تورنتو — صحنه های وحشت-خرید جهان پس از وقوع COVID-19 باعث شده است تا برخی از مصرف کنندگان به انبار کاغذ توالت ترک برخی از قفسه های فروشگاه در سراسر کانادا لخت.

اما این کشور بزرگترین تولید کننده کاغذ توالت کروگر محصولات اطمینان کانادایی وجود دارد هیچ خطر از کاغذ توالت در حال اجرا است.

کروگر, مدیر اجرایی دینو بیانکو گفت CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی که تعدادی از عوامل کمک هایشان را به این افزایش تقاضا است.

“یکی این است که مردم در حال آماده شدن برای قرنطینه به طوری که آنها در حال کردن,” او گفت:.

“مردم به ماندن در خانه بیشتر به این دلیل که آنها در حال سفر… به طوری که آنها در حال رفتن به استفاده بیشتر و سپس شما کردم این قطعه سوم که وحشت-خرید. این افراد زمانی که آنها را ببینید خالی قفسه خود ترس است که هیچ بیشتر کاغذ توالت و آنها شروع به بالا بیشتر است.”

بیانکو گفت: برخی از فروشگاه ها در خارج از بورس به صورت کوتاه مدت و است که شرکت خود را در تلاش برای گرفتن با تقاضای اضافی تولید اجرا می شود.

“کاغذ توالت است که محصول در آن طول می کشد تا مقدار زیادی از فضای در قفسه… و زمانی که آن را خالی آن را بسیار بصری” او گفت:.

“پس مردم شروع به گرفتن عکس…که من فکر می کنم مجموعه ای از یک کمی از وحشت. شما در رسانه های اجتماعی نیز باد, این, بنابراین من فکر می کنم این یک بخشی از این چرخه از ترس و نگرانی و اطلاعات غلط است که در خارج وجود دارد.”

او گفت: کروگر مشغول به کار بود 24/7 در آن هفت امکانات در سراسر کانادا را به خود کاغذ توالت مارک های از جمله ترمه و Purex و دیگر محصولات که شامل بافت صورت با نام تجاری Scotties و آن حوله کاغذی.

“وجود ندارد ساختاری کمبود کاغذ توالت در کشور ما در حال رفتن به اجرا” بیانکو اضافه شده است.

او معتقد است که بافت صنعت باید قادر به بازیابی “به زودی” و اضافه شده است که در دسترس برای خریداران بستگی به محل و زمان روز به آنها مراجعه کنید از یک فروشگاه به دلیل زمان تحویل.

تقاضا شده است سازگار در سراسر کشور, او گفت:.

“ما پالپ در کانادا, ما مواد خام در دسترس به را محصول” بیانکو گفت.

“ما در حال وارد کردن بافت از یک کشور دیگر است که برای عبور از مرز و طول می کشد زمان طولانی برای دریافت, اینجا, بنابراین آن را بسیار کنترل زنجیره تامین است. برای اکثر ما کنترل شده در داخل کشور کانادا با توجه به عرضه و تولید است.”

بیانکو از مردم خواست تا آرام باشد و بیمار در حالی که سهام در حال resupplied در روزهای آینده و هفته.

کروگر تولید حدود یک سوم از تمام بافت محصولات در کانادا.

“کاغذ توالت استفاده تغییر نمی کند که آیا وجود یک بیماری همه گیر یا نه” بیانکو گفت.

“این یک مکان جالب که در آن ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im