گفت:. “دسترسی به تخصص در چین است. آنها انجام این کار را در مقیاس آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند, آنها واقعا در آن خوب و آنها مشتاق به کمک.”

در نتیجه Aylward گفت: ماموریت خود را به چین نشان داد که آن را ممکن است برای تحت تاثیر قرار COVID-19 شیوع است.

“شما می توانید تغییر شکل این اما در آن طول می کشد بسیار تهاجمی و سخت برنامه,” او گفت:.

با فایل های از CTV ملی, اخبار پزشکی خبرنگار Avis Favaro و ارشد و تهیه کننده الیزابت سنت فیلیپ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>