OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است که کانادا – ایالات متحده آمریکا, مرز, نزدیک به تمام غیر ضروری سفر که دولت فدرال آماده است به صرف یک ترکیب $82 میلیارد مستقیم کمک های مالی و اقتصادی.

در میان اقدامات کمک های اولیه پرده برداری کرد: به تعویق انداختن مالیات مهلت افزایش کانادا سود فرزند دستمزد یارانه ها برای کسب و کارهای کوچک و هدفمند کمک برای آسیب پذیر میباشد.

لحظات قبل از ساعت ترودو شروع به صحبت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که مرز بین کانادا و ایالات متحده خواهد بود “به طور موقت” بسته به گردشگران و بازدید کنندگان “با رضایت متقابل است.”

عمده جدید اقتصادی اقداماتی که دولت فدرال در پاسخ به COVID-19 شامل 27 میلیارد دلار در کمک های مستقیم به کارگران و خانواده ها و همچنین ساخت $55 میلیارد نقدینگی موجود در کسب و کار برای کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد است.

صحبت از خود انزوا برای سومین بار در روز به عنوان بسیاری از این نخست وزیر است که پرداختن به این کشور در آخرین حرکت قطعات خود را در دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

ساعت ترودو دنبال خواهد شد وزیر دارایی لایحه Morneau و بانک مرکزی کانادا فرماندار Stephen Poloz خواهد شد که با تشریح شرایط جدید اقتصادی و پشتیبانی با هدف جبران گسترده اثرات رمان شیوع کروناویروس و پس از آن خاموش شدن ناگهانی.

کمک های مالی بسته شامل راه برای دیدن پول تحویل به طور مستقیم به دست کانادایی و خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان جدید کمک به این کشور را سخت ترین ضربه بخش; و گسترده تر اقتصادی و اقدامات.

به عنوان آنچه گنجانده شده در 27 میلیارد دلار برای خانواده ها با هدف تسکین فشار به اجاره و پرداخت وام مسکن یا پرداخت برای مواد غذایی:

 • افزایش موقت به کانادا حق اولاد پرداخت نزدیک به 2 میلیارد دلار;
 • معرفی اورژانس بهره مند شوند تا 900 دلار دو هفته برای 15 هفته برای کسانی که در خانه بمانند و لازم نیست که پرداخت مرخصی استعلاجی مانند کسانی که نمی تواند دسترسی EI و بیمار هستند و یا کسانی که در حال مراقبت از یک کودک یا کسی که بیمار است;
 • $5 میلیارد پشتیبانی اضطراری بهره مند از طریق سازمان تنظیم مقررات برای حمایت از کارگران که در مواجهه با بیکاری و همچنین مقدار اضافی برای افراد کم درآمد از طریق GST اعتباری;
 • Waiving یک هفته انتظار برای EI مزایای دوران بیماری برای مدت شش ماه و waiving نیاز به دکتر داشته باشید برای دسترسی به این کمک;
 • گسترش مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده برای افراد به ژوئن 1 و مالیات دهندگان اجازه می دهد به تاخیر پرداخت تا پس از اوت 31;
 • ارائه واجد شرایط کسب و کارهای کوچک 10 درصد یارانه دستمزد برای بعد از 90 روز تا حداکثر $1,375 هر کارمند و $25,000 در هر کارفرما;
 • وام دهندگان اجازه می دهد برای تاخیر در پرداخت وام مسکن;
 • به علاوه یک میزبان از دیگر هدف حمایت از گروه های آسیب پذیر از جمله سالمندان از جمعیت بی خانمان اجرای شش ماه رایگان بهره مهلت قانونی برای پرداخت وام دانشجویی بومی مردم و زنان و کودکان فراری از خشونت خانگی.

همانطور که برای چه در $55 میلیارد ارائه شده برای ایجاد ثبات در اقتصاد:

 • اجازه می دهد همه کسب و کار به تعویق تا پس از 31 ماه اوت پرداخت مالیات بر درآمد بهره;
 • ساخت اضافی بودجه و اعتباری در دسترس برای کسب و کار از تمام اندازه ها از جمله کشاورزان;
 • خرید تا 50 میلیارد دلار بیمه وام مسکن استخر برای ایجاد ثبات در بودجه به بانک ها و وام دهندگان

این بسته برابر است با سه درصد از کانادا-تولید ناخالص داخلی.

کانادا-آمریکا مرز خاموش شدن

هنوز معلوم نیست دقیقا زمانی که غیر ضروری سفر محدود خواهد شد در سراسر مرز.

مرز در حال حاضر بسته شنبه برای بسیاری از غیر شهروندان و پروازهای بین المللی در حال جایگزین به چهار فرودگاه که در آن پیشرفته نمایش اتفاق می افتد و بازگشت مسافران به کانادا هستند که دستور را وارد کنید 14-روز خود انزوا و کاهش گسترش جهانی بیماری همه گیر.

محموله های تجارت و بازرگانی را نمی خواهد تحت تاثیر محدودیت های جدید در کانادا-مرز ایالات متحده.

این اقدام بی سابقه ای است که این تلاش ها از سوی دولت در تلاش برای محدود مرزی گسترش COVID-19 در حالی که با توجه به نیاز مداوم برای کارگران که از مرز روزانه مانند رانندگان کامیون که در حال حمل و نقل همه چیز را از مواد غذایی به تجهیزات پزشکی.

ترودو و کابینه فدرال نیز تعمق آیا به استناد شرایط اضطراری عمل می کنند که کمک مالی دولت فدرال جارو قدرت به تنظیم حرکت افراد و کالاها در داخل کشور در طول یک حالت اضطراری است.

همانطور که از چهارشنبه ترودو گفت دولت او نیست و بسته شدن درب به این اقدام اما این گام را در این نقطه است.

مجلس انتظار می رود که به یاد می آورد imminently به تصویب هر قانونی اقدامات دولت نیاز به پاسخ به این سرعت در حال تحول سلامت بحران و ترودو متعهد است که پول جریان را به کانادایی ها به سرعت به عنوان ممکن است با وجود فشار شدید تقاضا در بخش های فدرال.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام و دیگر مقامات فدرال و نیز ارائه می شود یک به روز رسانی پنج شنبه بعد از ظهر.

از صبح روز چهارشنبه وجود دارد 599 تایید COVID-19 نفر در کانادا و بیش از 200 ، 000 در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو