منابع: بسته شدن مرز کانادا و آمریکا به احتمال زیاد تا ماه نوامبر تمدید خواهد شد

تورنتو — منابع ارشد دولتی به سی تی وی نیوز می گویند انتظار می رود کانادا و آمریکا محدودیت های مرزی موجود را تا ماه نوامبر تمدید کنند.

توافق کنونی در مورد بسته شدن مرز آمریکا و کانادا به سفرهای غیر ضروری قرار بود در ۲۱ سپتامبر منقضی شود. منابع به CTV News می گویند محدودیت ها تا زمانی که احساس شود همه گیر COVID-19 تحت کنترل است، در جای خود باقی خواهد ماند.

ممنوعیت سفر برای اولین بار در ماه مارس اعمال شد و از آن زمان هر ماه تمدید شده است. گردشگران و دیدارهای مرزی همچنان ممنوع باقی مانده اند، اگرچه تجارت و تجارت معاف هستند.

این ششمین تجدید محدودیت های مرزی از زمان اعلام همه گیر کروناویروس است.

خلاصه شبانه خبرنامه جدید curated در مهم ترین اخبار روز است. دریافت نظرات جالب، تجزیه و تحلیل تازه، و ویدیو باید تماشا، تحویل داده شده به صندوق پستی خود را هر شب هفته.

آخرین تمدید می آید در میان افزایش در موارد در کانادا. کبک روز سه شنبه ۲۹۲ مورد جدید COVID-19 را گزارش کرد که بالاترین مورد در این کشور است و پس از آن انتاریو در ۲۵۱ مورد قرار گرفت. روز دوشنبه، تعداد کل پرونده های کانادا به بالاترین تعداد رسیده است که از اواخر ماه مه بوده است.

دکتر ترزا تام، مدیر ارشد بهداشت عمومی، از کانادایی ها می خواهد به امید متوقف کردن این روند، از دوری فیزیکی و دیگر دستورالعمل های بهداشت عمومی پیروی کنند. به طور خاص، او افرادی را تشویق کرد که تابستان امسال محافل اجتماعی خود را گسترش دهند تا اکنون تعداد افرادی را که می بینند محدود کنند.

ایالات متحده بیشترین تعداد موارد COVID-19 و مرگ و میر هر کشوری را دارد. عفونت های جدید در حال افزایش در بخش هایی از غرب میانه آمریکا و جنوب، با تگزاس رهبری ملت در موارد جدید روزانه و داکوتای شمالی دیدن upswing در عفونت.

تصمیم به تمدید محدودیت های مرزی همان روزی گزارش شد که آمریکا تصمیم گرفت تعرفه ۱۰ درصدی خود را بر آلومینیوم کاهش دهد. کراستیا فریلند معاون نخست وزیر این تعرفه ها را از ابتدا اشتباه خواند و گفت این برای کارگران آلومینیومی دو طرف مرز «خبر خوبی» است.

با فایل هایی از سی تی وی راشل آیلو و سارا ترنبول

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>