کانادا بزرگترین قطعه زمین برای فروش در منیتوبا

WINNIPEG — بزرگترین قطعه زمین در کانادا برای فروش در مانیتوبا و همه 25,900 هکتار می تواند مال شما — اگر شما یک یدکی $57 میلیون دروغ گفتن در اطراف.

عظیم کشش از دشت مسطح کشت زمین های کشاورزی واقع در هویج دره در نزدیکی پاس ، این در واقع ترکیبی از چهار خانواده مزارع با هم قرار داده برای فروش. خریدار راه دور نه تنها این خاک غنی از زمین, اما, خانه, مزرعه, ساختمان, تجهیزات و گاو که شامل فروش.

در یکی از مزارع – دریاچه بزرگ آنگوس مزرعه – زمین شده است برای مراقبت و مشغول به کار در توسط Markus خانواده برای چند دهه. برای آنها که ریشه عمیق اجرا.

Anthony Markus

آنتونی Markus Sr (تصویر) آمد به مانیتوبا در 1960s به خود راه اندازی مزرعه خانواده. او با تنها چند حیوانات از جمله خوک. (ارسال شده: تونی Markus)

داستان دریاچه بزرگ آنگوس مزرعه آغاز شد و در اواخر دهه 1950 زمانی که آنتونی Markus مهاجرت از مجارستان با همسر خود Margartte از اتریش. دو مستقر در رجینا که در آن آنتونی مشغول به کار به عنوان یک نانوا و Margartte به عنوان یک خیاط.

اما مزرعه است که در آن آنتونی می خواستم به طوری که با هم زن و شوهر جوان منتقل به مانیتوبا خود را برای خرید اولین مزرعه در Swan Valley.

به زودی outgrowing مزرعه آنها تنظیم مناظر خود را در هویج دره.

Margartte

Margartte (تصویر) مشغول به کار به عنوان یک خیاط قبل از حرکت به مانیتوبا با آنتونی Sr. به راه اندازی مزرعه خانواده. (ارسال شده: تونی Markus)

“(پدر من) به پاس خرید و 400 هکتار در حدود سال 1963 – او آمد تا در اینجا با یک زن و شوهر از مرغ و گاو و چند خوک” گفت: آنتونی پسر آنتونی جونیور که می رود توسط Tony.

به عنوان بسیاری از خانواده مزارع بزرگ دریاچه آنگوس مزرعه منتقل شد به تونی که در حال حاضر مسئول دامداری گاو در سراسر بیش از 14 ، 000 هکتار است.

پایان یک دوران برای مزارع خانوادگی در غرب کانادا

تصمیم به فروش نسل مزرعه بود یکی از دشوار به تونی گفت. پسر خود را که در اوایل 20s است که رسیدن به جاه طلبی های بیشتر از خانواده وسعت زمین به جریب.

با هیچ کس در خانواده به تصویب مزرعه در به در سال های آینده تونی گفت در آن زمان بود.

Anthony Markus

آنتونی Markus Sr (تصویر) کار بر روی یک تراکتور در زمین خود را در هویج دره در مانیتوبا. (ارسال شده: تونی Markus)

“وجود احساسات مخلوط. من در اینجا متولد شد من مطرح شد در اینجا. من واقعا هرگز به سمت چپ مزرعه دیگر نسبت به رفتن به کالج برای یک سال” تونی گفت.

“کشاورزی نیست فقط یک نه به پنج کار آن را به یک شیوه زندگی است. بنابراین شما زندگی می کنند زندگی و کار شما سخت است.”

این Markus خانواده نیست و به تنهایی در وضعیت خود را. نسل مزارع در سراسر غرب کانادا در حال تبدیل شدن به یک کمبود با توجه به Re/Max کشاورزی مسکن دارن Sander.

“ما در حال راه اندازی بزرگترین انتقال از زمین در تاریخ غرب” گفت: قرار گرفتن که دست زدن به فروش مارکوس’ مزرعه.

“ما بسیاری از کشاورزان که در حال 50, 60 و 70 سال است که فرزندان را مجبور به ترک مزرعه به دنبال دیگر مشاغل. و کسانی که مردم نورد که به سن که در آن آنها در حال ارزیابی آنچه که آنها در حال رفتن به انجام.”

تونی گفت: او را متوجه این منطقه است. او به یاد می آورد روز هنگامی که وجود دارد یک مزرعه خانواده هر نیم مایل است. و در هر مزرعه شد مقدار زیادی از بچه ها مشتاق برای گرفتن عملیات از پدر و مادر خود را در آینده است.

“در حال حاضر شما به مایل و مایل قبل از شما پیدا کردن هر گونه بچه ها. هیچ کس واقعا به بیش از این مزارع خانوادگی از خانواده,” او گفت:.

ساندر گفت: در حالی که این تغییر به دور از خانواده مزرعه ایدئولوژی – این زمین انتقال است باز کردن درب برای کشاورزان جوان امیدوار به شکستن به صنعت.

Carrot Valley

چه اعتقاد بر این است که بزرگترین قطعه زمین برای فروش در کانادا واقع شده است و در هویج دره در نزدیکی پاس ، (منبع: Darren ساندر/ Remax)

به عنوان برای دریاچه آنگوس مزرعه و اطراف آن 11,000 هکتار چند میلیون دلار برچسب قیمت ممکن است قرار داده و آن را خارج از بودجه برای نسل جوان اما زمین خود شده است و گرفتن مقدار زیادی از توجه.

ساندر گفت که او معتقد است این بزرگترین قطعه از کشت مزرعه زمین برای فروش در کانادا. او انتظار دارد که زمین به بازار به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو