در کانادا هر کس قرار است به ضروریات زندگی از قبیل مسکن و آب و دسترسی به برنامه ها و خدمات. اما در واقعیت همه گروه ها یکسان.

در مارس 18, دولت فدرال اعلام کرد که $305 میلیون بسته برای کمک به جوامع بومی آماده برای پاسخ دادن به این ویروس. در آوریل 20, B. C. اعلام کرد یک طرح روستایی دور افتاده و جوامع بومی که شامل بهبود های پزشکی گزینه های حمل و نقل به مراکز بزرگتر و مجازی دکتر برنامه. اما خیلی بیشتر مورد نیاز است در سراسر کشور است.

اگر چه این حرکت امیدوار کننده صدا وجود دارد یک شکاف آشکار در مورد هر “سرمایه گذاری” و “تعهدات” به خصوص برای اولین بار سازمان ملل و از راه دور جوامع بومی. بسیاری از بومی جوامع از راه دور بدون آب سالم و تمیز و امن و مقرون به صرفه مسکن, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و یک اقتصاد قوی است که حمایت از کیفیت زندگی است. در بعضی از جوامع بومی وجود دارد عدم وجود زیرساخت تحرک و دسترسی به مراقبت های پزشکی. برخی از جوامع در حال پرواز در تنها.

جمعیت های آسیب پذیر هستند بیشتر در خطر ابتلا به عفونت در کل و در حال حاضر COVID-19. در این ماه حداقل نه برای اولین بار سازمان ملل را تایید کرده اند موارد COVID-19.

چالش های قابل توجه است. به عنوان یک بهداشت روانی کمک های اولیه First Nations شرکت تسهیل من شاهد دست اول بسیاری از فجایع در دور اول سازمان ملل جوامع مانند Eabametoong (فورت امید), Eagle لک و لاک Seul. خانه می تواند نا امن ازدحام بیش از حد یک نگرانی بزرگ وجود دارد که بدون پاک کردن آب در حال اجرا دختران جوان آسیب پذیر هستند به قاچاق و عدم وجود امکان دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

چرا جوامع بومی آسیب پذیر?

کانادا وزارت بومی خدمات مارک میلر گفت: عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت از جمله ناامن آب آشامیدنی شلوغ مسکن, عدم, بهداشت حرفه ای, زیرساخت های ضعیف و بیماری های مزمن نقش مهمی در ساخت جوامع بومی بیشتر در معرض coronavirus.

در حالی که بسیاری از اولین کشور در جوامع نزدیک به مراکز شهری با دسترسی به مراکز تفریحی و مراکز خرید بسیاری از دیگران هستند و در مناطق دور افتاده. و نه همه از راه دور جوامع بومی مقابله با بحران در یک روش مشابه. برخی از جوامع از راه دور هستند بیشتر خود به اندازه کافی از دیگران مانند فورت سورن گوزن کری و چاپلاو کری برای اولین بار سازمان ملل. برخی از تکیه بر روش های سنتی زندگی: زندگی در خارج از زمین شکار و جمع آوری دسترسی به زمین برای مقاصد دارویی و ترکیب مراسم.

یک خانه رها شده است نشان داده شده در Pikangikum اول ملت از راه دور جامعه در نزدیکی انتاریو-Manitoba مرز در سال 2007. کانادا پرس/جان جنگل

اما اغلب زندگی در یک جامعه جدا به معنی عدم, تفریحی, آموزشی و فرصت های شغلی. جداسازی تاثیر یک فرد جامع بهداشت روانی و سلامتی. فقدان رسانه های اجتماعی همراه با تاثیر جغرافیایی جداسازی ترکیبات خطرات ناشی از عوامل دیگر از قبیل روانی و عاطفی سوء استفاده و حسادت.

پس از ورود مهاجران اروپایی بومی مردم ویران شد توسط امواج از شیوع آبله و سل scarlet fever, آنفلوانزا و سرخک. عقب تر از بسیاری از مردم ما نمی دانند که چه باید بکنید ما درمانده به بیماری های کشنده. امروز مردم بومی هستند فعال تر ما باید یک صدا و آماده برای حمایت از نیازهای مردم بومی است.

شدید بی عدالتی

کار در بی عدالتی می تواند حادثه برای یاران. که من مطالعه اصول اخلاقی از عدالت اجتماعی در مددکاری اجتماعی — که مکان کرامت انسانی و حقوق بشر به عنوان بالاترین اولویت و اسکن کانادا به عنوان یک کشور نمی بینم برابری و شمول است. نه من مبارزه با نارضایتی از بی عدالتی و نژاد پرستی و مداوم تبعیض و محرومیت.

وجود ثابت و عمیق درونی مبارزه در درون قلب و روح من به عنوان من سعی می کنم به درک بهتری از جهان و جایگاه ما در آن را به عنوان مردم بومی است. من مبارزه با پیدا کردن زمینه های مشترک که در آن مردم بومی می تواند حرکت رو به جلو بود مورد احترام و دسترسی برابر به مراقبت های بهداشتی آموزش و پرورش, تغذیه و مسکن.

این Attawapiskat فرودگاه در دور افتاده شمال انتاریو جامعه است. ادامه نگرانی ها در مورد شیمی سطح در آب شیر در اینجا یک مثال از چالشهای پیش روی جوامع از راه دور در طول COVID-19 بیماری همه گیر. کانادا پرس/کالین Perkel

U. s. اخبار و گزارش جهانی رتبه کانادا عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان مهمترین و به خوبی توسعه یافته در جهان است. و در عین حال بومی جوامع هنوز هم گرفتن آنچه آنها نیاز دارند. جامعه سران و رهبران به دنبال کرسی در جدول. آرلن دوما Grand رئیس مجلس Manitoba ستاد به وضوح می فرماید: “روز طراحی سیستم های که در حال تحمیل بر ملتها بدون مشورت و رضایت باید پایان یابد.” بومی رهبران مبارزه برای دسترسی برابر برای همه مردم بومی است.

این است آنچه ما تماس بگیرید برابری است ؟ بدون مناسب و در دسترس لوازم پزشکی, بهداشت حرفه ای و سلامت روان پشتیبانی ما تماس نمی این برابری; ما نمی توانیم ادعا کانادا ارائه درمان برابر برای همه است.

حمایت فوری مورد نیاز

فوری خدمات پشتیبانی مورد نیاز برای کمک به جبران عوامل استرس زا به عنوان یک نتیجه از COVID-19 در جوامع از راه دور. نظریه عدالت اجتماعی در کار تماس به صورت مساوی توزیع منابع در میان اعضای جامعه است.

قیمت بالا از اصول اولیه مانند مواد شوینده تصویر اینجا در $35.29 هر کیسه در Pikangikum اول کشور در سال 2019 به معنی یک پایه وعده غذایی مغذی هزینه های دو برابر از راه دور در جوامع بومی در مقایسه با مراکز شهری. (ان سیمور), نویسنده ارائه شده

نیازها و خواسته های جوامع از راه دور ممکن است متفاوت باشد; هنوز لوازم ضروری باید فراهم شود برای سهولت بیشتر تروما و اضطراب است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما را برای اعطا در مراکز شهری — ضد عفونی کننده دست و صابون و ماسک و دستکش و دسترسی به مواد غذایی مناسب برای ایجاد یک پایه رژیم غذایی مغذی — که یا به راحتی در دسترس نیست و یا بسیار گران قیمت هستند در جوامع از راه دور.

من معتقدم که راه دیگری برای ارائه کمک فوری برای توقف قیمت سنگ آهن در بازار. به عنوان مثال با قیمت انگور در $3.00 به جای $11.79 یا جزر و مد غلاف در $10.99 به جای $35.29 و این امر ارائه بسیار مورد نیاز امداد رسانی به جامعه است.

جوامع از راه دور باید مناسب و حرفه ای پشتیبانی در محل. به ادامه تلاش برای اصلاح یک وضعیت با تلاش به “ادغام” جدا جوامع ارسال بطری آب برای رسیدگی به بحران آب و یا آدرس مداوم تروما با ارسال روانی کارکنان مراقبت های بهداشتی است و نه اخلاقی مسئول است. جوامع از راه دور نیاز به یک استراتژی در محل برای رسیدگی به نگرانی های مربوط به COVID-19.

در حال حاضر زمان برای سرمایه گذاری و متعهد به این برنامه. هر عمل محبت می تواند یک راه طولانی برای کمک به در طول این زمان بحران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im