کانادا مدارس با کمبود بودجه روبرو هستند و تبدیل به بین المللی شهریه برای کمک به

با وجود ماه از کار حکومت و هفته متمرکز کار اقدامات دولت محافظه کار در انتاریو موفق به مذاکره یک معامله با معلمان به تاریخ.

در میان اخبار مربوط به مذاکره چسبیده نقاط مانند اندازه کلاس و اجباری e-یادگیری یک موضوع کلیدی در خطر است که آموزش و پرورش شده است مزمن کمبود بودجه روبرو در پایه مالیاتی. در واقع, Ontario, مانند استان های دیگر به طور فزاینده ای با تکیه بر خصوصی جریان درآمد به عنوان یک راه حل.

ماه گذشته تورنتو استار گزارش داد که داگ فورد دولت “برنامه ریزی شده به بریده بریده هیئت مدیره مدرسه صرف در حالی که ایجاد دوره های آموزشی برای فروش به سایر حوزه های قضایی در سود است.”

این تاکتیک را به سختی خواهد بود و یک استراتژی جدید. آن را باید به حق دیده می شود به عنوان بخشی از گسترده تر کمک های مالی روند که استان را بی سر و صدا به تصویب رسید به برنامه های راهبردی و سیاست های ارائه شده در زیر چتر بین المللی آموزش و پرورش است.

این به این معنی افزایش دانشجو و معلم جهانی آگاهی و شایستگی را از طریق برنامه های درسی و دانشجویی مبادلات و همچنین افزایش چقدر بین المللی درآمد پشتیبانی از کانادا سیستم مدرسه از طریق جذب دانشجویان بین المللی و صادرات کانادا درسی در خارج از کشور.

فشار به مجوز کانادا درسی در خارج از کشور نشان دهنده یک روند بزرگتر در کانادا آموزش و پرورش به رشد آموزشی “صادرات خدمات و کشف فرصت های جدید در خارج از کشور.”

از تورنتو استار به تازگی گزارش شده که مدیران مدرسه در انتاریو و بریتیش کلمبیا متوجه افزایش قابل توجه دانشجویان بین المللی.

این دانش آموزان بین المللی از شهروندان که استخدام شده است به کانادا مدارس بالا است. مانند تعداد رو به رشد بین المللی متوسطه دانش آموزان مشغول به تحصیل در کانادا, این دانش آموزان در حال ترک کشورهای خود و خانواده در جهت پیگیری آموزش و پرورش است.

بین المللی درآمد

در 2015, Ontario منتشر سیاست استراتژی برای K-12 آموزش بین المللی. آن را به نقل از چهار گل از جمله آینده گرا و یادگیری و رشد برنامه ها برای دانشجویان بین المللی برای حضور در K-12 مدرسه های انتاریو برنامه درسی در سطح جهان و گسترش مسیرهای متوسطه مدارس تا دانش آموزان را به ادامه زندگی و کار در کانادا.

سیاست به صراحت اشاره می کند که مدارس به طور جدی به جذب دانشجویان بین المللی “در پاسخ به مسائل مربوط به کاهش ثبت نام در برخی از مناطق و یا به عنوان یک منبع درآمد اضافی.”

پرورش حس ارتباطات میان فرهنگی, ارتباطات و احترام در مدرسه جوامع بسیار مهم است امروز — و در واقع بسیاری از این می تواند از طریق تقویت کیفیت برنامه های آموزش و سرمایه گذاری در دانش آموزان عادلانه فرصت های خود را در مدارس محلی. بین المللی ارز نیز می تواند قابل توجه و مفید تجربه یادگیری است.

اما یکی از نگرانی های است که این استخدام از کودکان در سراسر جهان تکامل یافته در یک زمینه که در آن نئولیبرالی اصلاحات آموزشی از چند دهه گذشته را فرسوده مالیاتی بودجه عمومی آموزش و پرورش کاهش هر دانش آموز هزینه های, مجبور, مدرسه, تخته برای تکمیل درآمد خود را.

مدارس به طور فزاینده مجبور به توجیه نتایج خود و بودجه بر اساس بین المللی [استانداردهای جهانی مانند پیزا. (Shutterstock)

تخته ها تحت فشار برای انجام بیشتر با کمتر. حتی به عنوان کاهش به آموزش و پرورش رخ می دهد و مدارس به طور فزاینده مجبور به توجیه نتایج خود و بودجه بر اساس بین المللی استانداردهای جهانی مانند سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه برنامه بین المللی ارزیابی دانش (پیزا). در این اجتماعی و اقتصادی آب و هوای کانادا, استان ” خوش بین المللی دانش آموزان دبیرستانی به نظر می رسد مانند بازاریابی است.

این تغییرات در چه مدرسه تخته بودجه پرسش در مورد کوتاه مدت و دراز مدت هزینه به دانش آموزان و خانواده های کانادا, آموزشی, سیاست های چشم انداز.

$16,000 دبیرستان کمک درسی

به عنوان در سال 2015 وجود دارد 19,000 دانشجویان بین المللی در انتاریو K-12 مدرسه. Toronto District School Board سالانه شهریه بین المللی برای دانش آموزان دبیرستانی است $16,000.

این شهریه به مقدار قابل توجهی جریان درآمد. دانشجویان بین المللی پرداخت 5.3 میلیون دلار به ادمونتون مدارس دولتی در 2018-19. ونکوور District School Board بودجه گزارش شده حدود 28 میلیون نفر در شهریه از دانشجویان بین المللی در سال 2019. کلگری District School Board فاش درآمد نزدیک به 20 میلیون دلار است.

کانادا ترویج این واقعیت است که “وجود دارد بسیاری از مدارس ابتدایی و متوسطه در سراسر جهان است که ارائه برنامه درسی یکی از کانادا گردید.”

وجود دارد 125 ابتدایی و متوسطه مجاز به ارائه کانادا درسی در سطح بین المللی. برای مثال انتاریو است که فروش آن درسی به 19 موسسات همکار در سطح بین المللی با توجه به گسترش است.

از جوامع به مصرف کنندگان

یک مشکل این است که این ارز بین المللی برنامه های تطهیر خود تاثیر بالقوه در شبکه های گسترده تر و عمومی سیستم ها در کانادا و سراسر جهان است.

انتاریو و دیگر دولت های استانی می خواهید برای دیدن بین المللی درآمد مکمل آموزش عمومی. (Shutterstock)

به عنوان یک کشور کانادا است که غنی تر از همیشه است. در عین حال بودجه برای آموزش و پرورش عمومی از استانی خزانه عمومی به طور فزاینده ای بحث برانگیز است. در انتاریو دولت محافظه کار اصرار دارد که آن را به افزایش بودجه آموزش و پرورش اما مقدار این استان را فراهم می کند در هر دانش آموز کمک های مالی کاهش یافته است.

توسط chipping دور در جمعی را به صندوق مدارس از طریق مالیات با ایجاد جایگزین جریان بودجه کانادا فرسایش آموزش و پرورش به عنوان یک کالای عمومی و جایگزینی جوامع با فرد مصرف کنندگان است.

با انجام این کار شکاف بین غنی و فقیر بدتر. برای مثال با پذیرش این ایده که منابع مالی خصوصی باید پرداخت هزینه برای آموزش و پرورش هزینه های عملکرد برای حفظ قبلا مدرسه برنامه های غیر قابل دسترس به برخی از اعضای عمومی. چنین تقسیم می تداوم مخرب نابرابری از یک نسل به نسل بعدی است.


ادامه مطلب: سرگرم کننده و همه مدرسه جمع آوری کمک های مالی ممکن است حمل هزینه های پنهان را به جامعه


در همان زمان حس رو به رشد است که مجهز بودن برای اقتصاد جهانی به معنی آموزش و پرورش در مورد تکمیل ماژول ها و نشست استاندارد سطح بهره وری مجموعه کامل مرحله برای برش بودجه با کاهش معلمان و وادار کردن دانش آموزان به یادگیری آنلاین.

آن را سخت به تصور کنید که چگونه آموزش آنلاین برنامه درسی در انتاریو کلاس های درس به بازار عرضه شده فراتر از این استان می تواند آینده پول ساز.

مدرسه تخته باید به نوبه خود به منابع درآمدی خارج از این پایه مالیاتی در کشور است که متعهد به برتری در آموزش و پرورش است.

تاثیر بر دانشجویان بین المللی

در سال 2018 بی سی گزارش داد که فقدان قوانین و مقررات در صنعت, حمایت از دانش آموز, صفحه اصلی باقی می ماند و مسافرخانه های ترک ممکن است برخی از جوانان آسیب پذیر است. در حال حاضر عدم در دسترس عموم داده ها در بین دانش آموزان دبیرستانی که افراد زیر سن قانونی بدون همراه مطالعه در سراسر کانادا مشکل است.

سوال از پاسخگویی به و بین المللی برای دانش آموزان دبیرستانی است که به ویژه مربوط داده شده است که مطالعه به عنوان یک جزئی در کانادا است که گاهی اوقات قرار است که در دراز مدت مسیر از متوسطه به تحصیلات و یا در دسترس است به عنوان یک مسیر به شهروندی.

The Globe and Mail پرچم تاثیر بر دانش آموزان زمانی که آنها برخورد نادرست وعده ورود به متوسطه آموزش و پرورش به عنوان یک مسیر به شهروندی از آموزش کارگزاران و یا نمایندگی در خارج از کشور — اما آنچه از دانش آموزان دبیرستان? برای دانش آموزان جوان که تا به حال حتی کمتر از زمان به جمع آوری آموزشی و حرفه ای دستاوردهای مورد نیاز برای اقامت دائم وضعیت ناامیدی ممکن است حتی سخت تر به آب و هوا.

تحقیقات و آگاهی عمومی تلاش در حمایت از دانشجویان بین المللی مورد نیاز است. اگر استانهای کانادا با استفاده از برنامه های بین المللی به سادگی به کمک مالی به بودجه شکاف های آن در نهایت آسیب به اعتماد به نفس در ایمنی مدرسه و ارزش. آموزش و پرورش عمومی در کانادا باید در روح و عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>