کانادا شاخص سهام در بازار بورس می افتد بیش از 1000 امتیاز در شروع معاملات

تورنتو — S&P/TSX کامپوزیت شاخص کاهش یافت و بیش از 1 ، 000 امتیاز در شروع معاملات امروز.

کانادا شاخص سهام در بازار بورس عبور به بازار خرس قلمرو شنبه, پایین فقط بیش از 20 درصد از آن رکورد مجموعه ای در ماه فوریه ،

این شکستن به روز رسانی اخبار. ما در اوایل داستان به شرح زیر است.

بورس های جهانی سقوط پنج شنبه پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال ممنوعیت سفر در اروپا و ارائه کمی در راه از اقدامات جدید برای مهار اقتصادی تاثیر شیوع ویروس.

بازارهای اروپا غرق شد با سهام در شرکت های هواپیمایی مانند ایرفرانس و لوفت هانزا پایین در حدود 10٪. وال استریت آتی بودند در مورد 5 درصد احتمال دارد قرار دادن S&P 500 در بازار خرس زمانی که معاملات شروع می شود مانند داو یک روز قبل از.

بازارهای جهانی شروع به سقوط دوباره پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس به این کشور اواخر روز چهارشنبه که در آن او اعلام کرد گسترده محدودیت های مسافرتی در اروپا که با هدف محدود کردن ویروس از گسترش اما بیشتر خواهد شد صدمه زدن به صنعت سفر.

حرکت خود را نیز بالا می برد شبح از اقدامات شدید دولت که صدمه دیده خواهد شد کسب و کار بین برتر جهان اقتصاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد در برنامه ریزی برای کاهش مالیات و دیگر اقتصادی امداد هنوز به پرده جزئیات. قانونگذاران باید در برابر پیشنهاد خود را برای یک برش به مالیات حقوق و دستمزد.

“بازار قضاوت در آن اعلام شده است که آن را بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. و در حالی که محدودیت های مسافرتی در افرادی که از اروپا به خوبی از سلامت نقطه نظر از نقطه نظر اقتصاد بسیار خبر بد” گفت: Michael McCarthy از CMC Markets.

سرمایه گذاران نیز به دنبال به جلو به بانک مرکزی اروپا سیاست جلسه آن انتظار برای کاهش نرخ بهره و ارائه بیشتر محرک پولی هر چند کارشناسان می گویند این دولت است که باید در عمل برای کمک به اقتصاد است.

در اروپا شاخص CAC 40 در فرانسه کاهش یافته است 5.8% به 4,342 در حالی که آلمان داخ اسلاید 5.9 درصد به 9828. بریتانیا FTSE 100 کاهش 5.5 درصد به 5,554 و ایتالیا FTSE MIB غرق 5.1 درصد به 17,009.

قرارداد در آینده برای میانگین صنعتی داو جونز سقوط 5.2% در حالی که S&P 500 را از دست داده و 4.9%.

در وال استریت یک شبه داو کاهش یافت و به بازار خرس خاک با از دست دادن که کشیده آن 20 درصد کمتر از رکورد ماه گذشته. گسترده تر S&P 500 که سرمایه گذاران حرفه ای سازمان دیده بان نزدیک تر است و تنها یک درصد به دور از افتادن به خود بازار خرس که پایان طولانی ترین بازار گاو نر در وال استریت تاریخچه.

در آسیا ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن شیرجه 4.4 درصد به 18,559.63 پایین ترین سطح در چهار سال. استرالیا S&P/ASX 200 کاهش یافته است 7.4% به 5,304.60. کره جنوبی Kospi نیز با کاهش 3.9% به 1,834.33. هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 3.7% به 24,309.07 در حالی که شانگهای کامپوزیت شاخص ریختن 1.5% به 2,923.49.

تایلند معیار سقوط 10% در جلسه بعد از ظهر تحریک 30 دقیقه توقف به تجارت. آن کاهش یافت و بیشتر پس از معاملات از سر گرفته, از دست دادن 11 درصد است. فیلیپین بازار از دست داده و 10 درصد نیز در نتیجه معاملات متوقف شد. در هر دو مورد رد شد بدترین تک-بعد ضرر و زیان پس از بحران مالی 2008. هند Sensex swooned 8.6%.

کاهش اخیر بوده است که یکی از وال استریت را سریعترین خلوت این قدر. سریعترین S&P 500 تا به حال افتاده از یک رکورد به یک خرس بازار شد بیش از 55 روز در سال 1987.

باطل نوسانات بازار در حال تبدیل شدن روال به عنوان سرمایه گذاران با عجله به فروش میان عدم قطعیت در مورد چگونه به شدت شیوع را ضربه زدن به اقتصاد است.

برخی از اقتصادهای در حال حاضر کاهش قبل از شیوع ویروسی حتی شروع به علت عظیم اختلال برای اولین بار در چین مرکزی که در آن ویروس سرچشمه گرفته و به تدریج در سراسر آسیا.

سرمایه گذاران می خواهم برای دیدن هماهنگ عمل از دولت و بانک مرکزی برای جلوگیری از تهدید به اقتصاد از ویروس. کاهش نرخ بهره و هزینه های دولت را حل نمی کند, بحران — تنها مهار این ویروس می تواند — اما آنها می تواند خار فعالیت های کسب و کار و کمک به سرپا نگه داشتن تقاضا است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس جدید, اما ترس است که اقتصاد جهانی می تواند نکته را به یک رکود اقتصادی با slowdowns در تولید و شیرجه رفتن در فعالیت های کسب و کار به عنوان مردم در خانه بمانند به جای سفر, خرید, و یا ناهار خوری.

بسیاری از تحلیلگران انتظار بازار برای نوسان به شدت تا تعدادی از عفونت های جدید را متوقف می کند شتاب. در ایالات متحده تعداد موارد است و در صدر 1,000. در سراسر جهان بیش از 126,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 4,600 فوت کرده اند.

عملکرد وزارت خزانه داری یکی از بلندترین زنگ زنگ در وال استریت در مورد خطرات اقتصادی از بحران باقی می ماند و زیر 1% با عملکرد 10 ساله خزانه داری در 0.71% از 0.83% اواخر روز چهارشنبه. که نشانه ای از کاهش تقاضا برای امن سرمایه گذاری است.

در دیگر معاملات معیار خام ایالات متحده از دست داد $1.97 دلار 31.01 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را از دست داد $1.38 دلار 32.98 در هر بشکه در روز چهارشنبه. قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی, قیمت به $2.46 به $33.33 در هر بشکه رسید.

دلار تضعیف شد و به 103.80 ین ژاپن از 104.53 ین در چهار شنبه. یورو کاهش یافت و به $1.1222 از $1.1271.

——

کتی تام و قمر لای در هنگ کنگ کمک کرده است.

——

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP است تنها مسئول محتوای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de