OTTAWA — بسته شدن جهان طولانی ترین undefended مرز آغاز خواهد شد به صورت جدی امروز به عنوان کانادا و ایالات متحده کار کردن جزئیات ممنوعیت غیر ضروری سفر بین دو کشور.

نخست وزیر جاستین ترودو و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که بان کی مون روز شنبه در نظر گرفته شده برای کمک به محدود کردن گسترش سریع COVID-19 بدون اخلال در جریان کالاهای اساسی و خدمات که کانادایی ها و آمریکایی ها بستگی دارد.

اما جزئیات باقی مانده بود و کار می کرد از جمله لحظه دقیق این ممنوعیت برای رفتن به طور رسمی به اثر و چگونه مرز عوامل تمایز بین ضروری و غیر ضروری مسافران است.

برخی از این اطلاعات ممکن است واضح تر امروز که ترودو به صحبت می کنند و دوباره در خارج از درب خود را در ساعت 11 صبح

کانادایی ها نیز ممکن است واضح تر حس چگونه به سرعت مجلس می تواند تصویب قوانین مورد نیاز برای آزاد کردن جریان 82 $میلیارد دلار وعده کمک های مالی و مالیاتی deferrals برای کمک به افراد و کسب و کار آب و هوا COVID-19 بحران که تعطیل شده این کشور را عادی فعالیت های اقتصادی.

دولت با هدف به طور خلاصه به یاد بیاورید مجلس موکول هفته گذشته تا مارس 20 مدتی در هفته آینده.

آن است که در بحث و گفتگو با احزاب مخالف در مورد چگونه برای به حداقل رساندن تعدادی از نمایندگان مجلس که در واقع نیاز به بازگشت به بحث و رای به قانون و چگونه می توان آن را با عجله به سرعت از طریق هر دو مجلس عوام و سنا دور زدن معمولا طولانی فرآیند قانون گذاری.

تا زمانی که جزئیات چکش از ممنوعیت غیر ضروری مرزی سفر موظف است برای ایجاد برخی از سردرگمی در گذرگاه های مرزی. Freeland ساخته شده بدون عذر خواهی که برای روز شنبه.

“ما در حال کار در حال حاضر در زمان استثنایی. همه ما درک می کنیم که” او یک کنفرانس خبری گفت.

“آنچه که بدان معنی است که رهبران سیاسی ما نیاز به کار کمی متفاوت است. ما باید در یک موقعیت برای تصمیم گیری به سرعت و ما باید صادقانه و باز با کانادایی ها در مورد آن تصمیم گیری.”

Freeland گفت: سفر برای تفریح و یا گردشگری نمونه هایی از مرزی سفرهای است که نمی توان اجازه داد.

“سوال این بود که چه لحظه دقیق زمانی که این دستورالعمل اجرا خواهد شد در مرز. پاسخ این است که ما هنوز در حال کار بسیار انرژی با ما همکاران آمریکایی برای تعیین لحظه دقیق زمانی که به اجرا گذاشته خواهد شد توسط مردم زحمتکش در مرز” او گفت:.

“اجازه دهید من روشن شود. تصمیم گرفته شده است. آن اعلام شده است ما نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده. من همچنین می خواهم به روشنی به هر کسی که به فکر ساخت یک توریست و یا سفر تفریحی در سراسر کانادا و ایالات متحده, مرز, لطفا آن را انجام نمی. این برای شما خوب نیست. آن را خوب است برای همسایه.”

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر گفت: ضروری سفر در سراسر مرز “ادامه خواهد داد آزادانه.”

که شامل كانون آوردن مواد غذایی و تجهیزات پزشکی و دیگر کالاهای ضروری در سراسر مرز. این همچنین شامل کانادایی ها و آمریکایی ها که از مرز “هر روز برای انجام کار ضروری و برای سایر فوری یا ضروری دلایل” بلر گفت: به عنوان مثال از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

او گفت: دانشجویان بین المللی و کارگران با ویزا و کارگران موقت خارجی ادامه خواهد داد تا اجازه ورود به کانادا نیز هست اما باید عزت خود را منزوی برای 14 روز.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 19 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو