کانادا بالا, دکتر, تماس خارج ‘نژاد پرستی و stigmatizing نظرات’ بیش از coronavirus

تورنتو — به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد می کند و کانادا و رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید: او مورد نفرت هدف قرار دادن گروه های اقلیت از جمله چینی-کانادایی است.

“من نگران تعداد فزاینده ای از گزارش ها از نژادپرستی و stigmatizing نظرات در رسانه های اجتماعی به کارگردانی نفر از چینی ها و آسیایی تبار مرتبط 2019-nCoV کروناویروس” دکتر ترزا Tam در توییتر نوشت شنبه شب.

در حالی که قطعا یکی از برجسته ترین کانادایی به تماس های اخیر ضد چینی تمایلات Tam است به دور از اول.

این نژاد پرستی ممکن است دامن زده در بخش هشدار برای مسافران به دور ماندن از چین است.

چه آغاز شده به عنوان هشدار در مورد هوبئی استان باید تبدیل به دولت کانادا در میان دیگران اصرار هیچ سفر و در همه به هوبئی و تنها سفر ضروری به بقیه چین است. شرکت های هواپیمایی را لغو پروازها به این کشور و همچنین اضافه کردن به عناوین و درک ترس. قمری و سال نو چینی جشن های لغو شده اند, با وجود مقامات بهداشت تاکید کرد که هیچ شواهدی وجود ندارد که ویروس می تواند به گسترش انسان-به-انسان در شرایطی است که شامل نیست تماس نزدیک.

اطلاعات غلط شکوفا شده است به عنوان به خوبی. شده اند وجود دارد گزارش نادرست از پتانسیل coronavirus موارد پخش شده در رسانه های اجتماعی و فیلم های قدیمی شده اند recirculated توسط کاربران ادعا آنها جدید هستند.

تام گفت: کاناداییها باید تکرار نژادپرستی که festered در طول 2002-03 شیوع سارس. ویروس سارس نیز در چین نشات گرفته و منجر به برخی از چینی-کانادایی و جنوب شرقی آسیا-مردم کانادا گزارش از دست دادن شغل خود و تهدید به اخراج.

کسب و کار چینی نیز رنج می برد از سارس – و به نظر می رسد که دوباره اتفاق می افتد در این زمان به عنوان به خوبی. Tonny لویی صندلی تورنتو محله چینی ها بهبود کسب و کار ارتباط گفت: روز شنبه در CTV خود را صبح بود که او از دیدن مراتب بیشتر خالی پارکینگ در این منطقه از حد نرمال است.

“نژادپرستی و تبعیض و stigmatizing زبان غیر قابل قبول و بسیار مضر” تام توییتی.

“هر کس یک بخش برای بازی در جلوگیری از گسترش ویروس. جامعه چینی و همه مسافران از مناطق آسیب دیده هستند و بخش مهمی از این تلاش است.”

برای کسانی که سفر را از چین و بخشی از مقامات آنها را می خواهید به بازی در این نقطه ساده است: هر کسی احساس آنفولانزا مانند علائم باید گزارش آنها را به ماموران مرزی.

شده اند وجود دارد سه تایید یا presumptive موارد coronavirus در کانادا از روز شنبه همه در بیمارانی که اخیرا در ووهان چین که در آن شیوع آغاز شد. شده اند وجود دارد بیش از 8,200 موارد تشخیص داده شده در سطح جهان; اکثریت قریب به اتفاق شده است در چین که در آن 170 مرگ و میر ثبت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو