OTTAWA — کانادا و ایالات متحده توافق کرده اند که برای تمدید زمان بسته شدن مرز به همه غیر ضروری سفر برای حداقل یک ماه دیگر به عنوان مبارزه با COVID-19 همچنان در هر دو کشور منابع بگویید CTV News.

آن بوده است که نزدیک به یک ماه پس از این دو کشور مذاکره خود را در 30 روز توافق که معاف جریان تجارت و بازرگانی و همچنین به عنوان حیاتی کارگران بهداشت و درمان از جمله پرستاران که زندگی و کار در مقابل طرف مرز. که توافق شد با توجه به پایان می رسد در چند روز.

این فرمت خواهد شد و دیدن این محدودیت در محل باقی می ماند برای 30 روز.

با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی در روز پنج شنبه سه مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی بخش هایی از ایالات متحده و کانادا و اصرار دارد که تصمیم به لغو محدودیت های مسافرتی بین دو کشور را نمی توان به طور یک جانبه توسط آمریکا

“تصمیم گیری در مورد مرز کانادا گرفته شده کانادایی است ، وقتی که می آید به کاهش مرز محدودیت از همه نوع دولت ما را تنها انجام این کار زمانی که آن را مناسب است و زمانی که آن را یک خطر برای سلامت و امنیت کانادایی” معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: در روز پنج شنبه.

در اوایل این هفته در رونمایی سخت تر اجباری قرنطینه اقدامات برای بازگشت مسافران نخست وزیر جاستین ترودو گفت که shutdown از کانادا و امریکا مرز به همه غیر ضروری سفر به احتمال زیاد رفتن به یکی از مجموعه ای از سلامت عمومی محدودیت های که در محل باقی می ماند برای هفته ها.

با فایل های از اخبار CTV کانال میشل بویر و CTVNews.ca سارا Turnbull

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de