کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید هیچ واکسنی برای coronavirus برای یک سال

OTTAWA — کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید: از آن خواهد شد به احتمال زیاد حداقل یک سال قبل از واکسن توسعه داده شده است برای محافظت از مردم در برابر جدید کروناویروس که در حال گسترش در سراسر جهان است.

در ضمن دکتر ترزا تام می گوید: دولت و مقامات بهداشت عمومی باید با داشتن برنامه ریزی برای مدیریت outbreak برای برخی از زمان آمده است.

بیش از 7,700 مردم در چین تشخیص داده شده اند با کروناویروس جدید و 170 آنها فوت کرده اند.

با وجود موارد تایید شده در کانادا.

انتاریو مقامات بهداشت عمومی گزارش روز شنبه که یک presumptive مورد جدید فشار مرگبار از coronavirus گزارش داد اوایل این هفته تایید شده است توسط ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ آوردن تعداد موارد تایید شده در این استان به دو.

یک فرض در مورد بریتیش کلمبیا نیز تایید شده توسط آزمایشگاه ملی در روز چهارشنبه. دکتر بانی هنری استانی افسر بهداشت گفت: مقامات به طور منظم در تماس با فردی است که در انزوا در خانه.

هر سه از کانادا موارد مرتبط به سفر اخیر در چین است.

تام که به روز رسانی از اعضای مجلس عوام و سلامت کمیته شیوع گفت: خطر ابتلا به این ویروس در کانادا باقی می ماند.

و او گفت که کانادا و جهان بسیار بهتر آماده برای مقابله با پتانسیل همه گیر از آنها در طول شیوع سارس یکی دیگر از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 700 نفر در سراسر جهان از 2002-04.

در میان چیزهای دیگر او گفت: مقررات بین المللی بهداشت تقویت شده است و کانادا در حال حاضر دارای یک آژانس بهداشت عمومی که وجود نداشت در طول شیوع سارس و همچنین بهبود آزمایشگاهی و تشخیصی ظرفیت و هماهنگی بهتر میان دولت های فدرال و استانی و ارضی مقامات بهداشتی.

سرعت که با آن سه مورد در کانادا شناسایی شده اند تشخیص داده و موفق “عهد چگونه سیستم بهبود یافته” تام گفت: کمیته.

که سیستم تست خواهد شد که این ویروس گسترش می یابد.

در حال حاضر تنها درمان موجود برای کسانی که مبتلا به ویروس “مراقبت های حمایتی,” تام گفت. اما او گفت: کشورها در سراسر جهان در حال همکاری برای دیدن اگر هر موجود ضد ویروسی درمان مفید هستند در این مورد.

تعدادی از واکسن قبلا توسعه یافته برای دیگر coronaviruses و او گفت: کشورهای سراسر جهان در حال کشیدن هم برای دیدن اگر آنها می توانید سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن جدید که محافظت در برابر این گونه خاص.

“اما آنچه می توانم بگویم این است که حتی با سریع ترین شتاب را باور نمی کنم ما در حال رفتن به دیدن یک واکسن است که آماده است و احتمالا برای یک سال” تام گفت. “پس حداقل ما باید برای برنامه ریزی برای این واقعیت است که ما در حال رفتن به مدیریت این ویروس خاص با هیچ خاص واکسن.”

تینا Namiesniowski رئیس آژانس بهداشت عمومی کانادا گفت: این کمیته آن است که انتظار می رود وجود خواهد داشت که مربوط به سفر موارد در کانادا که تعداد موارد تایید شده افزایش خواهد یافت.

در سه فرودگاه که دریافت مستقیم دعوا از چین — تورنتو, ونکوور و مونترال — اطلاعات صفحه نمایش در آداب و رسوم مناطق تعیین شده است تا مردم را به خود گزارش به مقامات گمرک اگر آنها در حال تجربه هر گونه علائم از رمان coronavirus. در کیوسک الکترونیکی یک سوال اضافه شده است و نیاز به مسافران برای تعیین اگر آنها بوده ام در چینی استان در قلب شیوع.

در پایان هفته Namiesniowski گفت: بیشتر مقامات بهداشت عمومی خواهد بود و در آداب و رسوم مناطق در سه فرودگاه برای کمک به مقامات مرزی.

دولت فدرال در ضمن چهارشنبه اعلام کرد که آن را به اجاره هواپیما برای تخلیه 160 کانادایی که بوده ام به دام افتاده در چین با توجه به سخت قرنطینه اقدامات اعمال شده توسط دولت چین در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

جزئیات هنوز در حال کار کردن در مورد چگونه و چه زمانی تخلیه برگزار خواهد شد و اینکه آیا این بازگشت به کانادا را به قرنطینه می شود و هنگامی که آنها می رسند.

نه هر کسی که می خواهد به بازگشت به کانادا ممکن است قادر به ترک Tam هشدار داد.

“چینی ها قدرت نمی خواهد اجازه دهید هر کسی که ممکن است آلوده در هواپیما,” او گفت: این کمیته است.

برخی از شرکت های هواپیمایی را متوقف تمام پروازها به مقصد چین به عنوان یک نتیجه از شیوع بیماری از جمله بریتیش ایرویز و چند آسیایی, حامل, در حالی که هوا کانادا تنها لغو انتخاب پرواز به چین است.

دولت کانادا است, مشاوره در برابر همه سفر به چین است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Jan. 29, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو