کانادا-انگلستان تجارت آزاد: پس از Brexit فرصت

کار سخت در حال حاضر آغاز می شود برای بریتانیا به شکل یک تجارت مستقل سیاست خارج اتحادیه اروپا است. مبارزه با تروریسم در اروپا اتفاق افتاده است در نهایت پس از بیش از سه سال از مذاکرات و موضع گیری مجلس shenanigans دو انتخابات و قابل توجهی در سیاست عدم قطعیت است.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش, انگلستان چهره پیچیده و دشوار مذاکرات در تلاش برای حفظ ممتاز دسترسی به 450 میلیون مصرف کنندگان اروپایی با تعرفه صفر یا دیگر محدودیت های تجاری.

آن را بسیار مهم برای انگلستان برای مذاکره و امضای برخی از مرتب کردن بر اساس موافقتنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به این دلیل که دوره انتقالی در دسامبر به پایان می رسد. 31, 2020. پس از آن تاریخ بریتانیا خود را از دست ترجیحی دسترسی به این مهم بازار است. این خواهد شد به طور قابل توجهی مختل کردن جریان تجارت و زنجیره تامین که حیاتی برای اقتصاد انگلستان.

که در یک زمان بسیار کوتاه به مذاکره یک معامله است. معاملات تجاری به طور معمول بیش از دو سال به چکش.

مقابله با آمریکا ؟

اتحادیه اروپا حیاتی است اما انگلستان نیز به دنبال امضای قراردادهای تجاری با کشورهای دیگر — شاید هیچ کدام مهم تر برای اقتصاد بریتانیا از یکی با ایالات متحده است.

اما یک معامله با آمریکایی ها در بهترین حالت چند سال دور و نه خواهد آمد آسان حتی اگر ایالات متحده یک شریک مهم برای انگلستان و شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد چنین یک معامله است.


ادامه مطلب: یک ‘سریع’, انگلیسی-آمریکایی تجارت معامله ؟ نفتا نشان می دهد نه شانس


وجود دارد بسیاری از مهم بلوک های جاده به چنین معامله — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر در مورد حمایت از تولیدات داخلی از آن است که در مورد موافقت نامه های تجاری و از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای مذاکره به عنوان رئیس جمهور بر انتخاب مجدد. شاهد پر سر و صدا و طولانی مدت مذاکرات پیشرفت های جزئی به نفتا توافق.

حتی اگر تهمت است را شکست داد و در نوامبر آمریکایی ها نتوانسته اند به مذاکرات با اتحادیه اروپا. مذاکرات آغاز شده در سال 2013 متوقف شد در سال 2016. عدم نتایج ناشی از چالش ها در هر دو طرف اما به خوبی جواب نمی دهد برای جان و کمتر از لحاظ اقتصادی قدرتمند انگلستان را قادر به پیشرفت با آمریکا

از دست دادن دسترسی ترجیحی

در ضمن انگلستان است مهم دیگر سیاست های تجاری چالش برای حل و فصل. نه تنها انگلیسی ها از دست دادن ممتاز دسترسی به اتحادیه اروپا در دسامبر. 31 اما آنها همچنین از دست دادن دسترسی ترجیحی به تمام کشورها و معاملات بلوک که اتحادیه اروپا در حال حاضر دارای موافقت نامه.

اتحادیه اروپا و معاملات تجاری به طور کامل اجرا و یا جزئی در محل با 88 کشور جهان از جمله کانادا ، بسیاری از این موافقت نامه ها با اقتصاد اما نکته این است که با توجه به Brexit انگلستان خواهد شد از دست دادن همه دسترسی ترجیحی از آن لذت می برد به عنوان یک عضو از اتحادیه اروپا.

انگلستان باید مذاکره و توافق با این 88 کشور به سادگی به حفظ آن زمان روابط تجاری.

اما مقامات بریتانیا تجربه ندارد و یا ظرفیت به طور موثر مذاکره های متعدد جدید موافقت نامه های تجاری خواهد شد و در حال حاضر دست خود را کامل مذاکره با اتحادیه اروپا است. این است که در آن, کانادا در می آید.

نخست وزیر بوریس جانسون کانادا جاستین ترودو و آلمان آنجلا مرکل دیده می شود در این اجلاس G7 در فرانسه در ماه اوت سال 2019. کانادا پرس/Sean Kilpatrick

کانادا مهم و جامع توافق با اتحادیه اروپا به نام CETA کوتاه, کانادا-اتحادیه اروپا جامع اقتصادی و تجاری توافق. CETA یک برش لبه و مدرن توافقنامه تجارت است که جامع در آن پوشش. آن را نیز شامل مترقی تعهدات به ترویج حقوق کارگری حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار.

یک قالب مناسب

CETA فراهم می کند قالب مناسب برای انگلستان به اتخاذ و استفاده به عنوان یک مدل برای آینده موافقت نامه های دو جانبه پس از نهایی رایگان-موافقتنامه تجارت آزاد با کانادا است.

بدیهی است که انگلستان به فوریت نیاز به تکمیل یک معامله با اتحادیه اروپا اولین و مهمترین. اما مقابله با کانادا باید خود را اولویت دوم. نه تنها می تواند CETA ارائه یک مدل برای انگلیس و اتحادیه اروپا معامله آن نیز می تواند الگو برای کانادا-انگلستان معامله است.

انگلستان می توانید اولیه و نسبتا آسان پیروزی با تکمیل یک تجارت جدید توافق با کانادا است. دو کشور در واقع در حال حاضر توافق غیررسمی به حرکت رو به جلو در کانادا-انگلیس توافقنامه های ساخته شده در CETA.

همراه با دیلن Klemen از دانشگاه کلگری دانشکده سیاست عمومی من استدلال کرده اند که این امر می تواند یک پیروزی مهم است برای کانادا سیاست های تجاری نیز هست. انگلستان کانادا است که پنجمین شریک تجاری و بزرگترین شریک تجاری که از آن باقی مانده در اتحادیه اروپا. انگلستان کانادا است که دومین منبع از سرمایه گذاری مستقیم خارجی و دومین خارجی مقصد در کانادا سرمایه گذاران.

زیر گرافیک را نشان می دهد کانادا 10 با ارزش ترین صادرات (از نظر گروه محصول) به انگلستان بیش از پنج سال گذشته است. صادرات طلا sizably بزرگتر از کانادا دیگر بالا صادرات به این کشور است.

کانادا-انگلستان آمار تجارت. (یوجین Beaulieu), نویسنده ارائه شده

با مبارزه با تروریسم در اروپا و کانادا از دست داد یکی از اهداف کلیدی آن در امضای CETA در وهله اول تجارت با انگلستان

نخست وزیر جاستین ترودو شروع رسمی بحث و گفتگو در تجارت آزاد با نخست وزیر سابق بریتانیا ترزا ممکن است و به تازگی تایید تعهد خود را به موافقتنامه تجارت آزاد بین دو کشور تحت بوریس جانسون.

آسان برای کامل ؟

برای کانادا سیاست های تجاری وجود دارد یکی دیگر از دلایل به سرعت حرکت می کند با یک CETA-بر اساس توافق با انگلستان و دیگر دلیلی برای باور کردن این توافق را آسان خواهد بود برای تکمیل. و این فرصت را برای کانادا به جلو حرکت کند با آن تنوع و استراتژی رسیدن به آن مترقی اهداف تجارت.

انگلستان و کانادا به سرعت باید مذاکره ایران با قوی زیست محیطی و کار مقررات الگوبرداری از نزدیک پس از CETA.

تجارت آزاد با کانادا را فراهم می کند اولیه و نسبتا ساده پیروزی برای انگلیس به عنوان به خوبی به عنوان یک پیروزی برای کانادا تجارت تنوع استراتژی و مترقی تجارت دستور کار است. این نیز مهم است که هر دو کشور تکمیل یک معامله برای جلوگیری از اختلال در جریان تجارت و بازرگانی بین دو کشور.

در ضمن انگلیس می توانید با استفاده از CETA به عنوان یک الگو برای خود مذاکرات با اتحادیه اروپا. مانند یک الگو می تواند یک مدل برای آینده مذاکرات با لیست طولانی از کشورها با آنها از آن خواهد شد در تلاش برای اطمینان حاصل شود ادامه داد: دسترسی به بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو