کانادا برادوی ستاره نیک کردرو انجام ‘بهتر’ جدید عفونت همسر می گوید

تورنتو — کانادا برادوی ستاره نیک کردرو است که هنوز هم در بیمارستان بستری, اما انجام این کار بهتر است پس از مبارزه با عفونت جدید با توجه به همسرش.

41-سال همیلتون بومی مواجه شده است و متعدد مجموعه پشت و عوارض پس از عقد قرارداد COVID-19 شده است و در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس برای بیش از 85 روز.

همسرش آماندا Kloots ارسال شده یک Instagram داستان شب گذشته را به عنوان او را ترک بیمارستان گفت که کردرو بود به طور کلی بهتر است در هفته گذشته با وجود مداوم فشار خون و مسائل.

“ما امیدواریم که برای یک روز بهتر و ادامه داد: قدرت و ثبات برای فردا” Kloots گفت: در این ویدئو و اضافه کرد که او “واقعا عالی است.”

در اوایل این هفته Kloots نشان داد که کردرو جدید عفونت است. کردرو دچار عوارض متعدد با توجه به کروناویروس از جمله قرار می گیرد در یک ونتیلاتور سپتیک شوک داشتن پای راست خود را قطع داشتن دیالیز و یک ضربان ساز موقت در قرار با توجه به گزارش های رسانه ها.

“او تا به حال برخی از جزئی خون عفونت است که باعث کمی فشار خون و مسائل مربوط به آن تحت کنترل هستند. خود دریچه تنظیمات در حال گرفتن بهتر و اعداد روند در جهت بهتر است. او نسبتا پایدار” Kloots نوشت: در Instagram در روز پنج شنبه اما گفت که او نه می تواند حرکت کند بدن او نشده است.

“نیک است عمیقا ضعیف است. تصور کنید که چگونه شما احساس می کنید گرفتن آنفولانزا و چگونه آن را می توانید بدن خود را یک هفته بهبود می یابند. در حال حاضر تصور کنید که چگونه نیک بدن احساس می کند که او را از طریق رفته و چه مدت آن را به او بهبود می یابند. این را در زمان زمان طولانی است.”

کردرو بود که نامزد دریافت جایزه تونی برای نقش خود در “Bullets Over Broadway” و اخیرا در تلویزیون ظاهر شد و در “Blue Bloods” و “Law & Order: SVU,” قرار داده شده بود در پزشکی ناشی از کما و آگاهی به دست آورد و در اواسط ماه مه.

Kloots گفت: او در حال حاضر در تعامل با چشم خود و پاسخ به سوالات با نگاه کردن به صورت بله و برای هیچ و که او می تواند حرکت فک خود را زمانی که او هشیار است.

“این شکست? گاهی اوقات از آن است که من دروغ نمی گم” او اضافه شده است. “من آرزو می کنم من می خواهم راه رفتن به اتاق خود و او قادر به به من یک لبخند بزرگ و دست نگه دارید من. اما به جای احساس شکست من به نوبه خود به احساس تعیین می شود! … من و من ادامه خواهد داد برای مبارزه با نیک هر روز.”