کانادا کشتی کروز کارکنان گیر در دریا در حال انتظار برای بازگشت به خانه

تورنتو — جک Peake را در حال حاضر در یک سفر دریایی کشتی های لنگر انداخته در سواحل فلوریدا است پا بر روی زمین در نزدیک به دو ماه. با کانادا و آمریکا پورت در حال حاضر بسته به کشتی او و بسیاری دیگر از کانادا خدمه پراکنده در کشتی در سراسر جهان هستند و هنوز در انتظار به خانه آمده است.

با توجه به Peake, خدمه در خواب کشتی زمرد شاهزاده خانم گفته شده است که آنها در حال انتظار ترخیص از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و حفاظت و گارد ساحلی آمریکا به آنها اجازه می دهد به زمین در آمریکا و یا در نزدیکی خارجی بندر و پروازهای اما هیچ جدول زمانی تعیین شده است.

“برای ما این مورد در حال حاضر است که آنها نمی توانند به نظر می رسد به شکل از چگونه برای به دست آوردن او را به خانه گفت: Peake.

CDC صادر کرد “هیچ بادبان سفارش” برای تمام کشتی های کروز در ماه گذشته به معنی تمام کشتی کروز عملیات متوقف شد از ایالات متحده بنادر تماس بگیرید. در اوایل این ماه CDC گفت: وجود 100 کروز کشتی های لنگر انداخته کردن شرق و غرب و سواحل خلیج فارس با حدود 80,000 خدمه در هیئت مدیره و 20 کشتی در بندر یا لنگرگاه در آمریکا شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19 عفونت در میان خدمه.

وجود دارد در حال حاضر 11 کروز کشتی لنگر انداخت و یا لنگر در سواحل فلوریدا حمل کانادا خدمه. با توجه به Peake the crew بر روی کشتی که او داخل شده اند قرنطینه و پاک از عفونت است.

دولت کانادا در حال حاضر کمک به بازگرداندن صدها نفر از کانادا کروز مسافران از جمله بیش از 240 که روی زاندم کشتی در اوایل این ماه و 129 کانادایی از الماس شاهزاده در ماه فوریه است.

امور جهانی کانادا گفت CTVNews.ca دولت در حال حاضر ردیابی حدود 84 کشتی های کروز هنوز هم در دریا حمل حدود 267 کانادا خدمه. آن را تشویق کانادا خدمه با داشتن مشکل گرفتن خانه برای تماس با نزدیکترین سفارت کانادا یا امور جهانی برای درخواست کمک های کنسولی.

“کانادا مقامات مداوم در حال ارائه کمک های کنسولی به کانادایی پردازنده و در حال کار با خطوط کروز در برنامه های خود را به خدمه خانه” در این رابطه گفت: Sylvain لکلرک یک ایمیل به در.

“خطوط کروز در حال حاضر در حال کار بر روی پیدا کردن راه حل به حوض و اجازه می دهد خود را از اعضای خدمه به پیاده.”

شاهزاده Cruises گفت CTVNews.کالیفرنیا در بیانیه ای که آنها متعهد به گرفتن خدمه خانه.

“برای شهروندان ایالات متحده و کانادا, ما در حال ادامه برای کار با مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای حل و فصل جاری CDC هیچ بادبان نظم که در آن ما قادر به پیاده هر خدمه (از جمله شهروندان ایالات متحده) به ایالات متحده” این شرکت اعلام کرد.

آن اضافه شده است که آن را در حال حاضر به عودت هزار نفر از کارکنان از بیش از 100 کشور تا کنون که 33 آمریکای شمالی-بر اساس خدمه منتقل شده است به زمرد, شاهزاده خانم, در آخرین روز, جایی که آنها باقی خواهد ماند تا زمانی که آنها می تواند پیاده شود.

تا پنجشنبه گذشته Peake پسر تا به حال شده است در انتظار کشتی های مختلف که در آن او می گوید آب بود که جیره بندی مواد غذایی خدمت کرده بود سرد و خلق و خوی بود به تدریج “ناراحت کننده است.” منتقل شد به زمرد به عنوان خط کروز کار کرده و به تحکیم کارکنان از همان منطقه بر روی همان کشتی به آنها را به یک پورت و نزدیک به کشور خود.

وعده های غذایی بهبود یافته است به طور قابل توجهی پس از تغییر کشتی روی آب است و دیگر جیره بندی و آنها دسترسی به اینترنت رایگان تمام است که “واقعا یک تفاوت بزرگ” برای پسرش گفت: Peake. او شده است در ارتباطات روزانه با او پس از انتقال او به زمرد و گفت: او بسیار خوش بین است اما هنوز مضطرب به خانه آمده است.

“تنها چیزی که خوب است آنها در نهایت نمیفهمد آنها سزاوار به غذا خوردن خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im