OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: کانادا-آمریکا مرز است به احتمال زیاد به غیر ضروری سفر های آخر هفته, هر چند مذاکرات هنوز ادامه دارد به آهن از تمام جزئیات به عنوان هر دو طرف پیاده سازی به طور فزاینده ای محدود اقدامات برای مبارزه با COVID-19.

صحبت از خارج از محل اقامت خود در Rideau کلبه نخست وزیر گفت که او بهترین برآورد برای زمانی که مرز بسته خواهد شد به گردشگران و غیر ضروری بازدید کنندگان بین جمعه و شنبه.

“ما در حال ادامه کار بر روی تنظیم خوب از توافق بین کانادا و ایالات متحده است. من فکر می کنم آن است که تقریبا وجود دارد. درک من این است که این اقدامات احتمالا به محل می آیند و در شب بین جمعه و شنبه به طوری که در حدود یک روز و نیم” ترودو گفت.

زمانی که دولت در هر دو طرف اعلام محدودیت های اعمال شده در چهارشنبه مذاکرات هنوز در جریان است در مورد جزئیات با توجه به نیاز برای تجارت و بازرگانی به قطع نمی شود با خاموش شدن در سراسر طولانی ترین undefended مرز در جهان است.

یک هفته را به خود انزوا ترودو بار دیگر خطاب کانادایی در مورد آخرین تحولات در COVID-19 همه گیر و کانادا پاسخ و تاکید کرد اقدامات انجام شده تا کنون.

در اظهارات ترودو همچنین گفت: کانادایی ها در سراسر کشور دیده می شود تغییرات قابل توجهی در زندگی خود با توجه به این ویروس است.

“من می دانم آن را نیز بسیاری را در” ترودو گفت: بیش از رفتن به تحقیقات درمان و پشتیبانی از دولت در حال کار بر روی.

او پیشنهاد دیگر با تشکر از شما برای کسانی که در خط مقدم مبارزه با رمان coronavirus و گفت: اطلاعات بیشتر خواهد شد به زودی در تهیه لوازم ضروری و چگونه صنعت می تواند تراشه در, پس از شنیدن از بسیاری از کسانی که ارائه شده را مجددا با ابزار تولید خود را تنظیم برای شروع به تولید لوازم مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری است.

ترودو گفت: بر اساس بهترین مشاوره آنها در حال گرفتن اجتماعی فاصله اقدامات مجموعه به واقعیت برای “ماه به ماه.”

“بدون شک این زمان نامشخص است. اما مهم نیست که چه اتفاقی می افتد بعدی ما می توانیم در هر یک از دیگر” ترودو گفت.

با تعداد تایید کانادا موارد در ادامه به افزایش است و شهروندان به آرامی تنظیم به واقعیت لازم self-انزوای اجتماعی و فاصله وجود دارد و فشار به کمک های مالی وعده داده شده برسد کانادایی’ کیف پول به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به مردم اجازه می دهد به ادامه توجه به بهداشت عمومی مشاوره و بدون ترس از بودن قادر به پایان می رسد دیدار.

در چهارشنبه ترودو همچنین رونمایی از عمده $82 میلیارد دو جانبه مالی بسته اما سوالات باقی مانده در مورد زمانی که این سیاست اعمال خواهد شد به اجرا در آمده است.

در حالی که برخی از کمک ها از طریق آمدن از قبل موجود برنامه هایی مانند اشتغال و بیمه و کانادا کودک نفع دولت نیاز به تصویب قوانین به طور کامل تصویب مجموعه ای از مالی بالا به یو پی اس مالیاتی deferrals و وام آنها را آماده برای کمک به کانادایی ها و تحریک اقتصاد به شدت ضربه توسط این رمان شیوع کروناویروس.

نخست وزیر روز پنجشنبه گفت که خدمات عمومی در حال حاضر در حال کار بر روی گرفتن این پشتیبانی از نورد درب و برنامه ریزی برای صحبت با منشی شورای خبرگان بعد از این بعد از ظهر “به بحث در مورد چگونه ما می توانیم حمایت از ما خدمتگزاران مردم و اطمینان حاصل شود که کانادایی ها می توانید دسترسی به این برنامه های جدید.”

ترودو نمی ارائه هر گونه بتن بیشتر زمان مجلس را به تصویب آن اقدامات هر چند احزاب مخالف را روشن ساخته است که آنها را در هیئت مدیره. هر دو مجلس نمایندگان و سنا به حالت تعلیق در هفته گذشته در تلاش برای مبارزه با گسترش ویروس در پارلمان هیل.

برنامه هایی که برای حداقل تعدادی از سیاستمداران — در حالت ایده آل کسانی که با کوتاه ترین فاصله برای سفر به reconvene در اتاوا در اوایل هفته آینده.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland ریاست جلسه ویژه کابینه کمیته متمرکز فدرال پاسخ به COVID-19 روز پنج شنبه صبح خواهد بود و پیوستن به همکاران خود و مقامات بهداشتی برای دیگر ظهر روز رسانی در مورد ویروس.

همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد 727 موارد تایید شده از رمان coronavirus در کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو