تورنتو — کانادا-آمریکا مرز بسته باقی خواهد ماند به غیر از سفر ضروری برای 30 روز در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19 نخست وزیر جاستین ترودو تایید کرده است.

صبح روز شنبه ترودو گفت: در حال حاضر مرز اقدامات که با توجه به پایان می رسد در تاریخ 21 آوریل خواهد بود برای دیگر تمدید 30 روز.

“این یک تصمیم مهم و یکی است که برای نگه داشتن مردم در هر دو طرف مرز امن” ترودو گفت: در طول روزانه خود را در جلسه خارج Rideau کلبه در اتاوا در روز شنبه.

تایید می آید یک روز پس از منابع نشان داد به اخبار CTV که توافق دو جانبه بین دو کشور بود که برای تمدید شود.

اقدامات فعلی که در زمان اثر در مارس 21, محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر مرز, اما اجازه می دهد برای جریان تجارت و بازرگانی و همچنین مراقبت های بهداشتی کارگران که عبور از مرز به کار خود ادامه می دهند.

ترودو در زمان و لحظه ای برای تشکر از وزیر امنیت عمومی بیل بلر برای رهبری خود را در همکاری با مقامات ایالات متحده در توافق و ذکر آن به عنوان یک نمونه از “عالی همکاری بین دو کشور.”

در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن گفت: در این هفته از مرز می تواند باز به زودی کانادا مقامات دولتی شده اند ثابت قدم در موقعیت خود را که هر گونه تصمیم گیری مربوط به کاستن از مرز محدودیت خواهد بود ساخته شده مشترک بین دو کشور و ایالات متحده به تنهایی.

پشتیبانی بومی کسب و کار

در طول جلسه نخست وزیر همچنین اعلام کرد که دولت فدرال را به خود اختصاص بیش از $306 میلیون دلار به حمایت از بومی کسب و کار است که در حال مبارزه در طول بیماری همه گیر. او گفت: بودجه ارائه خواهد شد از طریق بومی موسسات مالی و اداره ملی بومی سرمایه شرکت های انجمن.

حمایت مالی اجازه خواهد داد که بومی شرکت ها برای دسترسی کوتاه مدت, وام های بدون بهره و غیر پس دادنی سهم ترودو گفت.

“امروز سرمایه گذاری کمک خواهد کرد هزاران نفر از کسب و کار پل را به بار بهتر از جمله بسیاری هستند که مالکیت و اجرا توسط زنان بومی” او گفت:. “این کسب و کار استخدام افراد مناسب در سراسر کشور در جوامع کوچک و شهرهای بزرگ به طور یکسان. آنها به ایجاد شغل خوب در یک طیف وسیعی از بخش های. بنابراین هنگامی که ما از آنها حمایت می کنیم خانواده ها و کارگران بیش از حد.”

ترودو نیز در زمان این فرصت را به تکرار این دولت برنامه های موجود با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک مانند کانادا اورژانس حساب کسب و کار, کارفرما, یارانه دستمزد و کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند.

“صاحبان کسب و کار کوچک در قلب بسیاری از جوامع است و این یک زمان دشوار است. این که آیا شما صاحب یک فروشگاه یا رستوران و یا بخشی از بخش مهمان نوازی. بنابراین ما در حال رفتن به برای شما وجود دارد,” او گفت:. “آن را ساده تر خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de