اسلام آباد — ارتش پاکستان راه اندازی یک هلیکوپتر تخلیه کانادا و فنلاند کوه نورد که گرفتار شده بودند در اوج شمالی کشور با توجه به Alpine Club of Pakistan.

دو کوهنوردان — دونالد آلن بویی از کانادا و لوتا Henriikka Nakyva از فنلاند — تخلیه شدند با توجه به شدید بیماری ارتفاع با توجه به Alpine Club, منشی, کرار Haidri. بیماری ارتفاع مشخص, سردرد, تهوع, سرگیجه و خستگی.

اولیه بیانیه از ارتش پاکستان ذکر شده بویی به عنوان آمریکایی اما باشگاه آلپاین تایید او در اصل از, آلبرتا, کانادا.

دو کوهنوردان بودند بین المللی فیلم زمستان سفر به 26,000 پا (8,000 متر) گسترده قله جهان 12th, بلندترین کوه. تیم تحت رهبری روسیه-لهستانی کوهنورد دنیس Urubko.

Nkyava توصیف مصیبت در یک پست در رسانه های اجتماعی گفت: “ما رو گرفتار در طوفان. دست راست من بود رفتن بی حس همراه با انگشتان من. من یخ زده بود به من هسته. ما نگه داشته و در بالا رفتن تا زمانی که در جایی در اطراف 6600m که همین تصمیم به تنظیم اردوگاه.”

“داستان کوتاه ما در آنجا ماند برای 2 شب همه رقم زنده, سرد, af, ما زد از مواد غذایی کم گاز (کم آبی) در زمان ضرب و شتم از برخی از بادها وقتی میاد پایین اما در نهایت من دیروز به basecamp,” او گفت:.

یک عکس منتشر شده توسط ارتش پاکستان نشان داد کوهنوردان ظاهرا در روحیه خوبی خندان و نشستن در یک هلیکوپتر.

گسترده ای اوج واقع در محدوده قراقروم در مرز پاکستان و هند و چین است. محدوده قراقروم است که در میان مجموعه ای از محدوده از جمله هیمالیا. گسترده قله واقع شده است و حدود 6 مایل (10 کیلومتر) از کوه K2 دومین قله بلند در جهان است.

در ماه مارس یک ایتالیایی و یک کوهنورد انگلیسی درگذشت پاکستان Nanga Parbat, شناخته شده به عنوان “کوه قاتل” به دلیل شرایط خطرناک.

 

 

#BPK2update: سفر بیش از. Shit happens, لطفا بدون عذر خواهی و یا ترحم, من در حال حاضر مناظر من در پروژه بعدی. ❄ سلامت عاقلانه است من کاملا خوب است و حتی اگر مطبوعات به نظر من “نجات” من کاملا قادر و مایل به راه رفتن روی پای خود من در پایان سفر. ارتش پاکستان خلبانان که وجود دارد به تخلیه بالا رفتن شریک نمی شد به اندازه کافی مهربان به دعوت من به پرواز کردن با آنها. این خلبانان به طور جدی به بهترین در جهان است و من می توانم به شما بگویم که همین بسیار سپاسگزار است که آنها او را به مراقبت های پزشکی برای او ذات الریه. ❄ به هر حال من نه سالم به اندازه کافی تلاش کرده اند این اجلاس (سرفه و درد قفسه سینه, کمر درد, خونریزی بینی در 7 هفته…) به خصوص بعد از به دنبال در پیش بینی 150km/h اجلاس وزش نسیم تا تقریبا پایان سفر (دربانان وارد feb. 22.). پس از آب و هوای بد حتی با معجزه شانس من نمی خواهم که این زمان برای اجلاس سران با هم هوایی و تجربه من… آه و انگشتان پا نیز بی حس برای شش هفته پس من به نوعی در معرض خطر از دست دادن آنها را بیش از حد. ❄ این یک تصمیم سخت را چون در سال قبل از میلاد شما خودتان بگویید تا آخرین لحظه که شما ok حتی زمانی که شما احساس می کنید مانند ریه های خود را در حال سقوط و شما متوجه نمی شوید که به شما ضربه انگشتان خود را با تبر یخ. در پایان همین استدلال را به عنوان مربی است که بهتر است برای بازیابی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و شروع به آموزش برای این رویداد بزرگ بعدی را (در تابستان امسال!!) از منتظر یک معجزه و سلامت خود را تماشا کنید وخامت در سال قبل از میلاد ساخته شده حس به من. ❄ بنابراین در ارتباط باشید برای تابستان خبر! در ضمن من به خاطر ارسال چیزهای از این زمستان و دیگر آموزش های صعود 🙂 ویدئو: @donbowie ❄ #allureofaltitude #highaltitude #broadpeak #winterexpedition #زمستان #سفر

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Lotta Hintsa (@lottahintsa) در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو