کانادا bioethicist تماس که مالاریا مطالعه شامل کودکان و نوجوانان ‘تخطی از استانداردهای

تورنتو — کانادا bioethicist سوال سازمان بهداشت جهانی مالاریا واکسن تست پس از او می گوید: این سازمان موفق به اندازه کافی اطلاع شرکت کنندگان که آنها بخشی از یک مطالعه با مقیاس بزرگ.

چارلز Weijer یک bioethicist در غربی دانشگاه در لندن, Ont., معتقد است که کسانی که مرتکب نقض اتاوا بیانیه بین المللی اخلاق دستورالعمل که در آن او به عنوان رهبری, نویسنده, پس از اطلاع رسانی به پدر و مادر از هزاران نفر از کودکان درگیر است که آنها بخشی از یک مطالعه بالینی.

“عدم نیاز به رضایت آگاهانه جدی نقض بین المللی استانداردهای اخلاقی گفت:” مجله پزشکی بریتانیا در روز چهارشنبه.

که در حال حاضر در حال تست اولین بار در جهان به مالاریا واکسن Mosquirix با تجویز دارو به 720,000 کودکان در مالاوی غنا و کنیا بیش از دو سال آینده. مطالعه تصویب شد که اخلاق در پژوهش بررسی کمیته در ماه فوریه 2018.

به عنوان بخشی از تست مناطق از هر کشور شده اند به طور تصادفی انتخاب شده یا دریافت دارو یا نه. پس از دو سال که برنامه ای به منظور بررسی تفاوت بین این مناطق به شکل یک تصمیم گیری در مورد بیشتر رول از مواد مخدر است.

سازمان ملل متحد سازمان بهداشت دفاع خود را تست به عنوان بخشی از هر گونه پروژه های تحقیقاتی, اما به سادگی یک “خلبان مقدمه” از vaccinein هر سه کشور است که آن را بخشی از یک کودک منظم واکسن برنامه.

“یک رضایت ضمنی فرایند است که در آن پدر و مادر هستند و اطلاع از قریب الوقوع واکسیناسیون از طریق اجتماعی بسیج و ارتباطات گاهی اوقات از جمله نامه به طور مستقیم خطاب به پدر و مادر” که یک سخنگو گفت: BMJ. “پس از آن حضور فیزیکی از کودک یا نوجوان با یا بدون همراه پدر و مادر در واکسیناسیون جلسه در نظر گرفته شده است به معنی رضایت است.”

Weijer استدلال می کند که فقط برای یک واکسن است که هیچ نشانه ای است که یک کودک و پدر و مادر ارائه شده رضایت به آزمایش یک داروی جدید.

“رضایت ضمنی است که بدون رضایت در همه,” او گفت:. “ما هیچ تضمینی وجود ندارد که پدر و مادر در واقع دریافت اطلاعات در مورد تحصیل اجازه دهید به تنهایی که آنها آن را درک کرد.”

مالاریا که جان بیش از 400 ، 000 نفر در سال است ناشی از گزش پشه آلوده که پس از آن ارسال انگل به خون. این انگل رشد و تکثیر در کبد قبل از فرستاده بودن به جریان خون است که می تواند باعث تب بالا و استفراغ, تشنج, و می تواند به بیماران به کما.

واکسن در جریان بوده است به مدت سه دهه و با این نسخهها کار در برابر کشنده ترین انگل گونه ارتباط با این بیماری است.

Mosquirix برای اولین بار داده شده تصویب قانونی در سال 2015 اما تصمیم گرفت که برای اولین بار آن را رول از طریق این پروژه آزمایشی برای آزمایش آن در شرایط دنیای واقعی قبل از معرفی آن به دیگر مناطق آفریقا.

گزارش های اولیه نشان می دهد این دارو حدود 40 درصد موثر است اما قبلی آزمایش های بالینی نشان می دهد وجود دارد برخی از عوارض جانبی جدی از جمله 10-بار-نرخ بالاتر از مننژیت افزایش نرخ مالاریا مغزی و افزایش خطر مرگ به طور کلی برای دختران.

که می گوید اطلاعات مربوط به این نگرانی های ایمنی بیان شده از طریق “سلامت و توسعه جامعه.”

“پدر و مادر که در حال حاضر برای واکسیناسیون انجام این کار با گزینه ای را برای واکسیناسیون کودکان خود را یا نه” سلامت سازمان اضافه شده است.

با فایل های از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>