مرز کانادا بسته شدن اطلاعیه ها انداخته اند دانشجویان بین المللی و دیگر اتباع خارجی در غلتک coaster از اضطراب است که خدشه دار بسیاری از مردم احساس سلامتی و امنیت.

پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر شهروندان از کشورهای با جمعیت مسلمان قابل توجهی در سال 2017, کانادا به تقویت موقعیت خود را به عنوان استقبال از کشور برای دانشجویان بین المللی. در سال 2017 وجود دارد نزدیک به 500,000 بین المللی دانش آموزان مشغول به تحصیل در کانادا.

اما در مارس 16, نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که کانادا را به اقدامات تهاجمی برای محدود کردن گسترش COVID-19. او گفت: کانادا انکار می کند “ورود به کانادا به افرادی که شهروند کانادا یا مقیم دائم” به جز آمریکایی ها.

این خبر نگرانی در مورد اینکه چرا کانادا را انتخاب کرد برای حفظ مرز خود را باز به آمریکایی ها پس از ایالات متحده و کانادا است که منبع بالا از گردشگران بین المللی: در سال 2015 بیش از 22 میلیون آمریکایی vacationed در کانادا.

سپس دو روز بعد در مارس 18, ترودو اعلام کرد که ایالات متحده مسافران دیگر خواهد بود مجاز به عبور از مرز برای “تفریح و گردشگری” گفت که در هر دو کشور شهروندان را تشویق به ماندن در خانه.

در میان سراسیمگی متعاقب آن اضطراب رسانه های اجتماعی پست از ساکنان خارجی از جمله بسیاری از دانشجویان بین المللی ایمنی عمومی وزیر بیل بلر گفت: دانشجویان بین المللی و کارگران با ویزا و کارگران موقت خارجی را مجاز به ورود به کانادا اما نیاز به خود منزوی برای 14 روز.

اما هر دو در کوتاه مدت به عنوان مقامات در بسیاری از سطوح در پاسخ به تغییر شرایط و پیام و در دراز مدت به جامعه ما سازگار به همه گیر آن را به دور از روشن است که کانادا اطلاعیه ها ارائه خواهد شد دانشجویان بین المللی و یا کارگران موقت خارجی با حس امنیت.

برخی از دانشجویان بین المللی و یا موقت ساکنان در مرز مسدود شد از آمدن به کانادا در دوشنبه رادیو کانادا گزارش شده است.

و در مارس 18, دولت کانادا رسما منتشر شده یک لیست از افرادی که معاف از این اندازه گیری. اما این لیست نه به صراحت ذکر اینکه دانشجویان بین المللی و یا کارگران موقت خارجی مجاز به بازگشت به کانادا اگر آنها در حال حاضر در خارج از کشور.

کلید نگرانی باقی می ماند unaddressed. چگونه به طور موثر است یا کانادا و ارتباط آن مرز تصمیم گیری در مورد دانشجویان بین المللی و کارگران موقت خارجی به مقامات مرزی, شرکت های هواپیمایی و دانش آموزان خود را ؟ آیا این تغییر پیام در یک زمان کوتاه سیگنال است که دانشجویان بین المللی باید نگران برای آینده خود تحرک و مطالعات خود را? چگونه است که رفاه دانشجویان بین المللی و دیگر ساکنان موقت در کانادا نهفته بدونم که اگر مرز می تواند بسته به آنها است ؟

عواقب بالقوه

آن مهم است به درک که چگونه ساکنان موقت — کسانی که بدون اقامت دائم — از جمله دانشجویان بین المللی کارگران موقت خارجی و دیگر مخاطره آمیز وضعیت اتباع خارجی که به طور قانونی زندگی, تحصیل و کار در کانادا برای ماه یا سال — متاثر شده اند این اطلاعیه.

تحقیقات انجام شده در کانادا نشان می دهد که این مهم است که توجه خاص به نحوه زندگی با متزلزل وضعیت حقوقی ممکن است تاثیر خوبی بودن و احساس تعلق و حمایت اجتماعی از کودکان و خانواده ها.

زندگی با وضعیت مخاطره آمیز به خصوص به عنوان اخبار و پیام تغییرات ممکن است تاثیر رفاه کودکان و خانواده ها. (Shutterstock)

را دانشجویان بین المللی کارگران خارجی و یا عمومی کانادا در حال حاضر بدانم که آیا ساکنان موقت تبدیل شده اند یکبار مصرف خارجی ها در میان COVID-19 همه گیر? در واقع, به عنوان آنها را خطاب در ترودو اطلاعیه اولیه آنها ممکن است تعجب که آیا آنها اقامت موقت وضعیت شایسته کانادا دولت توجه و حمایت یا این یک مورد است که می تواند دفع در زمان بحران.

این قابل فهم است که دولت فدرال اقدامات تهاجمی با هدف حفاظت از کانادایی و دائمی است ساکنان کانادا. همچنین روشن است که “ما در یک نسبتا دوره بحرانی” به سرعت گسترش COVID-19, کانادا و رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام گفت.

و آن را بیش از حد روشن است که ما باید به دنبال دولت فدرال توصیه های اجتماعی فاصله برای محدود کردن گسترش ویروس.

اما صحبت کردن در مورد بسته شدن مرز به کسانی که در زندگی مورد مطالعه قرار گرفته و مشغول به کار در کانادا برای ماه یا سال به نگرانی در مورد چگونه ما باید به کمک یکدیگر در میان COVID-19 همه گیر در حالی که احترام به حقوق بشر و کرامت است.

احترام به حقوق بشر

به عنوان کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان توصیه متحده هستند البته حق را به اتخاذ اقدامات برای تعیین و مدیریت خطرات به سلامت عمومی از جمله خطرات است که می تواند بوجود می آیند در ارتباط با عدم اتباع از ورود در مرزهای خود را. این اقدامات باید غیر تبعیض آمیز و همچنین لازم متناسب و معقول با هدف حفاظت از سلامت عمومی است.

مرز کانادا بسته شدن تضاد که توصیه هایی که می خواهیم همه کشورها به “اعتصاب تعادل خوب بین حفاظت از سلامت به حداقل رساندن اقتصادی و اجتماعی اختلال و احترام به حقوق بشر است.”

کره جنوبی برای مثال شناخته شده برای اجرای کارآمد تست قرنطینه و پیگیری اقدامات به سرعت گسترش COVID-19 بدون اجرای یک مستند.

اقدامات امداد?

چه حفاظت و امداد اقدامات می تواند به دانشجویان بین المللی و کارگران موقت خارجی انتظار از دولت فدرال به عنوان شرایط اطراف این بیماری همه گیر را تغییر دهید ؟

دولت فدرال است, بعد از همه, اعلام کرد که هیچ کانادا باید نگران پرداخت اجاره, مواد غذایی اضافی و مراقبت از کودکان به دلیل آن کمک خواهد کرد که کانادایی ها از نظر مالی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

دانشجویان بین المللی به وضوح نگرانی خود را در مورد شرایط مخاطره آمیز. خواهد کانادا ارائه هر گونه رسمی اقدامات امداد و یا پشتیبانی برای دانشجویان بین المللی بیش از حد, مانند اجاره امداد ؟

بسیاری از دانشجویان بین المللی هستند احساس اضطراب در مورد آینده مطالعات خود را در کانادا. (Shutterstock)

متزلزل وضعیت و رفاه

نخست وزیر اعلام مرز کانادا بسته به تمام خارجی ها ممکن است تا به حال تاثیر قابل توجهی در سلامت روانی و جسمانی دانش آموزان بین المللی که ساکنان موقت در کانادا شده اند و زندگی و کار در کشور است.

دانشجويان بهداشت و سلامتی ممکن است تحت تاثیر دانستن است که اگر آنها را ترک کشور آنها را نمی خواهد بود قادر به بازگشت به ادامه تحصیل و تحقیق و یا کار می کنند. این نیز ممکن است تحت تاثیر اقتصاد کانادا.

در سال 2015 و 2016 به ترتیب دانشجویان بین المللی در کانادا صرف حدود 12.8 میلیارد دلار و 15.5 میلیارد دلار در شهریه خوابگاه و هزینه های اختیاری. چگونه دولت فدرال در حال تغییر پیام در کانادا خوش آمدید به دانشجویان بین المللی بر اقتصاد کانادا در آینده ؟

کانادا شفقت

در میان COVID-19 pandemic, کانادا نشان داده شفقت به آسیب پذیر ترین مردم است. برای مثال دولت فدرال متوقف اخراج از وضعیت مخاطره آمیز خارجی ها به استثنای جدی پرونده های جنایی.

اما کانادا اولیه عدم توجه به دانش آموزان بین المللی و دیگر ساکنان موقت که آن را اعلام کرد که بسته شدن مرز به نظر می رسد jarringly بد درک و حساس داده است که این کشور تلاش مستمر برای جذب دانشجویان بین المللی برای ادامه افزایش کانادا اقتصاد ملی و اعتبار بین المللی.

حتی اگر آن را تصحیح شد دو روز بعد کانادا تصمیم گیری و پیام رسانی سریع ما را به تأمل در مورد چگونه ما باید اقدامات اجتماعی فاصله که مضر هستند به دیگران و که هنوز هم حفاظت از کرامت انسانی و به نظر ما چگونه باید حساب و کمک به یکدیگر در زمان بحران. ما نیز وادار به فکر کردن در مورد چگونه ما باید آدرس محبوب نگرانی در حالی که باقی مانده دلسوز و متفکر و استقبال به دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de