کانادا دادگاه صدور قرار وثیقه برای برخی از مجرمان متهم به دلیل COVID-19

تورنتو — کانادا سیستم دادگاه مانند بسیاری از کشور تا حد زیادی زمین به توقف با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

با فاصله فیزیکی مورد نیاز ساخت آن را غیر ممکن است برای ایمن نگه داشتن سنتی جلسات دادگاه عملیات در سراسر این کشور شده اند به طور قابل توجهی محدود.

اما استثنا وجود دارد برای مسائل فوری و جستجوی منتشر تصمیم دادگاه revels که یک نوع خاص از مورد به خصوص به احتمال زیاد تلقی فوری: متهم و محکوم مجرمان این استدلال که آنها نباید در زندان, زندان و یا جایی که آنها در معرض خطر بیشتری از ابتلا رمان coronavirus.

بر اساس یک جستجو از کانادا حقوقی پایگاه داده CanLii این موضوع برای اولین بار نشان می دهد تا در کانادا قانون مورد در تصمیم گیری منتشر شده در مارس 16.

یک روز قبل از انتاریو تعطیل بسیاری از آن سیستم دادگاه یک قاضی در برامپتون, Ont. دستور آزادی مردی که التماس گناه به در اختیار داشتن یک ممنوع اسلحه و نقض دستور منع او را از داشتن سلاح گرم است.

این مرد تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است محکوم شده است اما تا به حال شده است در بازداشت پس از دستگیری او بود و در خدمت معادل نزدیک به چهار سال حبس. تاج تا به حال شده به دنبال یک جمله از چهار یا پنج سال دفاع استدلال به مدت سه سال.

عدالت David E. Harris حکومت است که باید به صورت “روز به روز مشکلات و … و به طور کلی خطر ابتلا به رفاه زندانیان زندان” مطرح شده توسط COVID-19 و دستور داد که او منتشر خواهد شد.

“کل کشور است گفت: برای جلوگیری از جماعت مردم است. یک زندان است که دقیقا دولت موظف جماعت از مردم محروم از بقیه جمعیت به دلیل جنایات خود و یا جرائم,” او نوشت.

چهار روز بعد یک قاضی در تورنتو با استفاده از استدلال مشابهی در تصویب وثیقه برای یک مرد در مواجهه با اتهام در اختیار داشتن هدف قاچاق مواد مخدر است.

“خطرات به سلامت از این ویروس در یک فضای محدود با بسیاری از مردم مانند یک زندان هستند به طور قابل توجهی بزرگتر اگر متهم قادر به خود منزوی در خانه” عدالت جیل Copeland نوشت.

“ویروس است که به وضوح به راحتی منتقل می شود غایب قوی اجتماعی فاصله و یا خود انزوا و آن را به وضوح مرگبار به تعداد قابل توجهی از افرادی که به آن آلوده می شود. عملی است که توانایی برای عمل اجتماعی فاصله و خود انزوا محدود است اگر نه غیر ممکن است در یک موسسه که در آن زندانیان را ندارند تک سلول. “

Copeland تصمیم آنجا ذکر شده است در صورتی که پس از مورد با اکثر قضات موافقت که برخی از زمان زندانیان صورت خطرات غیر ضروری با پشت میله های زندان باقی مانده و می تواند به جای آن منتشر می شود به جامعه بدون نما بی خطر به دیگران است.

در یک قضاوت منتشر شد مارس 27, یک وکیل دفاع استفاده Copeland حکم به استدلال می کنند که مشتری خود را که به اتهام جرائم از جمله اقدام به قتل و تشدید حمله باید قید وثیقه اجازه داده شد به همین دلیل. قاضی موافقت کرد, آزاد مرد در شرایط سخت است که عبارتند از: زندگی با مادر و خواهر و تنها ترک خانه برای پزشکی یا دادگاه قرار ملاقات.

شده اند وجود دارد تماس بیشتر محدود کانادا جمعیت زندان به امید حمایت از زندانیان و کارکنان از رمان coronavirus. چند حقوقی سازمان درخواست کرده اند که غیر خشونت آمیز مجرم داده می شود در اوایل انتشار خود را از جملات و امنیت عمومی وزیر بیل بلر خواسته است تادیبی مقامات اگر برخی از نسخه های اولیه ممکن است.

در اعطای وثیقه به یک مرد در همیلتون که می ایستد متهم به در اختیار داشتن مواد مخدر به منظور قاچاق در میان سایر جرائم عدالت اندرو گودمن اشاره کرد که Copeland سابقه را باید به عنوان یک “‘در بیرون از زندان آزاد’ کارت” و یا یک پیشنهاد که متهم مجرم باید انتظار به قید وثیقه آزاد شد در طول بیماری همه گیر.

در واقع وجود داشته است تعداد کمی از موارد پس از دادگاه تا حد زیادی تعطیل که در آن قید وثیقه داده نشده. یک قاضی در ونکوور حکومت در اواخر ماه مارس که بالا COVID-19 خطر در زندان نیست “نکته” در حمایت از انتشار یک مرد در انتظار محاکمه در 15 اتهامات که برخی از آنها مربوط به تقلب در کارت اعتباری و در اختیار داشتن غیر قانونی از سلاح گرم.

“من اذعان منطق پشت این نگرانی اما از سوی دیگر من شده اند با ارائه برخی اطلاعات نشان می دهد که کسانی که مسئول اداره از بازداشت پیش از محاکمه امکانات در این استان باید اقدامات خاص در محل برای نظارت و آدرس COVID 19 خطرات” عدالت Paul W. رایلی نوشت.

هفته گذشته یک قاضی در ویکتوریا حکم داد که یک مرد متهم در دو نمیتوانیم باید در بازداشت باقی می ماند حتی اگر او را بالا معرض خطر ابتلا به COVID-19 چرا که اگر او منتشر شده او می توان به یک مرکز درمان اعتیاد – که در آن به قاضی گفت: او در خطر خواهد بود و حتی بالاتر.

هریس انتاریو قاضی که دستور آزادی یک مرد در انتظار صدور حکم فقط قبل از استان دادگاه بودند تا حد زیادی بسته کردم و یک ضربه دیگر در می توانید در این هفته هنگامی که از او پرسیده شد که به حکومت در یک وثیقه نقد و بررسی برای یک مرد در انتظار محاکمه به اتهام از جمله حمله گفتن تهدید به مرگ و آزار و اذیت. آن مرد چهارم اقدام به دریافت وثیقه از او دستگیر شد و در پاییز سال 2018 است.

شده است را تکذیب کرد, قرار وثیقه سه بار قبل از اما هریس حکومت که ظهور COVID-19 نمایندگی قابل توجهی به اندازه کافی تغییر در شرایطی به حکم آزادی خود را. او استدلال کرد که یک زندان و یا زندان است و در حال حاضر “یکی از خطرناک ترین مکان های قابل تصور” برای زندانیان یا تادیبی کارگران با توجه به عدم امکان فیزیکی فاصله.

او همچنین به نقل از سابق آفریقای جنوبی به رهبری نلسون ماندلا در تصمیم خود نوشته است که “هیچ کس واقعا نمی داند که یک ملت تا زمانی که یکی شده است و در داخل آن برگزار شود. یک ملت باید در نظر گرفته نمی شود چگونه این رفتار بالاترین شهروندان اما آن پایین هستند.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im