کانادا, دکتر, هشدار جهانی ‘به سادگی آماده برای COVID-19 بعد از چین بازدید

تورنتو — برجسته کانادا, دکتر, که فقط از یک کارشناسان’ ماموریت در چین به مطالعه رمان شیوع کروناویروس در ستایش این کشور را “تهاجمی” پاسخ و توصیه بقیه جهان را به توجه.

روز سه شنبه دکتر بروس Aylward متخصص اپیدمیولوژی و دستیار مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) صحبت در ژنو در مورد سفر اخیر خود به چین به عنوان رهبری یک تیم مستقل از کارشناسان که به بررسی COVID-19 شیوع است که بیمار بیش از 77,600 کشته و بیش از 2,600 در این کشور سرزمین اصلی.

این گروه شامل 13 کارشناسان بین المللی و 12 اتباع چینی که در سفر به پکن و گوانگدونگ استان سیچوان استان و شهر ووهان به کانون شیوع برای ارزیابی تاثیر از اقدامات برای مراقبت از آلوده و جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس تنفسی.

پس از بازدید با صدها نفر از کارگران بهداشت و درمان, مقامات دولتی, داوطلبان و شهروندان سراسر کشور برای یک هفته Aylward گفت: تیم مشخص است که چین تا به حال موفق به کاهش تعداد موارد جدید را “قوی” رویکرد.

“این اتفاق ارزیابی از تیم که آنها را به تغییر این دوره از شیوع” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است. “صدها هزار نفر از مردم در چین نیست COVID-19 به این دلیل تهاجمی پاسخ.”

با توجه به Aylward چین در پاسخ به پاتوژن شامل مورد پیدا کردن ردیابی تماس های اجتماعی فاصله و جنبش محدودیت. او گفت: این کشور با موفقیت در واکنش به شیوع مصرف متفاوت و متناسب با رویکرد به مناطق مختلف بنابراین به عنوان به نه اگزوز منابع خود را.

اپیدمیولوژی گفت: یکی از چیزهایی که او بیشتر زده در طول سفر خود شد و این کشور بسیج از مردم است. او توضیح داد که چین اقدام جمعی و همکاری در پاسخ خود به عنوان “فوق العاده است.”

“ما صحبت کرد و به صدها نفر از مردم در هتل سکس در قطار, در هواپیما که کاملا خارج از سیستم و همه آنها به اشتراک گذاشته شده این حس مسئولیت و پاسخگویی به بخشی از این” او به یاد می آورد.

در ووهان در خصوص Aylward گفت که او شاهد جمعیت گروه با هم به مبارزه با شیوع بیماری است.

“همانطور که شما درایو را به این شهر را در شب با چراغ در آن شهر ارواح اما پشت هر پنجره در هر آسمان خراش وجود دارد مردم در همکاری با این پاسخ” او گفت:. “آن سرسام آور است.”

Aylward نیز ستایش چین توانایی به repurpose به “ماشین آلات از دولت” مانند حمل و نقل و زیرساخت های دیگر برای پاسخ دادن به بهداشت و درمان اضطراری. او گفت: کشور با استفاده از تکنولوژی و علم هم مهم بود در حصول اطمینان از پاسخ به موقع و مناسب در تمام مناطق از جمله مناطق روستایی هستند.

“چه چین نشان می دهد این است که در آن می رود این است که در کنترل ما تصمیم به اعمال این نوع از سخت گیری و رویکرد به این بیماری و شیوع آن” او گفت:.

به عنوان چین می شود یک دسته در گسترش COVID-19 در درون مرزهای خود را به بقیه جهان است که در برخورد با افزایش تعداد موارد ظاهر پس از این ویروس شناسایی شد هشت هفته پیش.

در کره جنوبی وجود داشته است نزدیک به 1000 تایید موارد این ویروس در حالی که ژاپن هایش با حدود 860 موارد بسیاری از آن نشات گرفته بر روی یک کشتی کروز ساخته شده است که پورت وجود دارد در آغاز ماه فوریه است.

در جای دیگر مقامات ایرانی گزارش داده اند که 15 مرگ و میر ناشی از این بیماری تا کنون در حالی که ایتالیا تبدیل شده است این سایت از بزرگترین شیوع در اروپا با نزدیک به 300 مورد.

در شمال امریکا, ایالات متحده تایید کرده است 53 بيمار و کانادا گزارش شده 11 همه در انتاریو و B. C.

Aylward گفت: در این مرحله بقیه جهان است “به سادگی آماده نیست” برای COVID-19 شیوع در درون مرزهای خود را. او گفت: کشور در حال حاضر باید افزایش تخت بیمارستان ظرفیت جوراب زنانه ساقه بلند در هواکش و اکسیژن لوازم توسعه قرنطینه برنامه ریزی و بررسی های آزمایشگاهی قابلیت های.

این که کارشناس تاکید کرد که بقیه جهان می تواند و باید یاد بگیرند که از چین تجربه در برخورد با شیوع ویروس.

“در این نقطه از جهان نیاز به تجربه چین,” او گفت:. “دسترسی به تخصص در چین است. آنها انجام این کار را در مقیاس آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند, آنها واقعا در آن خوب و آنها مشتاق به کمک.”

در نتیجه Aylward گفت: ماموریت خود را به چین نشان داد که آن را ممکن است برای تحت تاثیر قرار COVID-19 شیوع است.

“شما می توانید تغییر شکل این اما در آن طول می کشد بسیار تهاجمی و سخت برنامه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im