کانادا هشدار سفر به 8 منطقه از ایتالیا میان شیوع کروناویروس

تورنتو — کانادا صادر مشاوره سفر به مناطق مختلف در شمال ایتالیا که در حال دست و پنجه نرم با افزایش سریع در COVID-19 موارد است.

مشورتی که به اثر رفت صبح روز دوشنبه را پوشش می دهد این کشور در هشت شمالی مناطق: Aosta Valley, پیمونت لومباردی, Trentino-Alto Adige/Sudtiro, Friuli-Venezia Giulia, Veneto, Liguria و Emilia-Romagna.

شهرستانها عمده در این مناطق عبارتند از: میلان, ونیز تورین جنوا. مشاوره متوقف می شود فقط از مقصد توریستی محبوب توسکانی.

علاوه بر هشدار در برابر سفر مشورتی بدان معنی است که دولت می خواهد کانادایی در حال حاضر در شمال ایتالیا به تجدید نظر از اینکه آیا آنها باید باقی می ماند وجود دارد.

ایتالیا شده است سخت ترین-آمار کشور جدید کروناویروس در خارج از آسیا است. همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود داشته است 1,694 موارد COVID-19 گزارش شده و در نتیجه 34 مرگ و میر. هر دو از تعداد کسانی که تا به حال دو برابر شده در عرض چهار روز گذشته.

در آن سفر سلامت, اطلاع, ایتالیا, دولت می گوید که “گسترده انتقال است که در مناطق متعدد” و “تایید موارد که مرتبط به ایتالیا گزارش شده در کشورهای دیگر است.”

ایالات متحده صادر کرده است یک سفر مشابه مشورتی برای ایتالیا روز جمعه گذشته. کانادا شده است کندتر به اصرار شهروندان خود را به تجدید نظر در برنامه سفر با توجه به کوروناویروس. قبل از دوشنبه, کانادا تا به حال تنها صادر مشاوره برای چین و دو شهر در کره جنوبی.

دولت می گوید مسافران به بقیه ایتالیا نمی نیاز به هر گونه اقدامات خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im