OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید shutdown از کانادا و امریکا مرز به همه غیر از سفر ضروری است به احتمال زیاد برای رفتن به یکی از مجموعه ای از سلامت عمومی محدودیت های تنظیم شده در محل باقی می ماند برای هفته ها. این می آید به عنوان دولت فدرال تحمیل تحریم اجباری قرنطینه اقدامات برای بازگشت مسافران است.

در طول ماه گذشته COVID-19 بطور قابل توجهی متزلزل کانادایی زندگی و ترودو گفت: از آن خواهد شد “در حالی که هنوز هم” قبل از دولت می تواند در نظر گرفتن اقتصاد و دیگر جنبه های جامعه را به بالا و در حال اجرا از جمله اجازه دادن به بازدید کنندگان بین المللی در خاک کانادا. هر چند مذاکرات در حال انجام با استان مورد بهترین راه برای بازگشایی چیزهایی مانند مدارس و کسب و کار در فازهای در هفته پیش رو است.

“من می دانم که هر کس بسیار علاقه مند به دانستن زمانی که همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی زمانی که آنها قادر خواهید بود برای بازگشت به کار هنگامی که ما قادر به ترک این انزوا در خانه… واقعیت آن است که برای رفتن به ماه هنوز” ترودو گفت.

این می آید به عنوان برخی از کشورهای دیگر هستند که بیشتر پیش رو در دستگاه تنفسی ویروس’ منحنی آماده خود را به سهولت در برخی از محدودیت. ترودو گفت: کانادا وجود ندارد و در عین حال—و نمی شود برای تو در حالی که هنوز”—با وجود اشتیاق بسیاری برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی.

“محدودیت های مسافرتی در حال رفتن به باقی می ماند بسیار مهم در نظر حاوی گسترش COVID-19 در کانادا و ما قصد داریم به ادامه کار با آمریکایی ها و مردم در سراسر جهان به اطمینان حاصل شود که ما همچنان با این محدودیت” ترودو گفت.

نخست وزیر همچنین اعلام کرد که روز سه شنبه موثر در نیمه شب هر کسی که از بازگشت به کانادا از خارج از کشور به “معتبر قرنطینه برنامه” و یا آنها را مجبور به صرف 14 روز در انزوا در “قرنطینه محل.”

این یک به روز رسانی سیاست های فعلی تحت قرنطینه عمل آمد که به اثر در تاریخ 25 مارس ساخته شده است که آن را اجباری برای کسانی که از ورود به کانادا از خارج از کشور به خود منزوی برای 14 روز با مقامات بهداشت عمومی و RCMP پس.

ترودو گفت: این تقویت قرنطینه عمل را به مقامات توانایی ارزیابی طرح های ارائه شده توسط این فرد از آمدن به کانادا و تعیین اینکه آیا کافی است یا اگر آنها نیاز به قرار داده شده در یک محل “مانند یک هتل است.”

RCMP کمیسر برندا Lucki گفت: اخبار CTV در روز دوشنبه است که از آنجا که وظیفه چک کردن در آن گفت: به خود منزوی و یا قرنطینه RCMP در عین حال به صدور بلیط تک. کسانی که گرفتار خود منزوی صورت جریمه تا $750,000 و/یا حبس به مدت شش ماه.

نخست وزیر گفت: برای مثال یک طرح در نظر گرفته خواهد شد ناکافی اگر یک مسافر می گوید که آنها قصد ماندن با سالمندان و اعضای خانواده یا کسی که از قبل موجود شرایط پزشکی و یا اگر آنها لازم نیست که یک مجموعه مقصد.

ارائه جزئیات بیشتر در آخرین مرز اقدامات معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: این قانون جدید اعمال خواهد شد به تمام مردم ورود و چه از طریق هوا و زمین و یا دریا و امر به هر دو علامت دار و بدون علامت مسافران است.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام خواهد بود و تعیین مکان های مورد تایید برای این بازگشت کانادایی به قرنطینه شود.

دولت فدرال پوشش هزینه برای قرار دادن این افراد و خواهد بود مسئول ساخت مطمئن شوید که آنها را از دسترسی به خدمات ضروری از جمله مواد غذایی و دارو است. Freeland گفت: این حرکت ساخته شده بود پس از مذاکرات با premiers و یک “لایه اضافی” برای حفاظت از کانادایی ها در برابر این بیماری همه گیر.

کمک برای ضربه صنایع آینده

پس از مصرف پنج شنبه و جمعه به صرف زمان با خانواده اش در Harrington دریاچه نخست وزیر روستایی عقب نشینی 30 دقیقه رانندگی از اتاوا در کبک ترودو به روز شده کانادایی در آخرین اقدامات دولت فدرال برای مبارزه با این COVID-19 بیماری همه گیر.

در علاوه بر این به آخرین مرز اقدامات او اعلام کرد تقریبا 130 میلیون دلار در پشتیبانی جدید برای شمال جوامع برای بهبود خدمات صحی آن را آسان تر به پرداخت هزینه غذا و دیگر ملزومات و کمک به کسب و کار در شمال.

او همچنین گفت: انتظار می رود بیشتر به اطلاعیه این هفته برای کمک به دانش آموزان ضروری کارگران, کسب و کار, تجاری, اجاره و بخش هایی که شده است به خصوص ضربه.

“بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند در یک جامعه کوچک یا یک شهر بزرگ ما در اینجا برای شما” ترودو گفت. “این که آیا آن بخش گردشگری شرکت هواپیمایی بخش یا صنعت نفت و گاز و یا دیگران ما را بیشتر می گویند که در مدت کوتاهی.”

استان در حال حاضر شروع به گسترش خود و اورژانس سفارشات به مه و لوازم در ادامه به جریان در.

مراقبت دراز مدت ‘پوشش نقره ای’?

نخست وزیر همچنین در مواجهه با سوال در مورد بحران در داخل دراز مدت مراقبت از خانه و گفت: “او آگاه است که بیشتر باید انجام شود. ترودو گفت: دولت فدرال است که در مذاکرات با استان مورد حمایت مالی برای مراقبت دراز مدت کارگران مانند ارسال حقوق و دستمزد بالا به یو پی اس به استان است که کارگران پرداخت در عموم اجرا سالمندان امکانات.

“ما تمایل به بی ارزش کار مراقبت از مردم و من فکر می کنم که این فرصت را برای کانادا به فکر کردن در مورد چگونه ما ارزش کسانی که در خدمت آسیب پذیر در جوامع” وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: در روز سه شنبه.

Hajdu گفت که در حالی که از آن خواهد شد یک پروژه بزرگ می تواند یک “پوشش نقره ای” از COVID-19 pandemic به “فکر می کنم در مورد چگونه ما به جلو حرکت خواهد کرد از این زمان و واقعا تمرکز تلاش های ما برای اطمینان حاصل کنید که هر کس یک فرصت برای سن در شأن و با مراقبت که آنها سزاوار در پایان زندگی خود را.”

ضروری دنده محافظ همچنان به در آمده و هر دو از داخلی و بین المللی تولید کنندگان از جمله چهار هواپیما به ارزش N95 ماسک میلیون جفت دستکش و به زودی بیشتر محافظ لباس.

کانادا نیز به تازگی اعطا اتاوا علوم زیستی شرکت تصویب به تولید و توزیع دستگاه آن را ادعا می کند می تواند تولید COVID-19 نتایج آزمون در کمتر از یک ساعت.

صحبت کردن به این ترودو گفت: بیش از 430,000 کانادایی که در حال حاضر تست شده برای COVID-19 و این فن آوری های جدید خواهد شد سرعت بخشیدن به آن است.

در پایان سخنان خود ترودو به حال یک پیام برای هر کسی که از دست یک دوست به COVID-19.

“اگر شما عزادار می دانم که شما تنها نیستید. ما در اینجا برای شما حتی از طریق این فوق العاده دشوار است و شما به ما یادآوری می کنند که چرا از آن بسیار مهم است به انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ یکی دیگر امن است. همه ما نیاز به انجام بخشی از ما. ما نمی توانیم اجازه دهید تا در حال حاضر” ترودو گفت.

مجلس از سرگیری?

در روز شنبه ترودو پیوست تعداد کمی از نمایندگان مجلس در مجلس عوام برای دومین اورژانس نشسته پس از همه گیر اعلام شد به تصویب $73 میلیارد یارانه دستمزد برنامه. در توافق با احزاب مخالف به سرعت مسیر که لایحه تصویب لیبرالها توافق برای پیاده سازی حمایت بیشتر اقدامات برای گروه هایی که افتاده بین ترک ها موجود اورژانس مزایای.

طول آدرس خود در پیشبرد ترودو خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer گفت: انجمن در ادامه به پیشنهاد “راه حل های سازنده” به لیبرال سیاست ها و هل دادن برای ادامه “مسئول” در نشست مجلس عوام.

به عنوان چیز ایستاده مجلس تنظیم شده است به رزومه هفته از تاریخ 20 آوریل در هر دو مجلس, محرومیت یک توافق برای تمدید تعلیق. شیر گفت: حمایت حزب خود را برای قرار دادن کامل از سرگیری خانه کسب و کار نیاز به یک توافق “به طور منظم” پاسخگویی جلسات.

با استناد به تازگی منتشر شده دولت اسناد و مدارک در مورد برنامه ریزی اولیه برای و پاسخ به COVID-19 همه گیر که می توانید ببینید اضافی امواج در ماه های آینده Scheer گفت: “کانادایی ها باید مطمئن باشند که دولت برنامه ای برای دریافت جلوتر از آن امواج و در نهایت اقتصاد ما در مسیر بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو