تورنتو — سه استانی دادگاه را تایید $25.6 میلیون در حل و فصل بودجه برای رانندگان تحت تاثیر اتهام تثبیت قیمت در صنعت خودرو است.

دادگاه در B. C., انتاریو و کبک چراغ سبز داده به توزیع پرداخت به کانادایی هایی که خریداری ماشین که درگیر در تحقیق و تفحص به سیم مهار سیستم های, که, توزیع برق در اطراف یک وسیله نقلیه است.

“شده اند وجود دارد گسترده ای از تحقیقات جنایی در سراسر جهان” می خواند در یک مصاحبه مطبوعاتی از طرف Siskinds, Sotos و CFM شرکت های حقوقی.

“قطعات خودرو موارد را تشکیل می دهند بزرگترین تحقیقات آنتی تراست در تاریخ – از نظر تعداد مبتلا قطعات دخیل احزاب و جریمه تحمیل شده است.”

قانون شرکت های پشت دعوی در دادگاه اقدام کلاس گفت: مصرف کنندگان و کسب و کار است که خریداری و یا اجاره وسایل نقلیه جدید تحت هوندا/گفتگوی نیسان/اینفینیتی و تویوتا/لکسوس سوبارو و/یا پونتیاک Vibes مارک های بین 1 ژانویه سال 1999 و در نوامبر 30, 2014 واجد شرایط درخواست برای دریافت غرامت.

متهمان در مورد اعتراف نیست هر خطا یا مسئولیت و شرکت های حقوقی تاکید کرد که تولید کنندگان ماشین بود غافل از این اتهام تثبیت قیمت.

“این طرح نشان دهنده یک فرصت برای مصرف کنندگان و کسب و کار به بهبود پرداخت اضافی در میلیون از خودروهای فروخته شده در کانادا گفت:” چارلز رایت یک شریک در Siskinds در لندن, Ont.

برنامه های کاربردی برای حل و فصل می تواند مزایای ثبت آنلاین و در autopartsettlement.ca و یا قبل از 12 ژوئن سال 2020 است.

پرداخت خواهد شد و متناسب بر اساس “ارزش ادعای خود را نسبت به ارزش همه تایید ادعا می کند” با توجه به حل و فصل سایت.

“این پیش بینی که همه ادعای دریافت خواهد کرد حداقل پرداخت $25” این وب سایت آمده است.

این مهار سیم خودرو سیستم های اکشن کلاس یکی از بیش از 40 مداوم کلاس اقدامات در کانادا ادعا تثبیت قیمت خودرو برای نصب در وسایل نقلیه جدید.

“امید ما این است که از طریق کار مداوم با همکاران ما در لندن و ونکوور و کبک ما قرار داده خواهد شد اضافی بازپرداخت به جیب کانادایی ها در سال های آینده گفت:” دیوید Sterns یک شریک در تورنتو-بر اساس Sotos LLP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو