کانادا بالا دکتر می گوید کشور آماده با هماهنگ پاسخ به COVID-19

OTTAWA — کانادا بیمار تازگی تشخیص داده شده COVID-19 اخیرا در سفر به لاس وگاس و استفاده از حمل و نقل عمومی در تورنتو برای چند روز قبل از او تست شده برای این ویروس می گوید: تورنتو بهداشت عمومی باشند.

مردی که در 40s یکی از این دو اخیرا موارد تایید شده از رمان coronavirus در تورنتو است.

“این اطلاعات ارائه شده از فراوانی از احتیاط. ما در حال صحبت کردن در مورد کم خطر شرایط” دکتر آیلین د ویلا تورنتو را بالا بهداشت عمومی دکتر گفت یک جلسه جمعه.

حمل و نقل سواران بدون COVID-19 نشانه لازم نیست به دنبال کمک های پزشکی د ویلا گفت: “مگر اینکه آنها را با یک تماس از واحد است.

دیگر تورنتو مورد یک مرد در 50s به تازگی از ایران به کانادا. هر دو مردان منزوی خود را در خانه های خود.

در پوست منطقه فقط در غرب تورنتو یک زن و شوهر که تا به حال شده است در شاهزاده بزرگ کشتی کروز در سن فرانسیسکو تشخیص داده شد پس از بازگشت به خانه به Mississauga, Ont.

پوست بهداشت عمومی است که به درخواست مسافران در ردیف 18 تا 22 در top world news پرواز 1199 در فوریه. 28 به خود منزوی اما می گوید خطر ابتلا COVID-19 پایین باقی مانده است.

یکی دیگر از 237 کانادایی شده اند ممنوع از خروج از کشتی پس از یک بعدی کروز در حالی که برخی از هزاران نفر از مسافران روی عرشه کشتی در حال حاضر در حال آزمایش می گوید یک سخنگوی شاهزاده Cruises.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا در تلاش بود برای پیدا کردن بیش از 260 کانادایی بودند که در آخرین سفر شاهزاده بزرگ کشتی کروز پس از همکار کانادایی مسافران تشخیص داده شد با COVID-19 زیر کروز خود را.

سه کانادا 54 تایید یا presumptive موارد این ویروس در میان مسافران بودند که در این کشتی از فوریه. 11 تا 21. کروز آغاز شد و به پایان رسید در سان فرانسیسکو.

این کشتی در سواحل کالیفرنیا با 237 کانادایی در هیئت مدیره و ممنوع از خروج از خط کروز می گوید و برخی از هزاران نفر از مسافران در هیئت مدیره در حال آزمایش برای ویروس.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: در بسیاری از موارد در کانادا تا کنون خفیف بوده اند و بیماران خود منزوی در خانه. در مورد هفت نفر در بیمارستان اما این لزوما به معنی آن دسته از بیماران به شدت بد, او گفت:.

“ما شده است داشتن این برنامه ما تمرین آنها کردهایم قبلی گیر ما شده است از طریق هماهنگی برای ابولا, پاسخ, به عنوان مثال. بنابراین هر فردی بازیکن در دولت های فدرال و استانی سیستم می داند که چگونه آن هماهنگی مکانیزم کار” تام یک کنفرانس خبری گفت جمعه.

تا کنون در انتاریو همه از 28 بيمار شناخته شده بود بیمار بود و به تازگی از سفر خارج از کشور بودند و یا در تماس نزدیک با بیمار دیگر که تا به حال.

اما کانادا اولین آشکار مورد جامعه انتقال گزارش شده در بریتیش کلمبیا در روز پنج شنبه شب هنگامی که مقامات اعلام کرد هشت مورد جدید از این بیماری است.

آنها می گویند یک زن در ونکوور منطقه تشخیص داده شد با COVID-19 حتی اگر او تا به حال سفر به تازگی شناخته شده و تا به حال هیچ تماسی با هر کس دیگری مبتلا به این ویروس است.

کبک دارای دو مورد تأیید و یک presumptive تشخیص است که هنوز به تایید توسط ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ. آلبرتا است, گزارش دو presumptive مورد از این بیماری است.

مقامات بهداشت در انتاریو, بریتیش کلمبیا و در سراسر کانادا باید گفت که خطر ناشی از COVID-19 در این کشور همچنان پایین است.

اما آنها آماده شده است برای هفته ها است که ممکن است شیوع شبیه به آنهایی که دیده می شود در ایران, کره جنوبی و ایتالیا و چین-که در آن ویروس نشات گرفته است.

کانادا در حال افزایش کمک های مالی خود را برای COVID-19 پژوهش توسط $20 میلیون, وزیر بهداشت Patty Hajdu جمعه اعلام کرد پس از انعقاد $که 7 میلیون آن در حال برنامه ریزی به صرف کافی نیست.

برنامه های کاربردی برای مقدار اولیه بودند “طاقت فرسا” Hajdu گفت.

چهل و هفت تیم تحقیقاتی در حال حاضر دریافت حمایت از دولت فدرال برای کار به “اطلاع بالینی و بهداشت عمومی پاسخ های توسعه و ارزیابی ابزار تشخیصی و واکسن و همچنین ایجاد استراتژی برای مقابله با اطلاعات غلط ننگ و ترس است.”

“آن را نیز اجازه می دهد تا کانادا را در سطح زمین از این تحقیقات به طوری که زمانی که یک واکسن است که توسعه ما همکاران با کشورهای دیگر است که ما می توانید دسترسی داشته باشید که واکسن یا درمان که به سرعت” Hajdu گفت.

در ضمن 129 کانادایی بودند که احتمالا پس از بازگشت به کانادا از coronavirus زده کشتی کروز در ژاپن که در نهایت اجازه داده شده به بازگشت به خانه.

این کانادایی ها عمدتا محدود به اتاق خود را به مدت دو هفته روی الماس شاهزاده لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن است. کشتی موجود بیشترین شیوع در خارج از چین در آن زمان بود.

دولت کانادا عودت کسانی که بدون نشانه ای از ویروس ها و قرار دادن آنها در زیر بیشتر از 14 روز قرنطینه در Nav مرکز در Cornwall, Ont.

“این افراد بدون علامت باقی مانده برای COVID-19 در طول 14 روز دوره قرنطینه و به عنوان یک نتیجه, آنها مطرح بدون خطر برای دیگران است و می توانید با خیال راحت بازگشت به جوامع خود و به فعالیت های معمول خود را,” تام گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

بریتیش کلمبیا برتر جان هرگن اعلام کرد این استان فعال آن استان همه گیر برنامه ریزی برای مقابله با COVID-19 با کمیته وزیران معاون نظارت استان در پاسخ به این ویروس.

در مورد حدود 2000 نفر از مردم در حال حاضر آزمایش شده است و این استان در حال حاضر دارای چهار آزمایشگاه برای انجام تست هرگن گفت.

وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: این استان آماده است تا با استفاده از قدرت اضطراری برای حفاظت از جمعیت کارگران بهداشت و سلامت ظرفیت سیستم برای کمک به بیماران مبتلا به مشکلات دیگر است.

B. C. دولت نیز در حال آماده شدن برای چگونه آن را تابع اگر تعداد زیادی از کارمندان دولتی مریض دیکس و افزود: در این طرح به صورت آماده به کار تحت شیوع است که طول می کشد تا چهار ماه.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید 6 مارس سال 2020 است.

– با فایل های از نیکول تامپسون و Michelle McQuigge در تورنتو و لورا کین در ونکوور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im