کانادا-طراحی سیستم یک راه جدید برای نگه داشتن چشم در به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار

تورنتو — یکی از چیزهایی ترسناک برای پزشکان در مورد درمان COVID-19 بيمار است و آنها می تواند به نظر می رسد پایدار یک دقیقه پس از آن به سرعت رو به زوال با افت ناگهانی در سطح اکسیژن است که می تواند آنها را بکشند.

نگه داشتن چشم در این بیماران شده است یک چالش برای خط مقدم تیم-به ویژه پس از بيماران اغلب در اتاق با درهای بسته خود را به دلیل عفونت.

در حال حاضر یک تیم در تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان (UHN) طراحی یک سیستم است که نظارت بر این “شکننده” موارد استفاده از telemonitoring سیستم که ممکن است تبدیل به یک استاندارد مراقبت در COVID-19-دوره زمانی که بیماران اغلب جدا شده است.

“به نفع بیمار است: یکی بهتر نظارت; دو کمتر است انزوای اجتماعی و همچنین امنیت مانند آنها اصلا احساس ترس و تنهایی,” دکتر گفت: باید Keshavjee جراح ارشد Sprott گروه جراحی در UHN.

برخی از بیمارستان ها در ایالات متحده را تبدیل به مانیتور کودک برای برقراری ارتباط با بیماران و جلوگیری از غیر ضروری بازديد به داخل اتاق COVID-19-postive بیماران — در درجه اول به طوری که دستکش و ماسک نیست بیش از حد در نور از کمبود.

جدید کانادا-طراحی سیستم با استفاده از دو دوربین یکی در مواجهه با بیمار دیگر اشاره کرد و در ماشین نشان دادن فشار خون و اکسیژن اشباع است. آن را متصل به یک سیستم که در آن تکنسین می تواند نظارت بر شش تا هفت نفر در یک زمان اغلب از طبقه دور.

این سیستم همچنین مجهز به برقراری ارتباط صوتی دو طرفه تا تکنسین و پرستار می تواند صحبت می کنند به بیمار و بیمار می تواند بر روی آنها بدون نیاز به آنها برای قرار دادن بر روی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای یک سفر کوتاه به بالین بیمار.

و یکی از مزایای کلیدی برای COVID-19 موارد: آن را می توانید نظارت بر سطح اکسیژن و ارسال هشدار اگر آنها را رها کنید.

“تکنسین می توانید بررسی کنید. آیا این فقط یک تغییر کوچک در اشباع چرا که بیمار منتقل? یا به این دلیل است که یک بیمار کشیده ماسک اکسیژن خود را خاموش و آنها فقط می تواند به بیمار برای قرار دادن ماسک اکسیژن پشت در گفت:” Keshavjee. “و در این راه از آن اجتناب پرستار رفتن پشت در اتاق به معرض COVID بلکه هدر رفتن PPE در هر زمان آنها در داخل و خارج از اتاق است.”

اگر بیمار است که با داشتن یک افت جدی در اکسیژن مربوط به بدتر شدن COVID-19 بیماری آنها می توان به سرعت انتقال به ICU برای درمان بیشتر.

این سیستم است که زاییده افکار پزشک پرستار Marijana Zubrinic که کار کرده است در قفسه سينه واحد در UHN برای نزدیک به یک دهه.

در اصل طراحی شده برای عمل جراحی ریه بیماران که تکیه بر ماسک اکسیژن آن رفت و رسما در خط در تورنتو عمومی, شاهزاده خانم مارگارت و تورنتو غربی در ماه اوت سال 2019. آمار اولیه حاکی از آن بهبود بازده — بیمارستان ندارد به استخدام “پرستاران” افرادی که اختصاص داده شده به نشستن در اتاق با شکننده است و اغلب بیماران هذیانی به مطمئن شوید که آنها در رختخواب ماند و خود را نگه داشته ماسک اکسیژن ،

همچنین کاهش حجم کار در پرستاران. اگر یک مانیتور یا نگهدار نبود اختصاص داده پرستاران ممکن است نیاز به کاهش در بیماران تا 20 بار شیفت به یادآوری آنها را به ماندن با خیال راحت در رختخواب و یا نگه داشتن اکسیژن خود را در محل. بازدیدکننده داشته است کاهش یافته و به سه تا چهار تن در هر شیفت به عنوان کنترل از راه دور telemonitoring تکنسین های مجاز به مداخله برای اولین بار با صدا یادآوری. بیماران همچنین می توانید درخواست برای پرستاران به بازدید و در صورت نیاز.

اما پس از آن آمد COVID-19.

شکننده بیماران دیگر می تواند یک پرستار در اتاق در حالی که لباس و ماسک و دستکش نیز شد منابع مهم در تامین کوتاه مدت.

“ما می خواستیم برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری قرار گرفتن در معرض به پرستاران می گوید:” Zubrinic. “آن را غیر ضروری به رفتن به یک اتاق با PPE برای قرار دادن پروب اکسیژن پشت در اگر بیمار خود می توانید آن را با یک یادآوری است.”

این سیستم همچنین به پرستاران یک قرص است که اجازه می دهد تا آنها را به صحبت به طور مستقیم به بیماران و دسترسی به یک دوربین به زوم بر روی چهره ها و اعضای حیاتی و موثر بدن مانیتور.

بریتنی کول یک پرستار در UHN که استفاده از این سیستم در یک COVID-19 بیمار به تازگی گفت که او “آن را دوست داشتم.”

“من از طرفداران بزرگ,” او گفت: CTV اخبار توسط تلفن.

“ما یک تماس از telemonitoring (میز) که یک بیمار (که بعد از تایید به عنوان COVID-مثبت) در زمان خاموش شاخک های بینی و سطح اکسیژن انداختن. در عرض یک دقیقه از تماس با ما ….ما رو به اتاق بیمار. آن را ذخیره و آن را از تبدیل شدن به یک وضعیت بد و (بیمار) به سرعت رو به وخامت.”

بازخورد از بيماران اولیه دادگاه در ریه واحد مثبت بود گفت: Zubrinic.

“بیماران مبتلا به پیدا کردن آن اطمینان,” او گفت:. به جای پیدا کردن آن نفوذ خود را در حفظ حریم خصوصی آنها می گویند “این یک مجموعه فوق العاده از چشم به من نگه داشتن امن,” او اضافه شده است.

با COVID-19 بيمار در حال حاضر ثابت در بیمارستان ها برای برخی از زمان دیگر بیمارستان ها در حال نزدیک شدن به UHN برای اطلاعات در telemonitoring سیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de