کانادا تعاونی: کمک به جوامع در طول و پس از coronavirus

به عنوان اپیدمیولوژیک اثرات COVID-19 رشد نمایی انجام کسب و کار تعطیلی نرخ بیکاری و فقر مسکن و مواد غذایی و ناامنی است.

آن را تعجب آور نیست به محققان تعاونی و جامعه توسعه اقتصادی است که شیوع COVID-19 موجب کانادا تعاونی بخش بلافاصله به گام تا و پاسخ به نیازهای جوامع — در بسیاری از موارد هر چه زودتر و بیشتر مشخص از دولت های فدرال و استانی و محلی و همچنین شرکت های بزرگ است.

برای مثال مواد غذایی co-ops ابداع ایمنی کارکنان و حقوق و دستمزد بالا در حالی که کارگر co-ops به سرعت معطوف به تولید محصولات پزشکی و اتحادیه های اعتباری ارائه گسترده کمک های مالی به گروه های اجتماعی وام, deferrals و حتی صفر-بهره کارت های اعتباری.

Co-op Morell است مواد غذایی co-op در جزیره پرنس ادوارد است. نویسنده ارائه شده

بخش co-op بخش نیز می تواند بخشی جدایی ناپذیر از توسعه اجتماعی و اقتصادی بازسازی آمده است.

وجود دارد بیش از 31.8 میلیون عضویت در تعاونی شرکت در کانادا که در حال حاضر در اکثر جوامع است. شناخته شده کانادا co-ops شامل MEC Agropur Coopérative و همکاری اپراتورهای.

در حالی که تعاونی از بين سابقه در این کشور ارتباط خود را در طول زمان COVID-19 بحران شده است به خصوص مهم برای اعضای جوامع و کسب و کار.

پس از همه گیر خواهد تعاونی و جامعه اقتصادی سازمان تبدیل شدن به رهبران در بازسازی اقتصاد کانادا به عادلانه تر و انسانی ؟ می تواند COVID-19 بحران بود یک تماس به مقدار مورد نیاز انتقال اقتصادی?

تعاونی برای جوامع با جوامع

کانادا تعاونی بخشی از یک جنبش جهانی بیش از سه میلیون co-ops و یک میلیارد عضو دارد. تعاوني ها کسب و کار, شرکت های متعلق به اعضای علاقمند به جای قطع سهامداران ریشه سرمایه در جوامع محلی. به جای اولویت سود بالاتر از همه, تعاونی تمایل به تمرکز بر روی عضو و نیازهای جامعه ،


ادامه مطلب: اشتباه جهان از تعاونی سازمانی


آنها با ارزش ها و اصول فراگیر دموکراسی اقتصادی آموزش و پرورش و نگرانی برای جامعه است. آنها نسبت به پرورش قوی قرضه از اعتماد با ذینفعان و ارائه عادلانه تر مکان به فروشگاه و کار. این ویژگی ها بوده است به نام “تعاونی مزیت است.”

جامعه مراقبت در قلب بسیاری از میلیون ها نفر از تعاونی در سراسر جهان از جمله کانادا ،

امروز تعاونی در حال حاضر در سراسر بسیاری از کانادا در بخش های اقتصادی ساخت تا 3.4 درصد از تولید ناخالص داخلی و تولید حدود 86 میلیارد دلار در فعالیت های کسب و کار.

Co-ops’ پاسخ سریع در طول COVID-19

ماهیت خود را تعاونی در حال حاضر یک گام جلوتر از بسیاری از سازمان های دیگر برای پاسخ به بحران ها به دلیل متصل شده و عمل گرا نقش آنها در جوامع است.

تعاونی پایدار کارفرمایان ارتباطات خط لوله از جوامع نیاز به مکان های که در آن اعضای جامعه دیدار و ایجاد و سالن های مشارکتی و دموکراسی است. این است که چرا تعاونی شده اند قادر به افزایش سرعت به چالش COVID-19 انداخته است در جوامع است.

کانادا مصرف کننده تعاونی — شرکت های متعلق به افرادی که به خرید و استفاده از کالا و خدمات خود — اولین کسانی بودند که به کسب و کار امن کارکنان درآمد خود را کنار بگذارند زمان خرید برای گروه های آسیب پذیر و کمک رایگان کالا و خدمات به حاشیه رانده شده و در خطر مردم است.

برای مثال در اوایل تا اواسط ماه مارس Coopérative آلینا در Rimouski, Qué., تاسیس دوچرخه-تحویل ناهار منوها و شبانه خودرو-تحویل خدمات در حالی که بزرگتر کانادا فروشگاه شدند و هنوز هم پوسته پوسته شدن تا تحویل در اواخر ماه مارس است.

همچنین از اواسط ماه مارس کلگری Co-op یکی از اولین فروشگاه های مواد غذایی به ارائه متفاوت ساعت برای سالمندان, خرید, مطرح, خط مقدم اعضای تیم’ حقوق و دستمزد $2.50 یک ساعت عطف به ماسبق به 8 مارس. به مقایسه, دولت فدرال کانادا اضطراری یارانه دستمزد اعلام شد در تاریخ 1 آوریل است و عطف به ماسبق به 15 مارس.

کانادا مصرف کننده co-ops نیز منجر درون جامعه همکاری است. کبک ها شرکت opératives d’économie familiale کار کرده اند با گروه های محلی برای کمک به افرادی که خود را بدون پرداخت پول نقد و با توجه به COVID-19 بحران است. تعاونی مسکن فدراسیون کانادا, در ضمن, مارس 17 تا به حال هماهنگ همراه با بخش co-op در بخش مسکن اجاره امداد و پرداخت وام مسکن با کمک اتحادیه های اعتباری.

کمک به گروه های آسیب پذیر

کارگر co-ops — کسب و کار شرکت متعلق به کارکنان شده و در گام با روند بین المللی با عرضه گروه های آسیب پذیر و دیگر کسب و کارهای محلی و یا انجمن های جامعه حیاتی کالا یا خدمات اغلب رایگان است.

مونترال-بر اساس Co-op Couturières پاپ است که در حال حاضر در درجه اول تولید بسیار مورد نیاز بیمارستان لباس و ماسک صورت. کارگر متعلق به microbrewery Le Trou du Diable در Shawinigan, Qué., اتحاد در صدر حقوق کارمند با 5 دلار یک ساعت ادامه داد: به افتخار تبلیغات خرید و حتی خرید جدید فضای آگهی در روزنامه های محلی وب سایت به منظور کمک به حفظ و مقالات’ مخاطره آمیز جریان درآمد در طول بیماری همه گیر.

کانادا در اتحادیه های اعتباری — موسسات مالی شرکت متعلق به محافظ و خدمات کاربران — نیز با شدت بیشتر به طور قابل توجهی نسبت به تجاری بانکداری است که محتاط تر در پاسخ به روزمره مشکلات مالی آورده COVID-19.

Desjardins گروه ارائه کرده است اعتبار کمک به اعضای آن است. کانادا پرس/رایان Remiorz

در مارس 16, Desjardins, گروه, آمریکای شمالی, بزرگترین اتحادیه های اعتباری فدراسیون ارائه اعتبار امداد در هر مورد نیاز بر اساس به اعضا در علاوه بر این به کاهش نرخ کارت اعتباری. Vancity Credit Union رفت و حتی بیشتر تعویق انداختن پرداخت ها و کاهش نرخ بهره کارت های اعتباری برای مردم بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر به صفر; به عنوان از آوریل 9, هیچ بانک تجاری در کانادا رفته بود در این دور در ارائه اعتبار امداد.

در مارس 18, Vancity اتحادیه های اعتباری نیز با همکاری سازمان های خیریه به شکل جامعه پاسخ صندوق; به عنوان از آوریل 8, کمک های مالی به صندوق امداد بالغ 6 میلیون دلار و کمک 33 غیر انتفاعی و خیریه.

و در مارس 19, شمال, Savings Credit Union ارائه شد اعتبار تعویق Ladysmith اتحادیه های اعتباری ارائه وام های بدون بهره در اواخر مارس و آوریل 3 Libro اتحادیه های اعتباری کمک $320,000 به ایران از راه های پاسخ اضطراری برنامه های.

تعاونی می تواند به سرعت پاسخ از آنجا که آنها در حال حاضر می دانم که خود را عضو و جوامع نیاز دارید و می خواهید. آنها در حال حاضر در جای خود لازم و ارزش های سیستم و عملیات به دیدار کسانی که عضو و نیازهای جامعه.

تصور بیشتر تعاونی اقتصاد

آن را ممکن است برای موجود تعاونی و حمایت سازمان و جامعه خود را بر اساس پاسخ به بحران به مقیاس. آنها در دیگر دوره های بحران در کانادا. پس از همه گیر آنها می توانند در ترویج ارزش های متقابل, فراگیر, عدالت اقتصادی و دموکراسی سازمانی به سمت جدید اقتصاد کانادا است.

اما این بدان معناست که تعاونی باید همچنان شامل حمایت مالی بسته در طول بیماری همه گیر. به مقیاس بیشتر نیز نیاز به کسب و کار جدید توسعه اقتصادی و قوانین و سیاست ها به منظور تسهیل در تعاونی شروع یو پی اس و یا تبدیل مشکل کسب و کار و کسانی که با پی به چالش جدید co-ops.

کارگر تعاونی و جامعه توسعه اقتصادی بخش در حال حاضر تحویل پیشنهادات به دولت فدرال برای ایجاد این اتفاق می افتد.

تعاونی می تواند و باید به کلید اقتصادی کانادا بازسازی و بازاندیشی — در حال حاضر و پس از COVID-19 بیماری همه گیر. کانادایی ها در واقع بسیار باز به تعاونی مدل های کسب و کار و ارزش ها.

پس از پرداختن به چالش های فوری از COVID-19 شرکت از عمل, زمان جدید و بیشتر تعاونی اقتصاد کانادا آماده است برای تصرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو